Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki Burgman 650

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6318 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Kad se to na Burgmanu 650 desi, to znaci da se taj naaaagledao puta. Ako je na ostalim skuterima prosek od 12 do 15 hiljada za zamenu, ovde se to radi na 35 i vise...

Zavisi od voznje naravno, ali definitivno duze traje od ostalih. Mozda nije bas 560, ali bez 300,350 nije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 75 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: GSX 750 R K6

hvala ljudi na brzim odgovorima sad ostaje da se otvori i da se vidi sta i kako dalje!!!

sto se skols ceska po glavi :) jel stvarno moguce da taj kais toliko kosta????

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

3 lezaja po 30e kais 560e zupcanik cvt motora 90e zupcanik sto spaja cvt i masinu 80e

 

Shljas! 820e + ruke!

Znaci "prodaj ga kao havarisanog" :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

sto se skols ceska po glavi :) jel stvarno moguce da taj kais toliko kosta????

 

Ja kontam da je prosecan kais 150-200e,za exkluzivu i do 300,ali brate 500e,ne gadjamo se dinarima,nego jevricima :))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Ja kada sam se raspitivao, bio je 580 evrica. Posto bih ja na svakom polovnom skuteru koga kupim odmah zamenio kajis, Bugi je tada otpao zbog ovog troska.

Nije toliko skup kada se uzme u obzir da dugo traje i kada ga kupis novog ali kada kupis polovnog odmah na cenu Burgera dodas i cenu kajisa...jbga...skupa igracka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Beograd - ČAČAČA
  • Motocikl: Honda CB650R

Hebo ga patak, pa nije to celicni zupcasti kao na Nisanima ili Subaru STi da kosta bre 500+ jevreja. Nego se ovi nasi uvoznici ugradjuju jedno 200%. Ne moze da kosta vise od 50e da se napravi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 323 postova
  • Lokacija: indjija
  • Motocikl: burgman 650, honda silver wing 400, burgman 400, t max 500

niko od nasih uvoznika kad sam ja trazio nije ni video kako izgleda kais nisu imali ni jednu stavku sve sam kupovo preko

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Ja ne znam kako je vama vlasnicima bugrmana 650 ali ja bih popizdeo, prvo sto kais toliko kosta, drugo sto ne moze da ide vise od 30.000km, + sa sobom povlaci jos par delova, znaci svakih 30k km soma evra za zajebanciju oko kaisa :) Nadam se samo da dovoljno uzivate na njemu s obzirom na date okolnosi :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500

Sad se Skols ceska i pita se jbte koliko li kosta za moj...Kud se zakaci za Burgmana. Ali ne brini, koliko znam za 400ccm ne kosta toliko i Pop ga je sigurno odrzavao kako treba. A za kais za 650 znam da se sa njim prelazi i preko 70.000km

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 323 postova
  • Lokacija: indjija
  • Motocikl: burgman 650, honda silver wing 400, burgman 400, t max 500

@ Aleksandar neradi se to svakih 30.000km na prvim modelima se to desavalo na toj kilometrazi kasnije su to promenili na mladjim modelima i ubacili 6 brzinu.... uzrok su bila dva osiguraca na osovini cvt koji se istrose i osovina prosvira pukne kais a za njim jos neke stvari kako kad zavisi od slucaja .... ja vozim 5 sezona 650 i skonto sam da mnogo zavisi i od rezima voznje pogotovo cepanja po salterici

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5705 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Zoki - burgman75 je dao najkonkretniji mogući odgovor potkovan ličnim iskustvom. Čovek je vrlo satkan znanjem vezanim za Burgmane i nema potrebe da dajete paušalne ocene njegovog posta tipa: može ovo - može ono... Može i prst u oko ali jako boli :neznam:

 

Koncertišite se na konkretne predloge i lična tj iskustva iz prve ruke. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

Sad se Skols ceska i pita se jbte koliko li kosta za moj...Kud se zakaci za Burgmana. Ali ne brini, koliko znam za 400ccm ne kosta toliko i Pop ga je sigurno odrzavao kako treba. A za kais za 650 znam da se sa njim prelazi i preko 70.000km

 

Ne brine se Skols za svog Bugija i u Popovo održavanje istog..znam šta sam kupio :)

Prateći tako neke teme zapamti čovek (koji se i ne razume u mehaniku toliko) okvirne cene nekih delova (npr kaiševi za većinu maxija od 100-200e..),e sad, naravno da se očekuje skuplja mašina - skuplje održavanje, ali da voziš skuter a da ga održavaš kao Harlija..to već 0stabre.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Zephyr 750

Burgman 650 nije zdravo koliko je dobar skuter..ali..iz kojeg razloga je taj kais toliko skup to ne znam.Za Burgmana 400 mozes za 100 eur da uzmes odlican kais i da predjes 20k (po preporuci proizvodjaca).E sad,ako 650 prelazi 70k sa ovim kaisem(doduse ne znam sta preporucuje proizvodjac) za tu kilometrazu kod modela 400 ti treba 350 eur sto je znaci 200 eur skuplje.A tih 200 eur u odnosu na model 650 i nije puno jer 650 je ipak pravi maxi turing skuter a 400 je pola-pola..grad-otvoren put.Doduse,na njemu nije samo kais skup,nazalost.Ali udobnost koju on nudi,mnogi vozaci motorcikala bi se odusevili kako se toliki skuter lagano vozi.T-max i Burgman 650..taj par sebi moze da omoguci samo Djokovicev dzep :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Motocikl: suzuki burgman 650

Pozdrav za društvo. Od skoro sam vlasnik Burgmana 650 Exe (2007), pa kopam ovde ne bi li našao komentare vlasnika koje ulje je naj bolje za njega. Nude mi razne marke (Bardal, Ipon,......) ali sam naj više dobrih stvari čuo za motul. Ako može i pomoć oko kvaliteta (10-40w, 15-40w......) Hvala Vam unapred1zdravo.gif

 

Pomagajte !!!!!!1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1551 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 2007

Pozdrav za društvo. Od skoro sam vlasnik Burgmana 650 Exe (2007), pa kopam ovde ne bi li našao komentare vlasnika koje ulje je naj bolje za njega. Nude mi razne marke (Bardal, Ipon,......) ali sam naj više dobrih stvari čuo za motul. Ako može i pomoć oko kvaliteta (10-40w, 15-40w......) Hvala Vam unapred1zdravo.gif

 

da sacekamo da se javi zoki on ce sigurno znati sve sto te interesuje sve u vezi 650ke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6318 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

DA ne bude da se daju pausalni odgovori...

U prilici sam da nadjem pomenuti kais ORIGINALAN za mnogo manje od 560 evra. Ako je neko zainteresovan neka se javi.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post

POzdrav. Imam problem, stavim kljuc u Burgmana 650 2007 godina i da dam kontakt ono nista, reko mozda je akumulator, dopunim ga opet nista, okrenem kljuc nista ne pokazuje, ima neko ideju o cemu se radi , dali je neko imao slican problem... Hvala unapred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Motocikl: flying brick

POzdrav. Imam problem, stavim kljuc u Burgmana 650 2007 godina i da dam kontakt ono nista, reko mozda je akumulator, dopunim ga opet nista, okrenem kljuc nista ne pokazuje, ima neko ideju o cemu se radi , dali je neko imao slican problem... Hvala unapred

 

Kontakt brava jeste ja sam to resio sa ugradnjom prekidaca na isti,tj.,ulozak brave je riknuo,cena oko 15 e ali se tesko nalazi originalan,ja ga od otvaranja sezone jos cekam a i nezuri mi se,sa prekidacem radi sasvim fino a i sigurniji je ako nista. Bilo kakva budzenja i pravljenja ulozaka za istu nije preporucljivo..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja