Jump to content

Moto Zajednica

BJB Gulash VI

Recommended Posts

  • REW/Hit The Road, 501 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R 1250 GSA

Prošle godine žena trudna, žurio sam kući, nisam ni dočekao gulaš. Ove godine dete malo, plače, skviči ali sam morao da  sačekam naše drugare da završe posao. Brrzo sam jeo, vruće, ljuta papričica, skroz sam se ispekao ali taj osećaj je neponovljiv. Odnosno, samo veliki majstori mogu da napreve ovakvu feštu i zato hvala svima na uživanju koje ste mi priredili.  :care:

 

Nego da vidimo da li će biti još jedna, jesenja  BJB vožnja u ovoj godini ??? 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lucifer

Uh to bi bilo baš lepo, da se još malo družimo ove godine.Neka lepa vožnjica, kažu biće lep okotobar, bez padavina ako je verovati metereolozima ☺

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1951 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere

Nego šta nam je sa Vladom ja mu dadoh jednu buteljku uz napomenu da je sadržina samo za lek, ali izgleda on preterao sa terapijom pa se ne oglašava!!! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Nego šta nam je sa Vladom ja mu dadoh jednu buteljku uz napomenu da je sadržina samo za lek, ali izgleda on preterao sa terapijom pa se ne oglašava!!! ;)

Ja bio svedok primopredaje. :cirka1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: šerpa plav, penzionerski

Veliko HVALA organizatorima, kuvarima, šankerima i redarima koji su po Rajkovoj naredbi pazili da se ne izgubimo u organizovanoj koloni. Bio je lep vikend.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 137 postova
  • Motocikl: Kawasaki Vulcan S 650 2016

Baš mi žao što nisam bio, vidim da je bilo strava, al neki drugi put, makar i sam došao, jer dva drugara sa kojima se družim i vozim su poljoprivrednici, pa nije bilo šanse sad u jeku radova da ih odvučem na vožnju.

A smarao sam ih 24 semptembrom, al džaba

A volem i druženja a tek lašguuuu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Baš mi žao što nisam bio, vidim da je bilo strava, al neki drugi put, makar i sam došao, jer dva drugara sa kojima se družim i vozim su poljoprivrednici, pa nije bilo šanse sad u jeku radova da ih odvučem na vožnju.

A smarao sam ih 24 semptembrom, al džaba

A volem i druženja a tek lašguuuu

Sam dolaziš samo do mesto zbora, a posle nisi sam.Posle je gužva,vreva,zajebancija od koje može da se rikne................odnosi se doduše one koji pojedu po četiri tanjira gulaša :hej:  :hej:  :lol:  :lol: .

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Pozdrav drugari....hvala svima koji ste bili na druzenju..... bilo je extra....

 

@Arso..... lek je konzerviran za sledecu priliku, nista se ne sekiraj......jedva cekam da se razbolim  ;)

 

@abby.... molim i drugi put u ime svih nabrojanih....a sve je isto sankeri i kuvari su organizatori, kao i redari su konobari, a kuvarice su sankerice ...i to ti je bilo to  :lol:

 

@BIGDADDY ..... ja gledam snimak, al Gulasha nigde....samo kolona do Gulasha..... drugaru da kazes sledeci put da snimi sipanje...pa da vidimo ko 4 puta staje u red  :Bokilic:  :ooo:

 

Pedja BGD i ja smo izveli racunicu, izmirili rashode i ostalo....pa danas ili sutra objavljujem troskovnik po dogovoru.

 

A s'obzirom da sam bio u shanku ceo dan.....siguran sam da ce za sledeci put da bude i espressa...to mi je najtrazeniji napitak bio za ceo dan.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1951 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere

Pozdrav drugari....hvala svima koji ste bili na druzenju..... bilo je extra....

 

@Arso..... lek je konzerviran za sledecu priliku, nista se ne sekiraj......jedva cekam da se razbolim  ;)

 

@abby.... molim i drugi put u ime svih nabrojanih....a sve je isto sankeri i kuvari su organizatori, kao i redari su konobari, a kuvarice su sankerice ...i to ti je bilo to  :lol:

 

@BIGDADDY ..... ja gledam snimak, al Gulasha nigde....samo kolona do Gulasha..... drugaru da kazes sledeci put da snimi sipanje...pa da vidimo ko 4 puta staje u red  :Bokilic:  :ooo:

 

Pedja BGD i ja smo izveli racunicu, izmirili rashode i ostalo....pa danas ili sutra objavljujem troskovnik po dogovoru.

 

A s'obzirom da sam bio u shanku ceo dan.....siguran sam da ce za sledeci put da bude i espressa...to mi je najtrazeniji napitak bio za ceo dan.

Ne daj bože da se razboliš. Bolje ti po čašicu one mučenice tresni svako jutro sporadi preventive. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1951 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere

Kako ja nisam bio obavešten o velikomučenic

Prvom prilikom budeš dobio i ti čika Rajko, ali tek pošto MićaAleks dobije svoju buteljku. Ova koju Vlada poseduje je zapravo Mićina koji zbog posla nije mogao da dodje, a šteta da se vraća kući, posebno kada se u obzir uzme da je ceo onaj naš tulum na jezeru Vlada izvanredno organizovao, pa je samim tim i zaslužio mali prezent. Uostalom najavljuju lep oktobar pa se malo potrudi da se organizuje bar još jedna vikend vožnja.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

 

Kako ja nisam bio obavešten o velikomučenic

Prvom prilikom budeš dobio i ti čika Rajko, ali tek pošto MićaAleks dobije svoju buteljku. Ova koju Vlada poseduje je zapravo Mićina koji zbog posla nije mogao da dodje, a šteta da se vraća kući, posebno kada se u obzir uzme da je ceo onaj naš tulum na jezeru Vlada izvanredno organizovao, pa je samim tim i zaslužio mali prezent. Uostalom najavljuju lep oktobar pa se malo potrudi da se organizuje bar još jedna vikend vožnja.

 

 

:haha1:  :D  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The hunter, 226 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 900

 

 

Kako ja nisam bio obavešten o velikomučenic

Prvom prilikom budeš dobio i ti čika Rajko, ali tek pošto MićaAleks dobije svoju buteljku. Ova koju Vlada poseduje je zapravo Mićina koji zbog posla nije mogao da dodje, a šteta da se vraća kući, posebno kada se u obzir uzme da je ceo onaj naš tulum na jezeru Vlada izvanredno organizovao, pa je samim tim i zaslužio mali prezent. Uostalom najavljuju lep oktobar pa se malo potrudi da se organizuje bar još jedna vikend vožnja.

 

 

:haha1:  :D  

 

 

Ajmo Raki.....oktobar je tvoj mesec :na_glavi:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Racunica za gulas je sledeca:

 

Prihod:

 

Gulash + pice = 51300+17700 = 69000 dinara

 

Rashod:

 

Gulash + zakup restorana = 47050+14700=61750

 

Donacija = 69000 - 61750 = 7250 dinara ( 19 osoba...videce se na spisku su dali za upliv preko 500 dinara i to je automatski islo u donaciju 6610 dinara i ostatak do 7250 iz shanka).

 

Fotke spiska u drugom postu s'obzirom da su mi u telefonu....

 

Jos jednom, hvala svima, na predivnom druzenju....i pomoci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1951 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere

Racunica za gulas je sledeca:

 

Prihod:

 

Gulash + pice = 51300+17700 = 69000 dinara

 

Rashod:

 

Gulash + zakup restorana = 47050+14700=61750

 

Donacija = 69000 - 61750 = 7250 dinara ( 19 osoba...videce se na spisku su dali za upliv preko 500 dinara i to je automatski islo u donaciju 6610 dinara i ostatak do 7250 iz shanka).

 

Fotke spiska u drugom postu s'obzirom da su mi u telefonu....

 

Jos jednom, hvala svima, na predivnom druzenju....i pomoci.

Hvala i tebi bilo je zaista predivno. Uostalom gde se skupe pravi ljudi ne može da ne valja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja