Jump to content

Moto Zajednica

Nova R6

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6319 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Nista revolucionarno...nadao sam se da ce biti 3 cilindra, ali japanci po obicaju ziheraski. Malo diodice, plastikice i nalepnice. Ispod jos neki tranzistor vise i to je to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

Stvar ukusa, ali napraviti R1, R6 pa cak i R125 u neku ruku, potpuno identicnim, gotovo istim sa sitnim razlikama u detaljima je besmisleno. Ponavljam stvar ukusa ali meni se ovaj novi dizajn motora nikako ne dopada. Sve je krenulo sa H2R (koji bez uvrede ne znam kako nekom moze da se svidi jer izgleda kao robot-svemirski brod koji gledam i ocekujem da se u svakom trenutku pretvori u transformersa), zatim R1, R1M, GSXR za 2017, CBR 2017, sada R6 (o malim motorima 125-250cc necu ni da govorim).. Vise ni jedan savremeni motor nema dusu i nesto po cemu se izdvaja od drugih, svi su identicni. Da li su taj trend slucajno ili namerno preuzeli iz auto industrije ne znam :(

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: :(

Stvar ukusa, ali napraviti R1, R6 pa cak i R125 u neku ruku, potpuno identicnim, gotovo istim sa sitnim razlikama u detaljima je besmisleno. Ponavljam stvar ukusa ali meni se ovaj novi dizajn motora nikako ne dopada. Sve je krenulo sa H2R (koji bez uvrede ne znam kako nekom moze da se svidi jer izgleda kao robot-svemirski brod koji gledam i ocekujem da se u svakom trenutku pretvori u transformersa), zatim R1, R1M, GSXR za 2017, CBR 2017, sada R6 (o malim motorima 125-250cc necu ni da govorim).. Vise ni jedan savremeni motor nema dusu i nesto po cemu se izdvaja od drugih, svi su identicni. Da li su taj trend slucajno ili namerno preuzeli iz auto industrije ne znam :(

 

Potpuno se slazem za sve osim za novi R1. Meni deluje kao da i te kako ima duha. Jeste, vuce malo na transformersa ali ocigledno je da se ljudi loze na to i da ih kupuju tako da nema razloga da ih dizajniraju drugacije. A sto se tice Honde i Suzukija, stvarno ne znam gde im je pamet sa novih dizajnom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja