Jump to content

Moto Zajednica

Louis popusti i kuponi ?

Recommended Posts

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: NOVI SAD
  • Motocikl: SUZUKI GSXR 600

Dosao je i taj dan... Veceras se krece u Louis, polako pakujem stvari... Pitanje za iskusne! Da li mogu da racunam na umanjenje svakog racuna koji je veci od 249e!? Mislim na trenutnu akciju... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vazlan(Zlatko), 369 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Aprilia SR50R,Honda Africa twin 1000L

Bio u Nemackoj u Louisu u utorak.Svaki racun preko 250 eura dobija poklon bon od 50 eura.Posto nisam pazario za 200 nisam dobio popust.Ali nema veze,kupio sam ono sto mi je trebalao a to je bas bilo na popustu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: NOVI SAD
  • Motocikl: SUZUKI GSXR 600
On 22.12.2017. at 21:48, alex007 je napisao:

Mozes do 29.12 ali ne razumem na koji to "svaki" racun mislis? Jedna osoba ima samo jedno umanjenje 50e i to je to

Hvala svima na pomoci... Mnogo ste mi pomogli, pa je red da sa vama podelim iskustvo.

Dakle... Napunili smo kola, nas 5, krenuli smo 22/23.12. oko 00:30h iz Novog Sada, tamo smo stigli oko 06:30h... Na granici smo ukupno cekali 30 min. (A ocekivali smo barem 2h).

Po preporukama smo obisli Giga Store. Bili smo prve musterije u 09h... :sampion:

Skoro sve sto smo planirali, kupili smo... SVAKI RACUN KOJI JE PREKO 249e, SPUSTA SE ZA 50e. Sto je fenomenalno... Mi smo ukupno imali 12 racuna i ustedeli smo 600e samo na vaucere + akcije + povrat PDV-a.

Morali smo i u FUN Shop, jer u Giga nije bilo nekih velicina... 

Obilaskom FUN shopa, video sam da je bila velika greska sto prvo nisam tamo otisao... Bolja radnja, ljubaznije osoblje, nasa radnica, lepse sortirana roba, isti asortiman.... Radnica je dobila Milku od 300g, jer je carica i nije se odvajala od nas!!!!!! A pored ima Harley Davidson prodavnica u restoran-VREDI VIDETI I JESTI!

Ostale radnje nisu radlile-Hein Gericke, je zatvoren ili premestena radnja...

Sutradan, smo krenuli za Srbiju i na granici smo sve zavrsili za 45 min... Bez ikakvih problema... 

Toliko od mene, TU SAM ZA SVA PITANJA I INFORMACIJE... 

Hvala za sve!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 407 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: CBR 900RR

Videh ovo na dobrom sniženju u louisu, kome treba i odgovara veličina cena je odlična, 39e.

Inače do 7.3.2018. važe i popust kuponi, 20e na 100e, i 50e na 250e

 

219041_330_FR01_15.JPG

https://www.louis.de/artikel/tcx-x-square-sport-kurz-stiefel/219041?filter_article_number=21904145&list=933fca5e81cd7aa3f6f8eef6e4facdd6

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja