Jump to content

Moto Zajednica

2007 Opel Astra 1.3 CDTI StationWagon

Recommended Posts

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Imam ja discoverija od 4000 kubika ako ti odgovara :)

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Meni na 1.9CDTI uopste nije tacan BC tako da vise verujem merenju sipaj/vozi/sipaj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 745 postova
  • Lokacija: Lazarevac

Imam ja discoverija od 4000 kubika ako ti odgovara :)

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Ako ih ima po otpadima i ako je striji od 20god.-može. :lol3: Šta da radim sa tenkom kome su umesto gusenica stavili felne 21''?Vratio bi ja tebe u Srbiju da ti se uredi nova mapatura sivih ćelija :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Da voziš cvijanovicu, da voziš! Nisi izlapeo toliko da ne znaš za sta sluzi auto? A sive celije sređuj sam sebi ako misliš da je potrebno ;)

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 745 postova
  • Lokacija: Lazarevac

 A sive celije sređuj sam sebi ako misliš da je potrebno ;)

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Izvini ako sam te uvredio....Mislim da sam smajlijima pokušao da pražem da je komentar šala...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Sta te košta da okačiš jos koju sliku, iako je sve isto, možda oz drugog ugla pa se to možda ipak nekom dopadne i prevagne da dođje i pogleda.

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 745 postova
  • Lokacija: Lazarevac

Garantujem reputacijom balkanskog viteza i plemića.......(čitaj,najgoreg cigančeta onog što iz oka krade)da nema bolje na oglasima.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 745 postova
  • Lokacija: Lazarevac

Nemam pojma....biće da sam ga na početku precenio.Bez obzira na sve imao sam dva poziva od toga je prvi bio u vezi delova,potencijalni kupac je tražio delove za astru,drugi je nudio BMW-a u zamenu i to je to.Polovni automobili kaže da je trenutna prosečna cena za vaš auto 4.400evra,ja zaista ne znam šta da kažem.Dobijao sam savete da vratim kilometražu-mišljenja sam da se ne treba vezivati za nju,ali ko mene pita,neko bi rekao''da,ne vezuj se za kilometražu već je pusti da slobodno pada''...'al ajde.Šta da kažem kad ima baš ovde na forumu astra h za 3150evra koja se nije prodala.Neki poznanici koji jajare sa kolima kažu da je sve stalo,neki su opet mišljenja da je sve više ljudi koji se odlučuju za lični uvoz,u šta nešto i ne verujem,jer koliko tebi mora da je stalo do tih kola i koje mesto ona zauzimaju u tvom životu da ti odeš ne znam gde da bi kupio ''siguran i proveren auto''?Šta je siguran i proveren polovan auto i kako bi izgledalo zadovoljenje i poštovanje garancije automobila iz ličnog uvoza?Opet svi mi koji kupimo polovan auto(bar je takva priča za ostatak sveta),uradimo i taj veliki servis,pa daj mu pločice,otišao silen,procureo jedan amortizer-jebi ga najbolje ih je menjati u paru,tako da''daj oba amortizera'',mamu mu,pa što odjednom klima slabo hladi(prekrstiš se i moliš Boga da je samo punjenje ili neka slaba spojka na instalaciji)....a kod polovnog mehaničkog sklopa uvek postoji mogućnost da manje-više nešto zataji ili otkaže.Znači ti si ga sredio i dao mu sve što mu treba,koristiš ga,pratiš i osluškuješ(nema šta da ga pratiš i osluškuješ u suštini osetiš svaku promenu) što se kaže pravovremeno ga održavaš,i opet će gro njih dati prvenstvo automobilu koji ''nije još video srpskog puta'' bez obzira na sve.Ne kažem da su sva vozila sa placeva dronjava i defektna....ali....ako me razumete.

Znači niko nije došao bar gume da išutira,da kaže druže-brate imaš peckice ovde i ovde,da kaže matori pa ovo je pakovan auto..

Aco,ti si iz Paraćina,pa ima neki tip koji na polovnim automobilima stalno izbacije enduro i kros motocikle po izuzetno visokim cenama....lepo izgledaju,ali cene su po meni izuzetno visoke,ali on konstantno izbacuje nove i nove primerke.Talija li je- mađija li je?Neko je možda rođen za nešto....Idem da kuvam deci čaj.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja