Jump to content

Moto Zajednica

Honda VFR 800 RC46 99. god. Prodajem ili menjam za enduro 250-350 ccm.

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 617 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha SR250 Honda NTV650

 

 

Pa tu treba promenuti sve!!!od uladanja sigurnih 700e a '99 godiste...malo mnogo al dobro zvako ceni ono sto prodaje...

Ulje plus filter 50 max, semerinzi 50 max, lanac i lancanici 150 max i plocice 50 max. Ja nasao 300 eura i racunao sam i ruke majstora u to, zato sto tu nema posla za vise od 50 eura rada... i gde si ti nasao 700?

Kako me nervira ovo u oglasima pa to je strasno, a kladim se da nisi ni iz daleka zainteresovan za ovaj motor, nego malo kakuckas, toplo napolju pa da se nesto desava...

 

A pardon sad videh i lezaj volana, eto nek je to jos 100 eura, mada je radije 60-70, ali nek bude i 100, opet si premasio 300 eura... a da ne kazem da svi ti delovi mogu da se kupe za nekih 300 eura i da sve zamenis za jedno popodne, ako znas...

A rega to nisi racunao al ja jesam zato sam rekao...300e skoro prevod i rega,a gume...tako da nisam puno pogresio...jeste da nasvakom motoru treba rega al ali ja kazem da sad treba staviti na sto blizu 700e da bude opet mottor...al u svakom slucaju je covek posteno napisao sta je i kako pa sad ko oce...

 

 

Au bre brate al ga ti mrsiš na leru, svaka čast! Sve što si nabrojao su tekuće stvari: 1) jok, kad kupiš motor više nikad nećeš da ga registruješ, ako kupiš registrovan to ti je doživotno; 2) mali servis ako mi nije uradio prethodni gazda ću se u*erem od muke, jer ne planiram bar 5 godina da ga radim; 3) ako mi za gume ne da časnu reč da ih neću do penzije menjati, ima da se roknem; 4) lanac i lančanici moraju da su extra, da traju dok mi mlađe dete ne upiše faks i posle da ih metem na prekrupaču, pa da mi rade do groba. Ajde bre, čovek samo iskreno nabrojao sve potrošnu robu koji treba menjati, a mogao je i da prećuti, kod mnogih bi mu to i prošlo. No pošten neki lik, priznajem. A ti našo da mu troluješ oglas.

Da sam ti, a na svu sreću nisam, mene bi bilo malo sramota. Cope, ne znamo se, al sretna prodaja!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Kolega (nije na forumu) oce da menja malog viraga 250cc (jos crven), ako odgovara da mu javljam da zove?

inache klasican enduro... :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati Svaki Dan, 883 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: brm brm brm

 

Kolega (nije na forumu) oce da menja malog viraga 250cc (jos crven), ako odgovara da mu javljam da zove?

inache klasican enduro... :care:

Virago nije enduro, OMFG, pa izvinite onda, nista, ja sam mislio, ali budala, izvinite...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

 

 

 

Pa tu treba promenuti sve!!!od uladanja sigurnih 700e a '99 godiste...malo mnogo al dobro zvako ceni ono sto prodaje...

Ulje plus filter 50 max, semerinzi 50 max, lanac i lancanici 150 max i plocice 50 max. Ja nasao 300 eura i racunao sam i ruke majstora u to, zato sto tu nema posla za vise od 50 eura rada... i gde si ti nasao 700?

Kako me nervira ovo u oglasima pa to je strasno, a kladim se da nisi ni iz daleka zainteresovan za ovaj motor, nego malo kakuckas, toplo napolju pa da se nesto desava...

 

A pardon sad videh i lezaj volana, eto nek je to jos 100 eura, mada je radije 60-70, ali nek bude i 100, opet si premasio 300 eura... a da ne kazem da svi ti delovi mogu da se kupe za nekih 300 eura i da sve zamenis za jedno popodne, ako znas...

A rega to nisi racunao al ja jesam zato sam rekao...300e skoro prevod i rega,a gume...tako da nisam puno pogresio...jeste da nasvakom motoru treba rega al ali ja kazem da sad treba staviti na sto blizu 700e da bude opet mottor...al u svakom slucaju je covek posteno napisao sta je i kako pa sad ko oce...

 

 

Au bre brate al ga ti mrsiš na leru, svaka čast! Sve što si nabrojao su tekuće stvari: 1) jok, kad kupiš motor više nikad nećeš da ga registruješ, ako kupiš registrovan to ti je doživotno; 2) mali servis ako mi nije uradio prethodni gazda ću se u*erem od muke, jer ne planiram bar 5 godina da ga radim; 3) ako mi za gume ne da časnu reč da ih neću do penzije menjati, ima da se roknem; 4) lanac i lančanici moraju da su extra, da traju dok mi mlađe dete ne upiše faks i posle da ih metem na prekrupaču, pa da mi rade do groba. Ajde bre, čovek samo iskreno nabrojao sve potrošnu robu koji treba menjati, a mogao je i da prećuti, kod mnogih bi mu to i prošlo. No pošten neki lik, priznajem. A ti našo da mu troluješ oglas.

Da sam ti, a na svu sreću nisam, mene bi bilo malo sramota. Cope, ne znamo se, al sretna prodaja!

 

 

 

Fala brate :)

Ako neko ponudi zamenu može, mada verovatno će da završi u garaži na detaljnom remontu, pa ću se vozim sa kezom narednu sezonu... Malo uspravno, malo heblovi - najbolja kombinacija... :) Nego žena pokazala trunku interesovanja za dva točka, pa reko da joj pružim i to zadovoljstvo, a mali Varadeo mogu i ja da vozim kad idem do grada i na pijacu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Titel
  • Motocikl: Kawa z750s

 

 

 

Pa tu treba promenuti sve!!!od uladanja sigurnih 700e a '99 godiste...malo mnogo al dobro zvako ceni ono sto prodaje...

Ulje plus filter 50 max, semerinzi 50 max, lanac i lancanici 150 max i plocice 50 max. Ja nasao 300 eura i racunao sam i ruke majstora u to, zato sto tu nema posla za vise od 50 eura rada... i gde si ti nasao 700?

Kako me nervira ovo u oglasima pa to je strasno, a kladim se da nisi ni iz daleka zainteresovan za ovaj motor, nego malo kakuckas, toplo napolju pa da se nesto desava...

 

A pardon sad videh i lezaj volana, eto nek je to jos 100 eura, mada je radije 60-70, ali nek bude i 100, opet si premasio 300 eura... a da ne kazem da svi ti delovi mogu da se kupe za nekih 300 eura i da sve zamenis za jedno popodne, ako znas...

A rega to nisi racunao al ja jesam zato sam rekao...300e skoro prevod i rega,a gume...tako da nisam puno pogresio...jeste da nasvakom motoru treba rega al ali ja kazem da sad treba staviti na sto blizu 700e da bude opet mottor...al u svakom slucaju je covek posteno napisao sta je i kako pa sad ko oce...

 

Au bre brate al ga ti mrsiš na leru, svaka čast! Sve što si nabrojao su tekuće stvari: 1) jok, kad kupiš motor više nikad nećeš da ga registruješ, ako kupiš registrovan to ti je doživotno; 2) mali servis ako mi nije uradio prethodni gazda ću se u*erem od muke, jer ne planiram bar 5 godina da ga radim; 3) ako mi za gume ne da časnu reč da ih neću do penzije menjati, ima da se roknem; 4) lanac i lančanici moraju da su extra, da traju dok mi mlađe dete ne upiše faks i posle da ih metem na prekrupaču, pa da mi rade do groba. Ajde bre, čovek samo iskreno nabrojao sve potrošnu robu koji treba menjati, a mogao je i da prećuti, kod mnogih bi mu to i prošlo. No pošten neki lik, priznajem. A ti našo da mu troluješ oglas.

Da sam ti, a na svu sreću nisam, mene bi bilo malo sramota. Cope, ne znamo se, al sretna prodaja!

 

 

 

Procitaj malo sta sam napisao pre nego sto branis oglas coveku koji nije niti trolovan nit nista...samo realan jer treba iskreno dosta para u startu da bi ga sredio...a ako procitas jos malo bolje pre nego sto pametujes da sam napisao da je covek posteno napisao sta sve treba od ulaganja pa ko hoce hoce...moj post nije bio iz neke zle namere kao sto pojedinci misle...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Aktuelno...

 

Može zamena za laki enduro - 250-600ccm... Nešto da mogu da zakačim pozadi za kamper...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

odakle tebi kamper?

 

Ima drugar :)

 

Može i zamena za teretno vozilo do 3.5T. (Tamić sandučar ili sl.)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kymco Agility City 125,Agility City 200,SuZuki Boulevard M90, Honda NC 700 s

Mislim druže da si me pogrešno razumeo....nudim ti moj motorcikl iz linka u prethodnom postu u zamenu za tvoj VFR,Kymco Venox 250.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja