Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki Burgman 650

Recommended Posts

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Procitah negde da bugi 400 od 2008e pa na dalje ne trosi ulje, a 650ica od 2005e pa na dalje. Da li je to tacno, sta kazu vlasnici bugija 650 :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova

zamenio sam PPS i sad mi se javlja greska

C58

i sada je crtica konstantno dole _C00

motor upali i radi na malom gasu i nema greske kad dodam gas radi neko vreme pa izbaci _C58 i motor pocinje da “zalece” dok drzim isti gas

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Svedska
  • Motocikl: Silver wing 400, Suzuki AN 650 Executive, Suzuki GSX 1100 R, Suzuki DR 350 SE, Kawasaki KLX 300 R, Yamaha Majesty 250 DX, Yamaha TT-R 250, Puch Korado 50

Pozdrav forumasi, prije par dana kupih oooooodlican primjerak 650-ke  executive 2009. god. Ovdje kod mene je hladno pa mi se neda smrzavati a planiram kupiti kofer iliti topbox. Zna li neko kako se skida naslon za ledja da bih mogao postaviti nosac za koferce? Hvalaaaaa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Borca
  • Motocikl: Suzuki Burgman

Pozdrav

Potrebna mi je mala pomoc,u pitanju je Burgman 650 2005god...elem,zanima me da li je pri promeni rashladne tecnosti potrebno ozraciti hladnjak? Ili ako moze neko ko se razume da opise kako bi trebali da izgledaju ti koraci pri promeni,koju tecnost prwporucuje itd.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Burgman 650

Pozdrav svima, pre godinu dana sam kupio Burgmana 650 2003 godiste, ali ga nisam vozio uopste. 
 

Sada hocu da ga sredim, pa sam u nedoumici da li da stavim akrapovic ili ne

 

Zanimaju me vasa misljenja, kako se krecu cene itd..

 

Takodje rado cu poslusati ukoliko imate jos neki predlog za Burgmana :-)

 

Mozda cu i na kraju sredjivanja ubaciti slike pre i posle da vidim kako vam se svidja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5601 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Spojicu, nije problem ::)

 

Sto se tice slika, nemoj "mozda" da ih ubacis nego ih ubaci obavezno, to je uvek dobro za Forum :takoje:

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2029 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

За тај што ти продајеш може нов мотор да купи овде :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova

Svakako da može... Pitaj @Satelis za koliko para sam mu nudio Bugija 650... Mogao je za cijenu Silvera da ima 8 komada... sa pokvarenim mjenjačima... 

Zna se koji je kralj skutera... sve ostalo su samo pokušaji.

 

 

P.S. ni jedan motor nije ostao, svi su se prodali, zapamti i to. ;) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2029 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Јесу у Швици ;)

Није тема Хондa или Сузуки, него човек пита за мишљење а ово је мотофорум па да му дамо неко у вези његовог питања.

@NemanjaSa

Ја на мом бугију имам Мивв-а који је прављен за њега, ако нађеш оригинал Акрапа и можеш да га приуштиш узимај, то ти је моје мишљење.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Burgman 650
pre 7 minuta, bracabgd je napisao:

Јесу у Швици ;)

Није тема Хонд или Сузуки, него човек пита за мишљење а ово је мотофорум па да му дамо неко у вези његовог питања.

@NemanjaSa

Ја на мом бугију имам Мивв-а који је прављен за њега, ако нађеш оригинал Акрапа и можеш да га приуштиш узимај, то ти је моје мишљење.

Potrazicu svakako..

videcu nakon sredjivanja svega sto imam kako cu proci finansijski pa se nadam da cu uspeti i to da uzmem..

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 323 postova
  • Lokacija: indjija
  • Motocikl: burgman 650, honda silver wing 400, burgman 400, t max 500

@NemanjaSa sta god da treba javi se......za pocetak zaboravi na menjanje lonca nista nedobijas sem malo buke i pucanja na otvoren lonac

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Burgman 650
On 28.4.2020. at 22:15, burgman75 je napisao:

@NemanjaSa sta god da treba javi se......za pocetak zaboravi na menjanje lonca nista nedobijas sem malo buke i pucanja na otvoren lonac

 

Hvala, saljem ti poruku :jee1:
 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova

Postovani clanovi, radi se o Burgmanu 650 iz 2005 godine sa ABS-om, zamena kocionih plocica i ulja u kocnicama. Odradjeno, zamenjeno.....ali problem kod luftiranja. Ne mogu da dobijem zadnju kocnicu, tj ne mogu da dobijem ulje u zadnju celjust (ali nikako). Prednju kocnicu, pritisak dobijem i odrade klipovi, ali zadnju NE. Sve ili skoro sve sam probao, svi kanali su prohodni ali ne mogu da dobinem ulje na zadnju celjust. Pritiskom na rucicu kocnice nabije ulje u kocioni modul tj boks sa ABS sistemom na koji je nakacena elektronika, ali iz njega ide crevo za zadnju celjust i tu ne moze da povuce ulje. Ako ima neko iskustva ili je radio ovo mnogo bi mi znacio savet! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Neki vakuum na sisicu nazad?
Odvijes sisicu, zadihtujes teflon trakom, kupis ogromni spric i parce crevca... Neko druka a neko "vuce" nazad..
A moze i punjenje od nazad, skines dijafragmu kocionog cilindra na levoj rucici i punis sa kljesta pozadi sistem...
Ima li na abs modulu sisice za odzracivanje?

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova

Nema na ABS modulu nikakva sisica za luftiranje, malo mi je cudno ali nema. Znaci sa vakumom, na rucicu pritisak a na celjusti neki sistem za izvlacenje, mislim vakum. Samo to nisam probao....probacu. Hvala na savetu.....probacu to sa vakumom. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
pre 7 minuta, Ivanrsvb je napisao:

Mozda ce trebati aktivacija abs pumpe putem diag da bi se izbacio vazduh kao na nekim modelima auta...

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka
 

O cemu se tu radi, prikaci se na dijagnostiku ili kako vec????

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 637 postova

Postoji mogucnost da je to ipak proveri ali kod nekih modela abs, na autu je potrebno aktivirati abs pumpu da bi se izbacio vazduh

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova

Pozdrav svima

 

Vec duze vreme se odlucujem za kupovinu jaceg skutera sa kojim bih eventualno otisao na odmor ovog leta sa svojom suprugom. 

Naleteo sam juce na Burgmana 2011god ja mislim da je excusitive verzija jer ima sve one opcije itd...Presao je 62000km.

Bitno je da napomenem da zivim u Francuskoj i da takav motor se krece od 3 do 5 hiljada u zavisnosti od kilometraze i ocuvanosti.

Ovaj konkretno o kome pricam postavljen je na oglas za 950eura. U opisu je naveo da ga sluzi odlicno da pali na ''pola obrta'', da estetski nije savrsen ima ogrebotina, nedostaje poklopac rezervoara itd... i na kraju opravdanje za nisku cenu je u prevodu ''cuje se zvuk klaktanja u motoru''? Na kraju je naveo da ga prodaje jer je kupio novijeg. Danas sam se cuo sa njim, on mi je konretno rekao da je u voznom stanju da ide ekstra nema gubitka snage, ne gasi se sam, ali da  nezna sta je uzrok tog klaktanja i da nema nameru da se okupira. Da li neko moze da me posavetuje sta bi moglo biti i da li da ulazim u tu avanturu, sam motor se nalazi 500km od mene.  Ostavicu link oglasa gde mozete da vidite slike kako izgleda i opis. Hvala svima na savetu.

 

https://www.leboncoin.fr/motos/1752336601.htm

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   1 član



×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja