Jump to content

Moto Zajednica

Piaggio Super Hexagon 250 GTX

Recommended Posts

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

Piaggio Super Hexagon 250 GTX, 2002. godište. Ovaj skuter nosi Hondin CN 250 agregat i ima najviši paket opreme koji se fabrički ugrađivao a koji uključuje displej sa prikazom datuma, vremena i spoljne temperature, svetlo u gepeku i utičnicu od 12V u gepeku. Skuter je kompletno u fabričkom stanju, redovno održavan, ništa na njemu nije budženo niti dorađivano i sve savršeno funkcioniše. Kilometraža je prava, kočione pločice i diskovi u odličnom stanju, kaiš i rolnice u odličnom stanju, početkom godine očišćen i naštelovan karburator i promenjeno ulje u agregatu i prenosu, akumulator kupljen prošle godine i odličan. Na skuteru ništa nije lomljeno, plastike uredne bez ogrebotina, gume su starije ali u dobrom stanju, prisutni uobičajeni tragovi upotrebe. Agregat savršeno radi, pali na zub i hladan i vruć, u radu bukvalno šapuće. Na sledećem linku možete pogledati i kraći video snimljen 29.8.2016 upravo u svrhu oglasa za prodaju. Skuter se ne vozi intenzivno jer je registracija istekla, ali se redovno pali i provoza po kraju...

 

Cena je 700 EUR.

Ja sam vlasnik skutera, prenos je obavezan, cena nije fiksna i odgovaram na svaki vid komunikacije (privatne poruke, telefonski poziv, SMS, Viber, e-mail....). Skuter može da se pogleda u Beogradu na Miljakovcu radnim danom posle 17h i vikendom u bilo koje doba ako sam u Beogradu, naravno uz prethodnu najavu. Imam još dva motocikla tako da mi zamene za motocikl bilo koje vrste ne igraju nikakvu posebnu ulogu, ali slobodno nudite bilo šta drugo u zamenu ako ste zainteresovani za ovaj skuter... EVENTUALNO (ali samo ako žena da zeleno svetlo) razmislio bih o zameni za neki kineski čoper od 250ccm u pristojnom stanju (Sprint, Mondial, Quingqi i slično) i to uz neku vašu simboličnu doplatu :) Telefon 064/80-30-543
 

Slede fotke:

 

hexagon_oglas_01.jpg

 

hexagon_oglas_02.jpg

 

hexagon_oglas_03.jpg

 

hexagon_oglas_04.jpg

 

hexagon_oglas_05.jpg

 

hexagon_oglas_06.jpg

 

hexagon_oglas_07.jpg

 

hexagon_oglas_08.jpg

 

hexagon_oglas_09.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

Bump i tup - aktuelno još uvek. Nije najlepši na svetu, ali je sjajan prevoz za grad. Stvarno ispravan i korektan skuter. Nudite slobodno u zamenu šta god (imao sam ponude za nameštaj koje mi nisu odgovarale, ali se može desiti da mi nešto i odgovara :)). Na primer - ispravan kompresor uz neku vašu doplatu, foto/video tehniku, muzičku opremu i instrumente, neku moto opremu... šta znam...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

Stvarno nemam pojma. Jedini put kad sam ga terao 120+ je bilo kad sam ga dovezao iz Nove Pazove jer sam išao autoputem. Znači da do 120 i kusur ide sigurno, a kolika mu je krajnja brzina nemam pojma. Sumnjam da ide više od 140.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Kolko brzo ide taj 250? ja sam imao 125 takav sit se navozah al nije hteo da prebaci 105..

Zar si zaboravio da ide 115 nizbrdo sa dvoje na motoru? :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2457 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, FZ1S '06, SV650N

 

Kolko brzo ide taj 250? ja sam imao 125 takav sit se navozah al nije hteo da prebaci 105..

Zar si zaboravio da ide 115 nizbrdo sa dvoje na motoru? :P

Haha i lajne se kotrljaju nizbrdo :D jbte koja je to voznjica bila.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

Skuter prodat. Hvala svima na interesovanju a novom valsniku želim da ga dugo i lepo služi i da se sit navoza pa posle da za još bolje zameni :)

 

Lock...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja