Jump to content

Moto Zajednica

tomos za sva vremena

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6321 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Uh, nemam slika, al' cu da se pohvalim da imam jedan od prvih Automatika sa oznakom 3m. Prica kaze da je stajao 80te godine na standu Tomosa na sajmu i da ga je covek od koga sam ja to kupio, pre vise od 15 godina, nabavio "preko veze". Bio je na ozbiljnom polozaju, pa mu se moglo. Boje bakra, samo sa slovima (belim) na rezervoaru, oba retrovizora i pak treger niklovani, kilometar sat, Ducati platinsko paljenje. Jos uvek je sve originalno na njemu.

Obzirom da je tolika problematika sa registracijom, to ce na prolece u polirung pa na zid. Samo da jos nadjem prazan zid.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: bg
  • Motocikl: ...Kawasaki Versys 650

  Moj Automatik - Tomos targa M 35, ove godine puni 20 godina ( 1997 godiste ). Za svo ovo vreme je potrosio dva kompleta spoljnih guma, unutrasnjih malo vise, lanac i oba lancanika i semering na osovini prednjeg lancanika. Trenutno treba da zamenim oprugu kurble koja je pukla, a imam nameru da menjam i sajlu prednje kocnice i gasa ( u funkciji su, al mislim da su se malo isteglile ).  Na nekih 6000 km je crko pinjon za km sat i od tad brzinomer ne radi jer nema u prodaji ovog pinjona za liveni tocak ( za tocak sa zbicama se jos i moze naci, al taj ne pasuje.  Masina nije nikad otvarana. Mislim da ima prtedjenih oko 30 - 35.000 km.  Ja sam prezadovoljan ! 

 

 

attachicon.gifIMG_1606 (800x600).jpg

 

attachicon.gifIMG_1611 (800x600).jpg

 

attachicon.gifIMG_1610 (800x600).jpg

Odlican maltene fantastican !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja