Jump to content

Moto Zajednica

Borba Nikole Djermanovića i njegove porodice

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 218 postova
  • Lokacija: Beograd

http://www.blic.rs/vesti/hronika/drzala-sam-ga-za-ruku-dok-su-mu-sekli-burmu-status-novosadanke-potresao-internet/jqbkxtb

 

 

Vazno je da ovo svi pročitamo.

 

"02. septembra, oko 16h, moj Nikola je imao ozbiljan udes... na putu Inđija-NS. Vozio je motor, imao kompletnu opremu, nigde nije pogrešio. Stariji čovek je iz suprotnog smera naglo skrenuo na pumpu sa Nikoline desne strane, preko pune linije. U sekundi se našao ispred njega!....."

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 170 postova
  • Lokacija: Leoben, Styria

Сви знамо реакцију народа и казну бахатог вазача већ унапред. Иде хладно време, сезона је готова, остали учесници у саобраћају мисле нема више ових лудака на два точка, а нема пријањања, џаба ти све... 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Upravo citam ovaj tekst na blicu, citam i komentare naroda..Zvoni mi tel. zove me matori, kaze sine jel vozis motor, ja reko ne vozim ovih dana imam posla, ali jedva cekam da se provozam, on uzdise,i pita kad cu da prodam vise ta govna  ;) Pitam ga,je li matori, da to ne citas blic, on odma spreman odgovara, jesi video kako je covek nastradao, bla,bla,bla...

 

Ovakvi natpisi u novinama i statusi na fejsu samo dzabe dizu paniku medju nama dragim ljudima, niko zbog ovakvih tekstova nece prestati da vozi motor, ukoliko je zena od kolege zelela da utice na nas motoriste, bilo je sasvim dovoljno da ovaj tekst ovde na forumu ispise.. Ovakvi tekstovi samo otvaraju stare rane, mojim roditeljima i porodici jer sam i sam dosta dobro najebao, pre 3 godine, jedva sam ih navikao da je sasvim normalno da opet vozim, a onda ova medijska halabuka..Nervira me.. >:(

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I have limited knowledge to make room for faith..., 435 postova
  • Lokacija: Padova, Italy
  • Motocikl: R1200GS

Ljudi, Gaga i Nikola vode PR biznis vec godinama. Radio sam sa Nikolom dok sam jos kao student valjao naocare u Zmaj Jovinoj sa njim. Ovo sto se desava je samo produkt toga ko su on i Gaga u biznisu kojim se bave, a to je neka internet platforma za zaradjivanje love, pa Gaga ima folovera na Twitteru i Fejsu, medju kojima su se nasli i dokoni novinari da dele ovu potresnu pricu. Iako mislim da im medijska paznja ide u prilog, ne verujem da je to bila Gagina namera kada je postovala to na fejs. Ali, od svega se napravi festa u Srbiji... Lik je nastradao,oporavice se hvala Bogu, a ima gomila koji nisu imali srece da prezive, pa niko ne puni novine... opet neka bajata kampanja...

 

Ginu ljudi tudjom nepaznjom vozili auto, pesacili, ili leteli... mog caleta je lik izduvao na pesackom prelazu, koji kad bi vam pokazao ne bi verovali da covek moze tu da nastrada, a covek ostao invalid. Ubi ga lik ko sliku...

Drugi slucaj je drugar koji je stojao na semaforu na motoru u Indjiji i lik ga spucao preko pune sa 60 na sat, jer je video slobodan parking... isto posledice kao i Nikoline, a covek nije cak ni vozio...

 

Od idiota i sudbine te niko ne moze zastititi...

  • Podržavam 12

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Beograd - London
  • Motocikl: Honda CBR 600FS, KTM Adventure 990, Suzuki GSX-R 1000

Kad bi svi rodjaci poginulih u kolima ili avionima ovakav post stavili na face i prenele novine, e to bi bilo zanimljivo. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 402 postova
  • Lokacija: v.gradiste
  • Motocikl: V2- americki

Ma necu ni komentar da ostavim. VOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLIIIIIIIIIMMMMM MMMMMMMOOOOOOOOTTTTTTTOOOOOOORRRRRRRR

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 219 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V-Strom

Zelim brz oporavak i izlazak iz bolnice.

 

Licno ne poznajem Gagu i Nikolu ni sta  je htela sa tom objavom da postigne ili sta vec...znam samo da se ne mozemo voziti u tenku po ulici da bi bili kao sigurni da nas neko ne udari.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati Svaki Dan, 883 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: brm brm brm

zena povredjenog nikole djermanovica glavom i bradom sa zlocincem

sve se vraca sve se placa

Hahahah boze boze sta sve necu videti na ovom forumu, pazi sad problema i konfuzije, sta cemo sa ovim Monasaninom? 

 

WhdVgzo.jpg

LuP5NeU.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1951 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere

zena povredjenog nikole djermanovica glavom i bradom sa zlocincem

sve se vraca sve se placa

Šta je pisac hteo da kaže? Nadam se da sam pogrešno protumačio da poenta ovog posta treba da bude da je nesrećni Nikola zaslužio to to mu se desilo, budući da se njegova supruga slikala sa Klintonom, ovim ili onim. Ali ako je to zaista poenta ovog posta , onda kada malo bolje čovek razmisli stvarno smo, bar dobar deo nas, mnogo pogan narod i malo nam se vraća koliko smo zaslužili!!!

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mr., 501 postova
  • Lokacija: Prijedor RS BiH / Pakse Lao PDR
  • Motocikl: BMW R1250GSA 2023 Trophy , Yamaha MT-09 Tracer 2017 Tech Black,

 

zena povredjenog nikole djermanovica glavom i bradom sa zlocincem

sve se vraca sve se placa

Šta je pisac hteo da kaže? Nadam se da sam pogrešno protumačio da poenta ovog posta treba da bude da je nesrećni Nikola zaslužio to to mu se desilo, budući da se njegova supruga slikala sa Klintonom, ovim ili onim. Ali ako je to zaista poenta ovog posta , onda kada malo bolje čovek razmisli stvarno smo, bar dobar deo nas, mnogo pogan narod i malo nam se vraća koliko smo zaslužili!!!

 

 

Sta god da je htjeo nije na mjestu i bilo bi lijepo da se izbjegavaju ovakvi komentari na ovakve vijesti., bar na ovom forumu.

Imam i ja slike sa danas sirom svijeta ne bas popularnim likovima a i ko tebi nije popularan onom drugom je vrh. Ponavljam da komentar najblaze receno nije korektan.

PS: I ja mislim da je lik na slici gore (ne zelim mu ni ime spomenuti) nesto sto je mnogo gore od samo navedenog izraza Ratni Zlocinac

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I have limited knowledge to make room for faith..., 435 postova
  • Lokacija: Padova, Italy
  • Motocikl: R1200GS

zena povredjenog nikole djermanovica glavom i bradom sa zlocincem

sve se vraca sve se placa

Ma jasno brale, ti bar nikom nista nisi duzan. Nit ti je Bog dao pameti, niti ljudi obrazovanja... bar ti je savest mirna...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1951 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere

Zaključujem da vama politicki korektnima, nije niko blizak poginuo u NATO bombardovanju, sto mi je iskreno drago! Medjutim, isto tako sam misljenja da nijedan patriota ne moze da dozvoli sebi saradnju i poziranje sa covekom ili njegovom administracijom, koji je direktno odgovoran za bombardovanje nas i nase dece osiromasenim uranijumom.

Ali sa druge strane, ako to moze demokratski izabran premijer ove drzave, sto ne bi mogli i drugi...

I zbog svega toga što si ti naveo sada nama treba da bude drago što je nastradao jedan mlad čovek jer se njegova supruga slikala sa ovim ili onim. U prevodu kada bude nastradao neko čiji se član porodice slikao sa Miloševićem, Tadićem, Vučićem... oni koji ne podržavaju politiku pomenutih treba da seire. Rekoh ja da smo mnogo  pogan narod i da nam se malo toga ružnog dešava koliko zaslužujemo. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I have limited knowledge to make room for faith..., 435 postova
  • Lokacija: Padova, Italy
  • Motocikl: R1200GS

Daleko od od toga, moja kritika je bila upucena stavu "sta ima veze sa kim su saradjivali i slikali se"...

Gospodinu zelim brz oporavak. Ali kao i u zivotu sto biras ljude koji te okruzuju, tako i u poslu biras saradnike! Nista manje, i nista vise.

A mi smo nebeski narod, kroz istoriju, a istoriju ako nista drugo imamo, nismo zaluzili ni trecinu zle kobi koja nas je snasla. Toliko.

Tako je druze. Ajd sad malo knjigu u sake, pa prouci tematiku o tome kako su to Srbi nebeski narod, sta smo kroz istoriju zasluzili, a sta ne.

Ne zaboravi da taj Klinton ima 100 miliona ljudi koji bi se slozili sa njim da nas treba bombardovati, tako da sve zavisi sa koje strane gledas.

Uostalom, sta ti govori da je Nikola patriota? Mozda je covek placenik i izdajica i misli da to tako treba, bas kao sto si i ti patriota i mislis da to tako treba...

Misljenje, patriotizam, nacionalizam i politika, kao i dupe, svako ima svoje, i svakom tudje smrdi...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I have limited knowledge to make room for faith..., 435 postova
  • Lokacija: Padova, Italy
  • Motocikl: R1200GS

U Srbiji, u Novom Sadu. Pa posle toga malo krsio noge po KZB-u ako znas sta je to, za vreme vojnog roka i tako dalje. A gde si ti bio, bas me interesuje i koliko godina imas kad tako smelo serundas?

 

I dalje ne mislim da je Nikola zasluzio to i da mu je zena izdajnik. To je pre svega maloumno i zatucano, a posle i zlobno i pogano.

 

Ali ti dobro, tako nastavi, pa cu sa radoznaloscu posmatrati kako ce zivot, sudbina, Bog ili u koga vec verujes, nagraditi tvoje stavove u budicnosti, nebeski moj Srbine.

 

O, da, pa sta ja ovo pisem, pa ja imam hrvatsko prezime, trebao bi da se stidim i pokunjim... nikad mira na Balkanu..

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mr., 501 postova
  • Lokacija: Prijedor RS BiH / Pakse Lao PDR
  • Motocikl: BMW R1250GSA 2023 Trophy , Yamaha MT-09 Tracer 2017 Tech Black,

Uostalom, kad si vec takva zgadija od coveka, mozda bi mogao i meni da pomognes da se promenim. Evo mom dvogodisnjem sinu je juce puklo debelo crevo, izlile mu se fekalije u utrobu i satima su mu se borili za zivot juce. Zahvalan sam Bogu da je preziveo... i jos uvek je jako ozbiljno.

 

E sada, mozda bi trebao tebi ljigavi covece da poverim svoj kompjuter i telefon pa da malo proveris cime sam ja to zasluzio. Sigurno ima neki dokaz u mojoj galeriji jer takve stvari se desavaju samo nama koji nismo nebeski narod.

 

Smradu...ali

Toliko...

 

Brz i sto bezbolniji oporavak malom andjelu. Imam troje od kojih je najmanji 3 god star tako da donekle, ali samo donekle, mogu da razumijem u kakvom si sranju sad. 

Sto se tice pravca gdje je otisla ova tema totalno je pogresan. Covjek imao udes, kolega nas, sjebao se a mi prebrojavamo krvna zrnca. Bezveze. Takodje sam veteran zadnjih ratova i to od pocetka do kraja ali ne smatram taj dio svog zivota krajnjim dostignucem niti se trudim da mi bude jedina smjernica u sadasnjem i buducem zivotu.

Uglavnom sinu sve nabolje, a nama matorima kako je ko zasluzio.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I have limited knowledge to make room for faith..., 435 postova
  • Lokacija: Padova, Italy
  • Motocikl: R1200GS

Eto sad znas kako je to kad se neko izventilira na tebi ni krivom ni duznom. Verujem da bi isto tako i Nikola mogao da kaze tebi... eto nek ti on bude ventil za sve koje si izgubio u bombardovanju. Ali to nije fer ponasanje. Niko nije kriv... i ja se tebi izvinjavam na ovakvom recniku. Jesam te u afektu uvredio, ali i dalje smatram da neko ko ti nije nista nazao ucinio nije kriv zbog necega sto se tebi ili ovom narodu desilo, ma sa kim se slikao i ko god bio.

Aj pa zdravi mi bili. To je najvaznije. Odoh...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1687 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom

zena povredjenog nikole djermanovica glavom i bradom sa zlocincem

sve se vraca sve se placa

Coveku svakako zelim brz i uspesan oporavak,ali od ovakvih kretenki mi se povraca,u onom tekstu je vise okukala sebe nego muza

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja