Jump to content

Moto Zajednica

Stravična nesreća u Beogradu

Recommended Posts

  • Ne glasam - ne ćutim, 395 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX-14R

razmisljam vec par dana da ovde nesto napisem ali nisam hteo da me neko nebi etiketiro,ali sinoc imam dogadjaj srecom bez posledica.Auto mi stoji redovno po propisu parkiran na kolovozu i prolazi ciga na triciklu-dva napred jedan nazad sa punim sandukom  kartona ves masinom i dere se na mobilni.Znaci vozoi jednom rukm.Posto je sanduk tezak tricikl mu se zanosi i prevrce sve sa stvarima na dva metra iza  mog auta.Da se prevrno na auto pare bi dobio na kukovo leto.Takva totalna neodgovornst je najsvostvenija cigusima,ali i ostali je jako poprimaju narocito ljudi sa raznih brda-takozvani dinarski tip.Takve ljude uglavnom niko i nista neintersujee gledaju samo sebe.Kad im se neko suprostavi uglavnom im nije jasno sta im pricas-nevide daje od nosa ponasaju se kao divlje zivotinje-treba da ubiju ili ce biti pojedeni.Mogu da pricam za Novi Sad -to nekad nije postojalo ili si se susretao sa tim jednom u par godina.Sad je to svakodnevna stvar.Pre je bilo jedno takvo dete u razredu ,sad su deca ....... nesmem ni da izgovorim jer ti i takvi su najalergicniji kad im neko dira decu-valda misle da ih optuzujes da su ih lose vaspitali i da su njihova deca andjeli.Takvadeca su obicno zavrsavala kao razni majstori ,pili su u  bircuzu rubin vinjak,tukli zenu i znali su gde im je mesto.Sa pocetkom ratova su dobili priliku da pljackaju nekaznjeno ili da rade legalno a da varaju ljude,znaci vode firme  kao gazde  ne da bi radili nego da bi varali.Kad su se takvi moroni domogli para pokondirena tikva iz nusica je malo dete za njih.Poceli su dakroje sudbinu svima cak i naulici u prolazu tako da cigus sa pocetka teksta dodje kao super dobar i odgovoran tip

 

Časove srpskog ste gubili?

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne glasam - ne ćutim, 395 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX-14R

 

da me neko nebi etiketiro

...

cigus sa pocetka teksta dodje kao super dobar i odgovoran tip

 

Brate mili, ima neki kompleks koji je tebe zaobišao? Smetaju ti Romi, smetaju ti dinarci, loš ti rubin vinjak, svi majstori lemaju žene, deca su postala divlji pokemoni... i sve to nam otkrivaš u temi o čoveku koji je izgubio ćerku i sebe obogaljio za ceo život. Pa de će ti duša? Lepo si se razmišljao da ništa ne napišeš, i nisi ni trebao. A to što se plašiš da te neko ''ne etiketira'' nije ni čudo, kad ti sve redom etiketiraš. Opusti se malo, pogledaj svet mimo svoga auta. I ne etiketiraj ljude. Nije neodgovornost ''najsvojstvenija cigusima''. Kad ti ''omaši'' auto za dva metra (!!!!), mnogo je bolje nego kad te napirlitana autohtona ženka omaši za 20cm kolima dok voziš motor, a ona, pošto je autohtona, telefonira, šminka se, džara po kaseti...

Pokoj duše jadnoj devojci koja je poginula, a za jadanje nad sopstvenim predrasudama otvorite novu temu.

 

 

Uspeo si da pročitaš do kraja? ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zlaja, 270 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha xj6

Za sve je covek u pravu ali nema prava da se protivi i uskracuje divljanima pravo na slobodu raseljavanja iz svojih zabiti gde nemaju od cega da zive.

Sta ti smetaju gledaj svoja posla

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMWK100rs

razmisljam vec par dana da ovde nesto napisem ali nisam hteo da me neko nebi etiketiro,ali sinoc imam dogadjaj srecom bez posledica.Auto mi stoji redovno po propisu parkiran na kolovozu i prolazi ciga na triciklu-dva napred jedan nazad sa punim sandukom  kartona ves masinom i dere se na mobilni.Znaci vozoi jednom rukm.Posto je sanduk tezak tricikl mu se zanosi i prevrce sve sa stvarima na dva metra iza  mog auta.Da se prevrno na auto pare bi dobio na kukovo leto.Takva totalna neodgovornst je najsvostvenija cigusima,ali i ostali je jako poprimaju narocito ljudi sa raznih brda-takozvani dinarski tip.Takve ljude uglavnom niko i nista neintersujee gledaju samo sebe.Kad im se neko suprostavi uglavnom im nije jasno sta im pricas-nevide daje od nosa ponasaju se kao divlje zivotinje-treba da ubiju ili ce biti pojedeni.Mogu da pricam za Novi Sad -to nekad nije postojalo ili si se susretao sa tim jednom u par godina.Sad je to svakodnevna stvar.Pre je bilo jedno takvo dete u razredu ,sad su deca ....... nesmem ni da izgovorim jer ti i takvi su najalergicniji kad im neko dira decu-valda misle da ih optuzujes da su ih lose vaspitali i da su njihova deca andjeli.Takvadeca su obicno zavrsavala kao razni majstori ,pili su u  bircuzu rubin vinjak,tukli zenu i znali su gde im je mesto.Sa pocetkom ratova su dobili priliku da pljackaju nekaznjeno ili da rade legalno a da varaju ljude,znaci vode firme  kao gazde  ne da bi radili nego da bi varali.Kad su se takvi moroni domogli para pokondirena tikva iz nusica je malo dete za njih.Poceli su dakroje sudbinu svima cak i naulici u prolazu tako da cigus sa pocetka teksta dodje kao super dobar i odgovoran tip

 Mene je sramota da sam bajker ako se ti nazivas bajkerom.

I samo da ti kazem da sam pravi DINARSKI tip  ali nas odlikuje cast i postenje a ne to sta si ti napisao.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1559 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600

Bio kriv ili ne (verovatno da jeste po svedocima), covek je dobio najgoru mogucu kaznu. Ne verujem da je divljao sa skuterom od 50 ccm, jer i da je hteo, kada se 2 vozi ne verujem da je moguce. Mozda iz neznanja, ili namerno, covek je napravio gresku koja ga je skupo kostala. Saucesce, ali i nauk drugima da su motociklisti/mopedisti u gradu najugrozeniji.

 

Nasa drzava ima poseban tretman prema Romima i drugim nacionalnim manjinama, ali za to ne treba kriviti Rome, vec nasu nakaradnu drzavu. To se uglavnom od njih trazi (E jebena U), pa su pojedini studenti poceli da uzimaju romsko drzavljanstvo zbog odredjenih novcanih olaksica prilikom ne(placanja) skolarine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

 

 

Nasa drzava ima poseban tretman prema Romima i drugim nacionalnim manjinama, ali za to ne treba kriviti Rome, vec nasu nakaradnu drzavu. To se uglavnom od njih trazi (E jebena U), pa su pojedini studenti poceli da uzimaju romsko drzavljanstvo zbog odredjenih novcanih olaksica prilikom ne(placanja) skolarine.

 

   Kolko sam upoznat - romi nemaju svoju drzavu, pa samim tim nemaju ni neko " svoje drzavljanstvo " . 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1559 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600

Lose sam se izrazio, izjasnjavaju se kao Romi.

 

"A dok upiremo prstom u Crnogorce, ne zaboravimo - svake godine bar 100 srpskih brucoša izjasni se da su Romi, kako bi mogli besplatno da studiraju!"

 

Poslednja recenica iz clanka "Vecernjih".

 

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/drustvo/aktuelno.290.html:562360-Komentar-Crnogorci

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

 

razmisljam vec par dana da ovde nesto napisem ali nisam hteo da me neko nebi etiketiro,ali sinoc imam dogadjaj srecom bez posledica.Auto mi stoji redovno po propisu parkiran na kolovozu i prolazi ciga na triciklu-dva napred jedan nazad sa punim sandukom  kartona ves masinom i dere se na mobilni.Znaci vozoi jednom rukm.Posto je sanduk tezak tricikl mu se zanosi i prevrce sve sa stvarima na dva metra iza  mog auta.Da se prevrno na auto pare bi dobio na kukovo leto.Takva totalna neodgovornst je najsvostvenija cigusima,ali i ostali je jako poprimaju narocito ljudi sa raznih brda-takozvani dinarski tip.Takve ljude uglavnom niko i nista neintersujee gledaju samo sebe.Kad im se neko suprostavi uglavnom im nije jasno sta im pricas-nevide daje od nosa ponasaju se kao divlje zivotinje-treba da ubiju ili ce biti pojedeni.Mogu da pricam za Novi Sad -to nekad nije postojalo ili si se susretao sa tim jednom u par godina.Sad je to svakodnevna stvar.Pre je bilo jedno takvo dete u razredu ,sad su deca ....... nesmem ni da izgovorim jer ti i takvi su najalergicniji kad im neko dira decu-valda misle da ih optuzujes da su ih lose vaspitali i da su njihova deca andjeli.Takvadeca su obicno zavrsavala kao razni majstori ,pili su u  bircuzu rubin vinjak,tukli zenu i znali su gde im je mesto.Sa pocetkom ratova su dobili priliku da pljackaju nekaznjeno ili da rade legalno a da varaju ljude,znaci vode firme  kao gazde  ne da bi radili nego da bi varali.Kad su se takvi moroni domogli para pokondirena tikva iz nusica je malo dete za njih.Poceli su dakroje sudbinu svima cak i naulici u prolazu tako da cigus sa pocetka teksta dodje kao super dobar i odgovoran tip

 Mene je sramota da sam bajker ako se ti nazivas bajkerom.

I samo da ti kazem da sam pravi DINARSKI tip  ali nas odlikuje cast i postenje a ne to sta si ti napisao.

 

:lol:  :lol:  :lol: :lol:  Moram da te je Sasa NS 1 bocnuo u žicu sa "Dinarski tip" ćim ti je izmamio 26 post  za šest godina :confused0068:  :confused0068:  :confused0068:  

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja