Jump to content

Moto Zajednica

Srad 600 vs 750

Recommended Posts

  • Xtreme, 390 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

Kao vlasnik RF-a ti mogu reci da bezis od takve kombinacije. RF600 i RF900 imaju totalno drugacije ogibljenje,a kocnice su dva sveta pa zakljucak izvuci sam. Pritom,"skrge" koje mu fale bi te izasle minimum 100e bez troskova transporta,carine i ostalih gluposti. Podrep,retrovizori,zmigavci... nemaju veze sa RF-om,godiste nije tacno (ovo je model do '95.),slajderi nemaju funkciju jer su postavljeni na lose mesto (veca sansa da sjebes ram).. Pojuri dobro ocuvan RF900,ima ih za pristojne novce (~1500e),probaj pa ako ti odgovara pazari

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2287 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

Gsxr 1100 vodenjak je govance tesko....gsxr 1100 ali uljara je neuporedivo bolji i kvalitetniji motor.....tako da ako gledas tako nesto...kupi dobru 1100 uljaru i da se navozas kao covek...

a nije baš tako ... ;) 

 

uljara je uljara i ono što ju drži na glasu je trajnost, izdržljivost i cjepljena je na budale ..  :lol3:  :lol3:

 

ali "W" model nije ništa lošiji od konkurencije tog vremena.... a najveći problem je nastao kad su ljudi mislili da je W nasljednik uljare, pa su ga pokušali tretirati tako .. i to je nastalo sranje ..  :lol3:

 

a Thaedass je dobro rekao ... RF600 i 900 su usporedivi kao i SmRAD 600 i 750 .... dva različita svijeta.. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Ako pod konkurencijom smatras zz1100,zzr 600,zxr 750 i slicne onda je tu negde....ali za cbr 600-1000F,vfr 750,gsxf 600-750...je 2 klase ispod sto se kvaliteta i izdrzljivosti...

 

Inace autoru teme bih toplo preporucio da razmisli o hondi cbr 1000f...udoban za dvoje,jako kvalitetan...a kad zatreba moze ozbiljno i da potegne..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥

Evo ovako, cuo se vezano za onog 1100w...Prica (manje vise ista) jedini vlasnik u SR, uvezen jos '96 malo se vozi, zadnje 2 godine uopste se ne vozi, stoji u garazi... Dobicu dodatne slike...Uvezen je tako sa tom "dodatnom" opremom iz Italije i ako sam dobro razumeo i sa tim ostecenjem...

 

@mohikanac

Bacio sam oko i na njih ima jedna na Vozdovcu http://www.polovniautomobili.com/motori/8721139/honda-cbr1000f

A mogao bih i sa Misom da vidim za njegovu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 171 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Aprilia SL1000 Falco

Ne znam dal je ovo pravo mesto za ovo pitanje, ako nije uputite me na pravi salter :D...

Sta mislite drugari o ovom sradu? Jeste prepravljan, ali nekako mi opis ovog prodavca uliva poverenje, plus je model sa ubrizgavanjem, pa reko da pitam vas iskusnije dal bi ga ko pazario da ima sansu? Ja gledam da uzmem neko smrada ili cbr 600 f3 ili f4, ali ovaj 750 mi se bas svidja...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

Ceo lose ofarban, promenjeni izduv i grana, menjan rep, stavljen od prve generacije K modela. Ne mora da znaci ali meni to ukazuje da je imao pad.. Za ovaj novac moze da se nadje dobra CBR 600 F3 i SRAD u fabrickom ili bar nalikom tom stanju. SRAD-u je bas dosta pala cena. Za 1500-1600e sam nalazio odlicne primerke 750-ice injection (1998-). Na tvom mestu bih trazio dalje :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 171 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Aprilia SL1000 Falco

Slabo su trenutno na oglasima ovi 98-99 sa injection...moracu da cekam...juce sam zvao jednog 97 750 srad, ceo u fabrickom stanju, samo je ram poliran sto mi se ne svidja, i ne svidja mi se sto je carb model...cekacu pa ce se pojaviti neki 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 223 postova
  • Lokacija: N.Beograd
  • Motocikl: VIRTUELNI

vidi....ja prosle godine kupio SRADA  750-1999 .....cudo od motora a mogu ti recu na duze je super (350 km bez ikakvih tegoba...)  nije previse agresivan ....svaka preporuka .... 

IMG_6620.JPG

viber imagehethzerz.jpeg

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 171 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Aprilia SL1000 Falco

@dejan-bandit1200 Trazim i ja ovakvog, al neeema nigde...do duse ima jedan srad 600 2000 godiste, belo plav sa plavim vizirom, mnogo lepo izgleda, vredelo bi da se pogleda...jbg nije Fi i nije 750, al prezalio bih ako je bas dobro ocuvan. Na kraju krajeva stanje je bitnije i od godista i od Fi-ja :)...tvoj je bas fini. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

Po pitanju udobnosti, ne mogu da se slozim sa @dejan-bandit1200. Vozio se 200+km na SRAD-u 600 1998. i mogu da kazem da mi je to najneudobniji motor na kome sam se vozio.. Uzas, jedva sam cekao da stanem. Visok sam 185cm, mozda je do mene.. Da ide lepo, ide ali jednostavno sto se tice udobnosti cak i za sportaka izrazito neudoban motor :ups:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 223 postova
  • Lokacija: N.Beograd
  • Motocikl: VIRTUELNI

....sugestija koja je bitna za mene jednako kao i finansiski momenat kao i stanje....ne zuri,i bice... a za to vreme skupljaj.......,da ne budem prepotentan al kao sto su i napisali 750 je mnogo drugaciji od 600 samim tim i osmeh je veci....a tek na 1000....:):):) ....citaj,gledaj sve ima na netu,...

SkoMy dok nisam skapirao kako se vozi-sedi na R-u i mene su bolela ramena i ruke,a inace gixer spada u udobnije motore tog tipa R, mislio sam posle bandita 1200  da nema udobnije podvoznije al sad vidim da sam pogresio(moje licno misljenje)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7031 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Zato su ljudi izmislili Sport-Touring segment, to su univerzalni motori, mozes njima skoro pa sve (osim off road-a), jurcati na stazi, putovati na more, cepati po auto putu, zujati po gradu...

Glavni problem kod R-ova je previse spusten volan, i kad se to sredi, i postigne se onaj balans izmedju opterecenja ruku i ledja, motor postaje mnogo manje naporan za duzu voznju, ja sam to postigao montiranjem heblova od VFR-a na moj CBR

 

https://www.nicecycle.com/ConvertiBARS-Handlebar-Riser-System-p/convertibars113.htm

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: krusevac
  • Motocikl: gsx-r 750 к1

Друже, има мој пријатељ Срада 750 на продају, није му на огласима али ако си заинтересован могу ти пустити слике и број па се договарајте?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7031 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650
On 3/7/2018 at 13:33, Mladen990 je napisao:

Momci sta mislite o ovom? Zvao sam prodavca i on kaze da je spreman za sezonu, bez ulaganja, al to kaze svaki prodavac. Zato pitam vas koji imate soko okolovo da mi pomognete.

https://www.polovniautomobili.com/motori/11884275/suzuki-gsxr-600

Lupan, grafika na oklopu i masci mu se ne slaze sa grafikama na rezervoaru i repu, tu se nesto izdesavalo, najverovatnije klasican frontalni udar, pri kojem je samlevena maska oklop, pa je to menjano, pitanje je kako je ostatak motora podneo, viljuske, trokuti...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 171 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Aprilia SL1000 Falco
Pre 1 sat, aca-ks je napisao:

Друже, има мој пријатељ Срада 750 на продају, није му на огласима али ако си заинтересован могу ти пустити слике и број па се договарајте?

Posalji slike pa ako mi se dopadne javicu ti se za broj drugar, hvala.

 

Pre 1 sat, Biker-Boy je napisao:

Lupan, grafika na oklopu i masci mu se ne slaze sa grafikama na rezervoaru i repu, tu se nesto izdesavalo, najverovatnije klasican frontalni udar, pri kojem je samlevena maska oklop, pa je to menjano, pitanje je kako je ostatak motora podneo, viljuske, trokuti...

Stvarno se razlikuje boja na repu, oklopima i masci, nisam ni primetio...nema bre nijedan normalan srad :D...aj dajte nekoga ko prodaje pa se mozda nesto i dogovorimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
On 10.3.2018. at 20:50, Mladen990 je napisao:

Posalji slike pa ako mi se dopadne javicu ti se za broj drugar, hvala.

 

Stvarno se razlikuje boja na repu, oklopima i masci, nisam ni primetio...nema bre nijedan normalan srad :D...aj dajte nekoga ko prodaje pa se mozda nesto i dogovorimo.

Koja para je u pitanju do koje nisanis motorin?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Koja je realna cena za srada 750 u dobrom stanju sa originalnim km i da nije Frankenštajn?


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 171 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Aprilia SL1000 Falco

@SHOKLA kolega ako mene pitas za motor onda samo da javim da sam uzeo motor jos u aprilu. Bila je otvorena tema pa su ljudi nudili svasta. Hvala sto se interesujes u svakom slucaju :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja