Jump to content

Moto Zajednica

Chevrlet/ Daewoo Evanda Odlicna!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Lokacija: Novi Banovci
  • Motocikl: Bandit 1200, TDM 850TX

Opis sa polovni-automobili:

 

Postovani,

Prodajem Chevrolet/Daewoo Evandu u jako dobrom stanju. Sta to znaci?

* Kupljena nova u Srbiji, garantovana km, drugi vlasnik. Do 200.000 km odrzavan u ovlascenom servisu
* Limarijski odlican, bez najave bilo kakve korozije, sa pokojom ogrebotinom
* Mehanicki odlican. Motor 2.0 16v kakav se ranije ugradjivao na Vektru B, Kalibru itd.
* Kompletna istorija odrzavanja, od 9 km kada je isporucen do poslednjeg mog servisa pre mesec i po dana
* Veliki servis uradjen 20.05.2016. u AMK Magnet Sombor na 186 181 km. Ukupna vrednost radova 27 518 din. Promenjene i spona, svecice uz kompletan set zupcenja, sa vodenom pumpom.
* Set kvacila Valeo, sa uljem za menjac na 169 831 km, ukupn vrednost radova 18 888 din.
* Zadnje kocnice - diskovi i plocice promenjeni 25.12.2015. zajedno sa sajlom rucne kocnice. Ukupna vrednost radova 23.160 din.
* Na 210 364 km promenjene prednje plocice i diskovi.
* Ulje menjano na 10-12000km Castrol 10w40. 
* Gomila dokumentacije i racuna. Sve se lako proverava okretanjem broja u ovlascenom servisu. Odrzavan u Opel Total, a nakon toga u AMK Magnet centar Sombor.

* Gume su 16-ice, sve 4 iste. Hankook 205 55 16.Kupljene 2015, DOT 1015. Vrednost jedne gume 9.756 din. Naravno, kupljene nove.

* Zimski set guma u istoj dimenziji, mogu sigurno jos jednu sezonu.

Puno dodatne opreme:
* Digitalna klima
* CD Bluapunkt sa cd sanzerom, odlicno ozvucenje
* Tempomat
* Elektro paket (retrovizori, podizaci, sedista itd.) Sve besprkorno funkcionise.
* Maglenke
* Parking senzori
* i jos gomila stvari

Plinski uredjaj, sekvent plin. Dosta se vozi na benzin, nema razlike izmedju benzina i plina. Atest je istekao ove godine, promenio sam bocu i sve sto je neophodno bilo za novi reatest. Ostaje mi krajem meseca da platim 6000 din. i dobijem atest na 5 godina. Naglasavam, to je moja obaveza i auto dobijate sa atestiranim gasom.

Potrosnja prosecna, moja, koja ukljucuje 50% otvoreno 50 % grad iznosi 11 l gasa. Cist grad tuce 14l, tvoreno ne moze ispod 9l. Iskreno.

Automobil je odrzavan domacinski. Ja dobijam uskoro sluzbeni, za zenu je prevelik auto. To je razlog prodaje. Stoga, moguce je da se ponudi neka zamena za mali gradski auto do 2000 evra. Ocekujem takodje auto koji ima istoriju odrzavanja i dobro mehanicko-limarijsko stanje. Molim ne nudite krsine koje su na ovlascenje isle iz ruke u ruku.

Takodje, moguca je zamena za Motocikl do 1800 evra. Prednost 4 cilindra.

Cena je skoro pa fiksna, apsolutno realna. Auto je limuzina sa jako povoljnim odrzavanjem, dosta Opelove tehnologije (set zupcenja Vectra B itd.). Delovi se gadjaju osim sa Opelom i sa Daewoo Legancom, Epicom.

Sto se tice zamena, jako puno radim, stoga najbolje prvo slike i opis na mejl, pa onda uzivo.

Potrudio sam se da napisem sto vise, ipak ozbiljni kupci dobrodosli i uzivo da se uvere u napisano. 

Svako dobro, Dragan, Novi Banovci.

post-3717-0-56864700-1474206856.jpg

post-3717-0-63557400-1474206900.jpg

post-3717-0-85077200-1474206945.jpg

post-3717-0-60246900-1474206970.jpgpost-3717-0-40235900-1474207003.jpg

post-3717-0-28626500-1474207029.jpg

post-3717-0-56888700-1474207055.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 718 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: X8

Procitao sam oglas koji si postavio, ali nisam shvatio koliko kosta ovo vozilo. Ako ga menjas sa auto kosta 2000e, a ako ga menjas za motor kosta 1800e?

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Lokacija: Novi Banovci
  • Motocikl: Bandit 1200, TDM 850TX

Izvinjavam se na propustu. Cena vozila iznosi 2550 evra.

 

Moguca zamena za mali gradski auto do max 2000 evra ili za motocikl maksimalne vrednosti 1800 evra.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 745 postova
  • Lokacija: Lazarevac

Bio sam ponosni vlasnik Lanosa.....ladno bi uzeo laceti 1.4.U vezi agregata,koji NIJE Opelov već je rađen po jnihovoj licenci,bez obzira na to auto je VRH i jedina mana generalno svih Daewoo-a pa i Chevroleta(kasnije)je potrošnja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

A čisto informativno, da bi upotpunio sliku a verujem da zanima i potencijalnog kupca - koliko je dugo u tvom vlasnistvu?

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Lokacija: Novi Banovci
  • Motocikl: Bandit 1200, TDM 850TX

Automobil je kod mene nekih 12.000 km. Vlasnik sam auta. Ono sto sam ja radio na automobilu su prednji diskovi i plocice, ugradio parking senzore, promenio plinsku bocu i instalaciju, očistio i dopunio klimu, promenio sve filtere i ulje. U suštini na cenu od 2500 evra, nekih 500 evra sam ubacio u auto. Ostaje mi samo reatest (6000 din). Naravno, to nikog ne zanima i ne treba da zanima cenovno. Ali je bitno za nekog ko kupuje da zna sta ne treba da menja u doglednoj budućnosti.

 

Ipak, službeni auto je keva nad kevama.

 

Cvijanović je u pravu, motor je radjen po opelovoj licenci. Majstor mi je rekao da je cisto opelov, ali ipak nije. Ipak, svi potrosni delovi u servisnim knjigama se Opelovi. Ovo mi je već drugi Daewoo, i treći bi kupio. 

 

Apsolutno mi nije hitno, ne idem u inostranstvo i slične fore. Prevashodno bi uzeo u zamenu neki punto, clio, 206 i sl. za gospodju, a malo para što ostane uzeo bi montažnu garažu da stavim motorče.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Lokacija: Novi Banovci
  • Motocikl: Bandit 1200, TDM 850TX

Posto sam dobio nekoliko ponuda za zamenu za automobile koji mi ne odgovaraju, neki od njih su precenjeni krsevi, odlucio sam da dam cenu za auto od 2350 evra  sa zimskim setom guma. 

 

Cena: 2350 evra. Apsolutna prednost kes.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Lokacija: Novi Banovci
  • Motocikl: Bandit 1200, TDM 850TX

REATESTIRAN plin do 2021.

 

Upravo Registrovan do 27.10.2017.

 

CENA: 2700 evra.

 

Pošto gradim kuću: moguća zamena za usluge keramičara, imam dva kupatila i stepenice da uradim, imam materijal. Dakle, samo ruke.

 

Mogu i gipsarski radovi. Elem, odlična prilika za nekog ko ima malo posla zimi da zaradi sebi auto. 

 

Uslov: Da zna posao i da ima neke reference.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Lokacija: Novi Banovci
  • Motocikl: Bandit 1200, TDM 850TX

Cena: 2500 evra.

 

Za keš se da korigovati.

 

Promenjene zadnje pločice.

 

Ostaje mi da promenim gumice balans štangle (zna da zacvili kada je veliki ležeći), i desna šolja amortizera.

 

Zadnje pločice plaćene 2200 din. Šolja amortizera nešto ispod 5000 u ovlašćenom. Čisto da znate zbog cena.

Kompletan auto stranac 800 evra. Mali servis 4l Castrola+filteri=oko 5000 din. Potrošnja oko 800 din na 100 km. 

 

Registrovan, atestiran, veliki servis na pola, sve kočnice urađene, ide lepo, udoban, pouzdan, sa istorijom održavanja i sa fleksibilnom cenom. 

 

Letnje gume skoro nove. Zimske na njemu guraju ovu zimu (imaju 4,5 mm, ali bučne su za neku vožnju preko 130 km/h). 

Odradiću mali servis u toku sledeće nedelje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Lokacija: Novi Banovci
  • Motocikl: Bandit 1200, TDM 850TX

Danas auto predat. Prodajna cena 2300. Prvi čovek koji je došao da pogleda auto je kupio, istog dana se javio još jedan momak i nudio 100 evra manje.

 

Jako potcenjen auto. Ne dobar, već odličan.

 

Može LOCK.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 453 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z1000 Mk2 Piaggio Beverly 250

Sve čestitke za prodaju! I ja sam dugo vozio Espero 2.0 i znam i za kvalitet i neopravdanu podcenjenost Korejanaca kod nas. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja