Jump to content

Moto Zajednica

Pitanje za plitke cizme

Recommended Posts

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Telep
  • Motocikl: Honda NTV 650

Što se tiče motopatika i Gepardovog sajta. Sajt je potpuno neažuriran i po pitanju brojeva i po pitanju prodavnica.

Jedina prodavnica gde ih ima na stanju je ova u NSu, na Telepu, kod Univera Alba. Imaju brojeve 41 i 44. Od broja 44, samo jedan par, od broja 41, nisam siguran koliko. Imam par slika samo da ih dignem na net pa ću ih okačiti na forum.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 84 postova
  • Lokacija: Sarajevo
  • Motocikl: 599

Juće kupljene na sajmu.Prezadovoljan udobnošću jer sam prošle godine kupio slične ali duboke

attachicon.gif0-02-05-454b2f505886c090decf13de31323836945d677271fb39a0e5b6ea883237137d_full.jpg

koji je ovo model i koliko su na sajmu. U subotu cu obici sajam, i trazim si neke tene za motor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Који је модел нисам обратио пажњу али их имаш на сајту Моторинг-а. Цена на сајту 13.000.- а на сајму сам платио 10.000.- округло. 47 је број и био је задњи

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000V

Što se tiče motopatika i Gepardovog sajta. Sajt je potpuno neažuriran i po pitanju brojeva i po pitanju prodavnica.

Jedina prodavnica gde ih ima na stanju je ova u NSu, na Telepu, kod Univera Alba. Imaju brojeve 41 i 44. Od broja 44, samo jedan par, od broja 41, nisam siguran koliko. Imam par slika samo da ih dignem na net pa ću ih okačiti na forum.

Ima i 46. Ja sam uzeo pre neki dan, svratio čisto da vidim kakve su (usput mi je) pa naleteo na moj broj i kupio. Mislim da će za leto i vožnju po gradu biti odlične.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja