Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki Burgman 250

Recommended Posts

• Skuteras, 3165 postova
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

To nema da pise na amortizeru? Meni je KYB i samo pise upozorenje i serijski broj.

Pala mi jos jedna stvar na pamet. Motor kad je hladan pali kao mina, bukvalno. Kada je zagrejan moram da dodam malo gasa i malo duze vergla (sekund-dva)

Ostavio sam ga da se potpuno ohladi i raskacio kabal sa elektricnog  sauga. Motor opet pali kao mina. Nisam siguran da sam razumeo kako taj saug radi, posto mislim da zatvara kada se i sam zagreje. Kako da ispitam ispravnost

Edit

Doveo sam struju sa akumulatora i izlazi iglica sauga do kraja, sto bi trebalo da znaci da radi.

Druga stvar, skontao sam da ovaj saug izgleda ima stelovanje. Kod mene stoji ovoliko odvrnuto

ADCFC98B-FD9E-4AEA-A964-E897C256C202.thumb.jpeg.b4adf07c0de7dee52624d771ba5b9cc6.jpeg 

Nasao sam jos jednu nejasnu stvar. Struja za ovo dolazi negde od napred. Izmedju dzeka za saug i tog odakle

dolazi struja je ubaceno neko parce kabla od jedno metar i povezano dzekovima. Neko je nesto budzio ali nije mi jasno sta je postigao. Fakticki je samo produzio kabal

C26E9EF7-048A-4C97-A1C0-18A69FAC2DF0.thumb.jpeg.ae9da7e5b09ddaed5fb4f23c8618187f.jpeg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja