Jump to content

Moto Zajednica

Louis popusti i kuponi ?

Recommended Posts

  • Drug član, 1461 postova
  • Motocikl: 2017 BMW R1200GS Exclusive

Treba da odem u Austriju za nedelju dve , svratio bi do Louisa , sem ako imate neki bolji predlog ....

uzeo bi dve kacige , komunikaciju i jos neke sitnice , kad se sabere , nimalo naivna cifra

 

Na internetu sam nasao nekakve kupone za popust od 100 eura , ali slabo divanim svabski , neznam ni sta je to

 

Svaki savet dobrodosao , ako moze malo da se ustedi ....

 

I jos nesto , citao sam za tu Louis karticu , mogu li istog dana u prodavnici izvaditi istu i ustvariti popust ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1461 postova
  • Motocikl: 2017 BMW R1200GS Exclusive

Nasao sam , izmedu ostalih kupon za 100 eura popusta na svaku kupovinu preko 399

Na sajtu www.mcgutschine.net ( ili tako nekako )

Samo ne znam dali ja to pravilno razumem .....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 458 postova
  • Lokacija: Hamburg
  • Motocikl: Kawasaki ZX9R- Honda XL 1000 V Varadero

Nije bitno imas li kupon ili ne.Ja sam pazario u vrednosti 260 a naplatili su mi 210.Imas nalepnice na izlogu ukoliko ima popusta.Nece Te prevariti niko.  :jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Ja sam se registrovao na Louis pre par meseci i do sada sam dobio na mail nekoliko kupona.  Iskoristio sam 2, prvi od 50€, i drugi od 100€. Posto je jedna od mogucnosti za koriscenje kupona da pokazes mail sa kuponom na smart phone-u, ja taj mail sa kuponom forward-ujem nekome ko ide u radnju i stvar zavrsena.

Dakle, registruj se na Louis, stici ce ti Funcard i ocekuj kupone prilikom svake akcije narednih meseci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1461 postova
  • Motocikl: 2017 BMW R1200GS Exclusive

Ja sam se registrovao na Louis pre par meseci i do sada sam dobio na mail nekoliko kupona.  Iskoristio sam 2, prvi od 50€, i drugi od 100€. Posto je jedna od mogucnosti za koriscenje kupona da pokazes mail sa kuponom na smart phone-u, ja taj mail sa kuponom forward-ujem nekome ko ide u radnju i stvar zavrsena.

Dakle, registruj se na Louis, stici ce ti Funcard i ocekuj kupone prilikom svake akcije narednih meseci.

 

Registrovao sam se danas , posle pisanja kolege Tazmanija 

tek sutra treba log in da proradi , koliko razumem e-mail na svapskom

 

Kako sad stoje stvari idem pocetkom novembra kod majke u Sloveniju , pa cu da svratim do Graca

 

 

Mogu li se ti kuponi upotrebiti kod kupovine on-line ?

 

 

Razmisljam se , odem gore sve probam , kacige itd , pa ako mi ne daju solidan popust na kupovinu , registrujem i zenu pa posle pazarim on-line , zima je duga ...

 

Hvala na informacijama

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Meni su mailovi bili na engleskom. 

Kuponi mogu da se iskoriste i online, postoji u kuponu online kod.

Ja sam hteo da probam online narucivanje za neke jeftinije stvari, ali je postarina za Srbiju oko 25€, jbg.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: SUZUKI GSX-R K7 600

Koliko sam se sada smorio..bolje da nisam video ovo :/ 9.99e set Kvalitetnih imbusa...30e set Gedora u koferu a da nisu kineske i nove..jbt...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: NOVI SAD
  • Motocikl: SUZUKI GSXR 600

Ljudi, jel neko bio skoro u Louisu... Kakva je situacija, stigao mi je mail kao i svima od -20% na jedan artikal koji nije na popustu... Vazi do 06.12.

Ja cu 22.12. u Bec u kupovinu (KACIGA, RUKAVICE, CIZME...).  Ima li nekih najava!? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 277 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: TA650
9 hours ago, FAJDA said:

Ljudi, jel neko bio skoro u Louisu... Kakva je situacija, stigao mi je mail kao i svima od -20% na jedan artikal koji nije na popustu... Vazi do 06.12.

Ja cu 22.12. u Bec u kupovinu (KACIGA, RUKAVICE, CIZME...).  Ima li nekih najava!? :)

Ono sto sam ja primetio u radnji u Becu je da moras dosta da kopas sam po stvarima jer nisu najbolje poredjane. Konkretno mislim na pantalone i jakne, moras sve redove i segmente proveriti jer koliko god puta prosao opet naletis na nesto sto nisi video ili je cena niza za isti artikal (da li zbog velicine, ili nesto drugo...).

 

Ako pitas osoblje, oni su fini i kulturni ali uvek navode na njihovu robnu marku, sto je i logicno.

 

Kacige su isto tako malo haoticno postavljene, na vise mesta nadjes slican tip kaciga i velicina, proveri i cene, dosta se znaju razlikovati...

 

Aj pa srecno, i racunaj bar nekoliko sati ako oces na tenane da pregledas... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: NOVI SAD
  • Motocikl: SUZUKI GSXR 600

Prijatelju, hvala na informacijama... Plan je da tamo stignemo u Subotu na otvaranje i da zatvorimo radnju... Hehehe

Ide nas 5-orica... Bice dosta ociju! :cirka1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: NOVI SAD
  • Motocikl: SUZUKI GSXR 600

MOJE SKROMNO MISLJENJE...

Cim su oni oznacili kao kraj akcije 06.12. To je znak da se sprema nesto veliko oko Bozica 25.12. Pa sam i ja tako planirao svoje putovanje, neka me isprave ili podrze-iskusni clanovi... ! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova

Ne sprema se.

 

Analiziraj politiku promocija od ranijih godina. Jesu malo agresivniji od kada ih je Bafet kupio, ali su i dalje vrlo predvidljivi (kratko rečeno: gađaju januar, za Božić se i onako kupuje).

 

edit: mali savet, LOuis Wien Nord je veliki, Louis Fun shop Sud je dobar, jer je u blizini imaš i Hein Gericke, Polo i Auner, kao i 2rad u čijem dilešipu imaš veliku Dainese i KTM radnju. Sve na po 3min. Svi imaju sajtove, pripremi se, uštedećeš dosta...

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec
Ne sprema se.
 
Analiziraj politiku promocija od ranijih godina. Jesu malo agresivniji od kada ih je Bafet kupio, ali su i dalje vrlo predvidljivi (kratko rečeno: gađaju januar, za Božić se i onako kupuje).
 
edit: mali savet, LOuis Wien Nord je veliki, Louis Fun shop Sud je dobar, jer je u blizini imaš i Hein Gericke, Polo i Auner, kao i 2rad u čijem dilešipu imaš veliku Dainese i KTM radnju. Sve na po 3min. Svi imaju sajtove, pripremi se, uštedećeš dosta...
 
Хоћеш да кажеш да су јачи попусти у јануару у односу на децембар?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova

U januaru dolazi na naplatu Louis card (svima koji je imaju), plus imaš promocije tipa vaučer od 20e za kupovinu preko 99e i 50e za preko 250e, koji se odmah odbiju od ceha. Ti vaučeri vrede i za robu sa popustom. Još ako ima više drugara u društvu, sa više kartica... i-haj.

 

Osim ko planira neku skupu kacigu ili kombinezon, a nema strpljanja da čeka popust, to je bolja vrsta popusta nego ovaj od 20% na jedan artikal, samo za one koji nisu sniženi i ne računa se za satnav, izduve itd itd.

 

Da ne palamudim dalje, najbolji savet je kao i uvek: PRIPREMA. Ko potroši vreme da malo procunja sajtovima, uštedi dosta. Takođe, još jednom, na popularnim destinacijama ne postoji samo Luis, tu su i drugi (U beču su i Hein Gericke, Polo od skoro, Auner, kao i puno brand shop-ova, sve je na jugu blizu; u Filahu su i LUis, ali i Polo i Hein Gericke; U Grazu nema Polo, ali ima Auner...). Takođe, ima lepih fora, tipa za otvorenu HG karticu dobijalo se nešto tipa 10-15e na istoj koje odmah možeš da koristiš itd... poenta je da nije Luis jedini.

 

Dosta od mene :takoje:

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1461 postova
  • Motocikl: 2017 BMW R1200GS Exclusive
Pre 3 sati, severian je napisao:

U januaru dolazi na naplatu Louis card (svima koji je imaju), plus imaš promocije tipa vaučer od 20e za kupovinu preko 99e i 50e za preko 250e, koji se odmah odbiju od ceha. Ti vaučeri vrede i za robu sa popustom.

 

 Vidim pratis tematiku , svaka cast ...

 

moze li preciznije kojih dana u januaru obicno bude to , da organizujem put ...

 

znam da je prosle godine bilo isto , ali ja ne pamtim ni sta je prekjuce bilo ...

 

Hvala !!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Motocikl: Cbr1000rr
Pre 3 sati, severian je napisao:

U januaru dolazi na naplatu Louis card (svima koji je imaju), plus imaš promocije tipa vaučer od 20e za kupovinu preko 99e i 50e za preko 250e, koji se odmah odbiju od ceha. Ti vaučeri vrede i za robu sa popustom. Još ako ima više drugara u društvu, sa više kartica... i-haj.

 

Osim ko planira neku skupu kacigu ili kombinezon, a nema strpljanja da čeka popust, to je bolja vrsta popusta nego ovaj od 20% na jedan artikal, samo za one koji nisu sniženi i ne računa se za satnav, izduve itd itd.

 

Da ne palamudim dalje, najbolji savet je kao i uvek: PRIPREMA. Ko potroši vreme da malo procunja sajtovima, uštedi dosta. Takođe, još jednom, na popularnim destinacijama ne postoji samo Luis, tu su i drugi (U beču su i Hein Gericke, Polo od skoro, Auner, kao i puno brand shop-ova, sve je na jugu blizu; u Filahu su i LUis, ali i Polo i Hein Gericke; U Grazu nema Polo, ali ima Auner...). Takođe, ima lepih fora, tipa za otvorenu HG karticu dobijalo se nešto tipa 10-15e na istoj koje odmah možeš da koristiš itd... poenta je da nije Luis jedini.

 

Dosta od mene :takoje:

 

Neznam odakle ti to da je u Januaru? Mozes da naplatiš kad god hoćes, ako imas nesto na kartici mozes kad ti se prohte da naplatis.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova

Nisi u pravu, tj i jesi i nisi :) . Imaš dva termina godišnje (jul i jan,), kada se obračunava promet iz prethodnog perioda i od tada možeš da naplatis umanjenjem računa. Nakon tog obračuna, možeš kada hoćeš, pre toga ne. 

 

Velimlje, šetaju to malo ali uvek je krajem jan, početak feb, da važe još vaučeri iz akcije, a možeš već da koristiš poene sa kartice iz prethodnog perioda. Tada je najbolje otići, u smislu da u jednom odlasku koristiš max. Ko ih šiša, kada daju :)

 

Poz.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja