Jump to content

Moto Zajednica

Louis popusti i kuponi ?

Recommended Posts

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Imam Fun karticu vec 5 god. Ranije nije bilo tih vaucera i ostalih stvari. Nego si kupovao, oni to sabirali i onda ti davali odredjene popuste. Dodjem lepo na kasu sa robom i na komplet cenu, oni mi je umanje za 10%. Znam da kad god sam se ranije ulogovao na njihov sajt, bile su redovne cene i cene za mene sa mojom karticom. To je bilo super. Odmah sam znao koliko nesto kosta za mene na moju karticu. Sada su poceli da te ucenjuju sa nekom vaucerima i datumom dokle mozes to da iskoristis. Sto je zaista glupo. To su neka nova pravila koja ja nikako ne razumem. Stizu i meni raznorazni mail-ovi, ali ja ih samo brisem, jer ne kapiram nov nacin obracuna popusta. Trenutno mi stoji u opciji: Redeemable credit - €36.87. Sta to znaci, ja nemam pojma. A opcija: Next collection deadline - Jan 20, 2018. Mada iskreno sto kaze Seve, nije Louis jedini ;) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Motocikl: Cbr1000rr
Pre 2 sati, severian je napisao:

Nisi u pravu, tj i jesi i nisi :) . Imaš dva termina godišnje (jul i jan,), kada se obračunava promet iz prethodnog perioda i od tada možeš da naplatis umanjenjem računa. Nakon tog obračuna, možeš kada hoćeš, pre toga ne. 

 

Velimlje, šetaju to malo ali uvek je krajem jan, početak feb, da važe još vaučeri iz akcije, a možeš već da koristiš poene sa kartice iz prethodnog perioda. Tada je najbolje otići, u smislu da u jednom odlasku koristiš max. Ko ih šiša, kada daju :)

 

Poz.

Pazi ovako ja sam sve kod njih(Polo i Louis) kupio osim motora, zivim blizu njih i bar sam jednom nedeljno u radnji. Svaka kupovina donosi odredjeni broj poena na Fun kartici i kad skupis bilo koliko ona te na kasi pita jel da odbiju ili cu i dalje da skupljam (mada vise volim kao i ti da skupim vise pa onda odbijem puno). Za online kupovinu neznam jer su mi u blizini i nemam potrebe online da kupujem. Iskreno za vaučere nikad nisam cuo.

Pozz i tebi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Motocikl: Cbr1000rr
Pre sat vremena, K_A_W_A je napisao:

Imam Fun karticu vec 5 god. Ranije nije bilo tih vaucera i ostalih stvari. Nego si kupovao, oni to sabirali i onda ti davali odredjene popuste. Dodjem lepo na kasu sa robom i na komplet cenu, oni mi je umanje za 10%. Znam da kad god sam se ranije ulogovao na njihov sajt, bile su redovne cene i cene za mene sa mojom karticom. To je bilo super. Odmah sam znao koliko nesto kosta za mene na moju karticu. Sada su poceli da te ucenjuju sa nekom vaucerima i datumom dokle mozes to da iskoristis. Sto je zaista glupo. To su neka nova pravila koja ja nikako ne razumem. Stizu i meni raznorazni mail-ovi, ali ja ih samo brisem, jer ne kapiram nov nacin obracuna popusta. Trenutno mi stoji u opciji: Redeemable credit - €36.87. Sta to znaci, ja nemam pojma. A opcija: Next collection deadline - Jan 20, 2018. Mada iskreno sto kaze Seve, nije Louis jedini ;) 

Redeemable credit - €36.87. Znači da si toliko evra skupio do sad koje mozes da odbijes od sledece ili bilo koje druge kupovine. Imas sigurno opciju kad budes sledeci put kupovao da odbijes 36.87e. Keš nemozes da uzmes samo se odbija od sledece kupovine. Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: NOVI SAD
  • Motocikl: SUZUKI GSXR 600
Pre 1 sat, alex007 je napisao:

Pazi ovako ja sam sve kod njih(Polo i Louis) kupio osim motora, zivim blizu njih i bar sam jednom nedeljno u radnji. Svaka kupovina donosi odredjeni broj poena na Fun kartici i kad skupis bilo koliko ona te na kasi pita jel da odbiju ili cu i dalje da skupljam (mada vise volim kao i ti da skupim vise pa onda odbijem puno). Za online kupovinu neznam jer su mi u blizini i nemam potrebe online da kupujem. Iskreno za vaučere nikad nisam cuo.

Pozz i tebi

Batice, posto si blizu... Javljaj ako nesto vidis zanimljivo-dok si u prolazu... Hehe :sampion:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Motocikl: Cbr1000rr
pre 52 minuta, FAJDA je napisao:

Batice, posto si blizu... Javljaj ako nesto vidis zanimljivo-dok si u prolazu... Hehe :sampion:

Ako ti nesto treba od Louis ili Polo reci dolazim krajem meseca za Bg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8122 postova
Pre 2 sati, alex007 je napisao:

Pazi ovako ja sam sve kod njih(Polo i Louis) kupio osim motora, zivim blizu njih i bar sam jednom nedeljno u radnji. Svaka kupovina donosi odredjeni broj poena na Fun kartici i kad skupis bilo koliko ona te na kasi pita jel da odbiju ili cu i dalje da skupljam (mada vise volim kao i ti da skupim vise pa onda odbijem puno). Za online kupovinu neznam jer su mi u blizini i nemam potrebe online da kupujem. Iskreno za vaučere nikad nisam cuo.

Pozz i tebi

Uredu je druže, ne znam šta pričam..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Motocikl: Cbr1000rr
pre 39 minuta, severian je napisao:

Uredu je druže, ne znam šta pričam..

Evo ti da njihovog sajta pa sam vidi, pise da oni rade "presek stanja" svaki 6mes i da te informišu ako imas vise od 1000 punkti (1 punkt=1 cent) i da mozes u roku od najvise 6mes da iskoristis to ili pri kupovini ili da ti skinu pare za posiljku a nigde nepise da ti nemozes i pre tog roka da iskoristis a js znam iu iskustva da mozes kad hoces u roku od 6mes. Nije mi cilj da solim pamet nego znam jer sam bar 1000 puta bio kod njih.

Screenshot_20171206-221532.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lovely jubbly, 895 postova
  • Lokacija: Liguria
  • Motocikl: CB 1300
3 hours ago, alex007 said:

Pazi ovako ja sam sve kod njih(Polo i Louis) kupio osim motora, zivim blizu njih i bar sam jednom nedeljno u radnji. Svaka kupovina donosi odredjeni broj poena na Fun kartici i kad skupis bilo koliko ona te na kasi pita jel da odbiju ili cu i dalje da skupljam (mada vise volim kao i ti da skupim vise pa onda odbijem puno). Za online kupovinu neznam jer su mi u blizini i nemam potrebe online da kupujem. Iskreno za vaučere nikad nisam cuo.

Pozz i tebi

Svake nedelje si u Louis-u a nisi primetio da, obicno, dva puta godisnje daju vaucere sa popustom od 20, 50 i 100 EUR? Da li si razmisljao da zbavis babel fish?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Motocikl: Cbr1000rr
pre 15 minuta, herman je napisao:

Svake nedelje si u Louis-u a nisi primetio da, obicno, dva puta godisnje daju vaucere sa popustom od 20, 50 i 100 EUR? Da li si razmisljao da zbavis babel fish?

Daju vise puta godisnje samo sto se to ovde drugacije kaze zato nisam odmah razumeo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: NOVI SAD
  • Motocikl: SUZUKI GSXR 600

Ljudi, hvala svima na korisnim informacijama... Meni ste mnogo pomogli, a siguran sam i drugima koji citaju ovu temu!  Ja idem 22.12. pa sta mi bog da... Sve najbolje!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014
Pre 17 sati, alex007 je napisao:

Redeemable credit - €36.87. Znači da si toliko evra skupio do sad koje mozes da odbijes od sledece ili bilo koje druge kupovine. Imas sigurno opciju kad budes sledeci put kupovao da odbijes 36.87e. Keš nemozes da uzmes samo se odbija od sledece kupovine. Pozz

 

Jel to znaci da ako kupim nesto za 40 jevreja, da cu platiti samo 3 jevreja? Jel me te pare uvek cekaju ili opet si vremenski ogranicen? Evo idem sada 23 dec. u Slo i Austriju, pa cu proveriti u Gracu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Motocikl: Cbr1000rr
Pre 2 sati, K_A_W_A je napisao:

 

Jel to znaci da ako kupim nesto za 40 jevreja, da cu platiti samo 3 jevreja? Jel me te pare uvek cekaju ili opet si vremenski ogranicen? Evo idem sada 23 dec. u Slo i Austriju, pa cu proveriti u Gracu.

Bas tako, samo pazi ima ograniceni vremenski rok oazi da ti ne pojede mrak

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 422 postova
  • Lokacija: Beograd / Kraljevo
  • Motocikl: Honda NC750X DCT

Imam i ja jedno pitanje.

Da li ljudi koji donose robu iz Louis radnji mogu da iskoriste vaučer koji im damo i obezbede nam popust, ili je to nešto na šta ne bi mogli da računamo?

Znam da to zavisi od pojedinca koji donosi, ali kakva je praksa generalno?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Motocikl: Cbr1000rr
pre 33 minuta, .milke. je napisao:

Imam i ja jedno pitanje.

Da li ljudi koji donose robu iz Louis radnji mogu da iskoriste vaučer koji im damo i obezbede nam popust, ili je to nešto na šta ne bi mogli da računamo?

Znam da to zavisi od pojedinca koji donosi, ali kakva je praksa generalno?

Ja znam meni kad stigne na mail ima moje prezime i broj neki..jbm li ga

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 422 postova
  • Lokacija: Beograd / Kraljevo
  • Motocikl: Honda NC750X DCT
pre 49 minuta, alex007 je napisao:

Ja znam meni kad stigne na mail ima moje prezime i broj neki..jbm li ga

Da, ali isto tako mislim da je dovoljno pokazati taj vaučer za popust na kasi (ili odštampan ili direkt sa telefona), nije vezan za ime i prezime koliko se meni čini.  Ili grešim?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Ja sam slao sestricu u Bec vaucer sa telefona, samo mu prosledim na mail, i on prilikom kupovine pokaze i ostvari popust. Poslednji put je bio neki problem oko toga ciji je vaucer, pa je morao u radnji da otvori Funcard na sebe i samim tim odmah dobije isti taj vaucer/popust, tako da je tada kupio robu na sebe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 620 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda ST 1100 Pan Europa

Ja bio prosli vikend u Becu.Kupih dve kacige na akciji sa 50% popusta i cizme isto sa 50%.Nemam kartice niti bilo sta drugo za popust.Meni i ovo bilo dovoljno 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8122 postova

@FAJDA

 

Sreća prati hrabre :) ... Dao Luis vaučer od 50e za kupovine preko 249e, važi od sada do 29.12. Obavezno uzmi karticu i iskoristi to, to ti je najbolji vaučer, jer u zbir se računaju i artikli na popustu, dakle čist ćar...

 

:takoje:

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1461 postova
  • Motocikl: 2017 BMW R1200GS Exclusive
Pre 3 sati, severian je napisao:

@FAJDA

 

Sreća prati hrabre :) ... Dao Luis vaučer od 50e za kupovine preko 249e, važi od sada do 29.12. Obavezno uzmi karticu i iskoristi to, to ti je najbolji vaučer, jer u zbir se računaju i artikli na popustu, dakle čist ćar...

 

:takoje:

 

video sam ga ...

 

mada se sad razmisljam , ostale su mi komunikacije i jos neke sitnice da kupim , ako pazaris 300 evra , popust 50 evra dode nekih 16 posto , jer ces tesko da uklopis bas 249 evra ... 

 

a u TC Motoshopu daju popust 30 posto na takoreci sve do kraja januara .... mnogo bolje ...  a  cene iste ili slicne za vecinu stvari ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1461 postova
  • Motocikl: 2017 BMW R1200GS Exclusive
On 12/11/2017 at 14:17, Velimlje2 je napisao:

mada se sad razmisljam , ostale su mi komunikacije i jos neke sitnice da kupim , ako pazaris 300 evra , popust 50 evra dode nekih 16 posto , jer ces tesko da uklopis bas 249 evra ... 

 

a u TC Motoshopu daju popust 30 posto na takoreci sve do kraja januara .... mnogo bolje ...  a  cene iste ili slicne za vecinu stvari ...

 

 sad ponovo gledam taj baner za TC i nije mi jasno , ali bojim se da su tu vec uracunali skidanje PDV-a , plus nekih 10 - tak posto popusta , onda je Louis ipak bolji , ako uhvatis te datume ....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja