Jump to content

Moto Zajednica

Drugu ukrali Kawasaki zx6r

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX600F '01

Drugaru iz Sivca ukraden Kawasaki zx6r, ako neko bilo sta cuje neka javi, moze i na PM! 
Svaka informacija korisna i bice nagradjena!
Evo kontakt od drugara pa ako bilo sta cujete, ili vidite molim vas javite odmah. 
Zeljko Zejak 0658713161
[/url]forum image hosting">http://kawa.jpgforum image hosting

 

https://postimg.cc/image/3z7vq1fcb/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Rakovac
  • Motocikl: zrx1200

Bilo bi korisno da napišeš gde, kada i kako su ga ukrali...da nije možda ostavio motor sa ključem u bravi ispred kafića i sl?

 

Ovo ili nekom treba za delove, ili je neki klinac uzeo da se provoza pa će ga gurnuti pored puta kad ostane bez goriva.

 

Bez pocenjivanja, ali nije motor vredan organizovane kradje, moje subjektivno mišljenje.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX600F '01

U pravu si Zlacani, nego nisam razmisljao od besa uopste. Motor je ukraden u Sivcu, bio je ostavljen ispred kuce od njegovog drugara bez kljuca u bravi, koliko sam razumeo isli su autom u izlazak a ostavili motor na prelazu. E sad, to je selo, ulica je poprecna i nije nesto prometna, mora da je neko po dojavi radio.. Slazem se, ima mnooogo skupljih motora koji ne zapadnu za oko, tako da ili ga je neko ukrao "po narudzbini" ili ga je ukrao da drnda pa ostavi negde (nadam se ovo drugo). 
Bilo kako bilo, svaka informacija je korisna da se motor vrati kod vlasnika  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3120 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

.

 

Bez pocenjivanja, ali nije motor vredan organizovane kradje, moje subjektivno mišljenje.

čujem se sa likom kome sam prodao mog GPZ-a za 400e, pokušali da ga ukradu u Mužlji na moto skupu, uspeli su da mu polome bravu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX600F '01

Izgleda da nema pravila,nego kome se kako ukaze prilika. 
Jedno je sigurno, dokle god zakon stiti lopove moze im se,kad bude zakon o zastiti svojine drugaciji bice druga pesma

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Rakovac
  • Motocikl: zrx1200

 

.

 

Bez pocenjivanja, ali nije motor vredan organizovane kradje, moje subjektivno mišljenje.

čujem se sa likom kome sam prodao mog GPZ-a za 400e, pokušali da ga ukradu u Mužlji na moto skupu, uspeli su da mu polome bravu...

 

Nisam više siguran da li ima smisla komentarisati ljudsku pohlepu i bezobrazluk, kakav nam je zakon tako se i ponašamo...čuj, neko ti upadne na gajbu,  a ti mu ne smeš niiiišta!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Mozda i nije ukraden, mozda ga je neko odgurao tu negde blizu i sakrio u neku bastu, napusteno dvoriste - obidjite malo tu po okolini. Vec sam pisao, jednom momku su ukrali motor ( pre 5 - 6 godina ) i posle tri meseca mu policija nadje motor na 100 metara od njegove kuce. Lopovi nisu uspeli da ga upale, pa ga gurnu u dvoriste druge zgrade u blizini. Stanari te zgrade nisu obracali paznju u pocetku, al posle tri meseca kad su videli da motor samo stoji - prijavili policiji . 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

 

.

 

Bez pocenjivanja, ali nije motor vredan organizovane kradje, moje subjektivno mišljenje.

čujem se sa likom kome sam prodao mog GPZ-a za 400e, pokušali da ga ukradu u Mužlji na moto skupu, uspeli su da mu polome bravu...

 

Koja tuga...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX600F '01

Videcemo sta ce biti, nista me vise ne cudi... Selo je to, u gradu je lakse odgurati motor, ovde me cudi da niko nije video na ulici sta se desava, pa makar i u ponoc da su dosli.. 
Daj Boze samo da policija nadje motor, a ne drugar sa ekipom, bezbolnije ce biti.. A za delove kad tad ce se oglasiti pa se lako utvrdi odakle je sta.. 
Joooj ne znam, nisam vise pametan, znam samo da cu i ja od sada paziti kako i gde parkiram.. Ufff

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Којекуде, 484 postova
  • Lokacija: Borča-Bgd

Nazalost, taj je odmah to vece verovatno zavrsio u delovima. Prati oglase ko prodaje takve plastike

Možda i nije završio. Burazerovom kumu su pre oko tri godine na moto skupu ako se dobro sećam u Debeljači neki lokalni seoski djilkoši slomili volan i odgurali CBRku F2, ako se sećam dobro. Posle godinu dana pronađena u garaži, izakana ali u komadu. Slučajno upala policija, tražili neki kraden auto.. Nikad se ne zna, ako su lokalne seljačine šansa je da je u komadu..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥

  Mozda i nije ukraden, mozda ga je neko odgurao tu negde blizu i sakrio u neku bastu, napusteno dvoriste - obidjite malo tu po okolini. Vec sam pisao, jednom momku su ukrali motor ( pre 5 - 6 godina ) i posle tri meseca mu policija nadje motor na 100 metara od njegove kuce. Lopovi nisu uspeli da ga upale, pa ga gurnu u dvoriste druge zgrade u blizini. Stanari te zgrade nisu obracali paznju u pocetku, al posle tri meseca kad su videli da motor samo stoji - prijavili policiji . 

Ne razumem kako "mozda nije ni ukraden" ako je odguran makar i tu blizu u tudje dvoriste to znaci da ga je ukrao i stekovao blizu... Nesto si pobrkao loncice...Ukoliko nije skrivena kamera motor je ukraden...

 

Nadam se da ce se naci.... Kao sto rekoh i za onog KLE-a oni kineski alarmi su 20e...ja stavih na mog lesa...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Kad su meni prvi ( i jedini ) put ukrali motor, ja odem u policiju da to prijavim. Saslusa me inspektor, nece nista da zapise ( napravi prijavu ), vec me posalje da obidjem okolinu moje zgrade i da pogledam iza svih zgrada, po ulazima i svud gde se motor moze sakriti. On je pretpostavio da se neko iz mog drustva nasalio pa mi sakrio motor. Ja obidjem sve, ne nadjem motor i kroz par sati odem opet u policiju - i opet me posalju da trazim motor po okolini.  Motor su mi ukrali oko podne, a prijavu primili tek uvece oko 19.00 kad sam treci put otisao u policiju. Motor je nadjen tek sutradan sa sjebanim menjacem, a lopovi su mi bili iz komsiluka , moji vrsnjaci a vec su imali kriminalni dosije! 

  Iskreno sam se ponadao da su i ovom kolegi neki " prijatelji " sakrili motor tu negde u blizini da se nasale !  :(

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1268 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

Jebemumajku, ako ti drugar ima ekipu koja tako resava stvari, mozda mogu da se raspitaju kod drugih ekipa i pronaci motor. 

Ponudite otkup, pa radite kako znate najbolje  ukoliko se jave na otkup.

Mislio sam da su sela sigurnija sto se toga tice, al izgleda komsije vide samo ono sto njih interesuje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX600F '01

A mala je ovo sredina, ovde kad je neko "fukara" onda nema epitet krimosa,nema otkupa i slicno, vec kad selo sazna da je neko lopov i fizicki i verbalno ga lincuju, to je prednost sela.. Samo pitanje je odakle su "fukare" dosle.
Daj Boze da vam javim kada se motor pronadje,a u medjuvremenu slobodno javite ako nesto vidite, cujete, svaka informacija korisna, posebno od kolega u okolini gde svi sumnjaju da je motor zavrsio 
 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 963 postova
  • Lokacija: Užička Republika
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Samo pitanje je odakle su "fukare" dosle.

Ne misliš valjda da je neko došao sa strane? Ja i ne znam gde je taj Sivac. Baš će neko da ga prati ko zna odakle pa da ga ukrade, nego tu neki lokalni početnici se vežbaju.
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 458 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: kawasaki zephyr 550

Sivac se nalazi izmedju Kljajiceva i Crvenke, odnosno na putu Sombor-Kula. i taj sto prati ne mora da bude iz nekog velikog grada i povezan sa organizovanim kriminalom vec moze da bude i iz nekog okolnog mesta, sto je vec dovoljno da bude "sa strane". isto kao kad bi neko iz Cerova ukrao motor nekom iz Dragojevca. cinjenica je da vecina ne bi znala gde se nalaze ta mesta, ali je jos gora cinjenica da motora nema...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova

Ovo je strasno, previse se krade u poslednje vreme, kako kola, tako i motora, vidim po objavama, forumima, fejsu, insta.
I 90% ukradenih vozila se ne nadje. Kao da policiju to ne zanima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja