Jump to content

Moto Zajednica

Gajba na moru

Recommended Posts

  • Политички некоректан, 858 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda CB 1100 SF X - Eleven

Slučajno otkrih da je ova i pet drugih mojih tema, objavljenih od jula 2013 do avgusta 2017 odjednom, naprasno, ostala bez svih fotografija koje sam ja kačio. Fotke drugih forumaša u tim pričama su i dalje vidljive.  Slike su postavljane preko „Postimage.org“, kao i fotografije iz mojih priča posle leta 2017, koje su i dalje vidljive. Provrerio sam na „Postimage“-u i sve te fotografije koje su bukvalno nestale, i dalje stoje na tom sajtu za deljenje snimaka, bez bilo kakvih promena, proverio sam.

 

Molim admine za pomoć. Ako je potrebno obezbediću pristup na „Postimage“, ali vas molim za „spas“ ovih dragih uspomena.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8925 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

To se i meni desilo u nekim temama nakon azuriranja foruma slike su jednostavno nestale. Jedini spas ti je da sve pretrcis i postavis iz pocetka, oduzima mnogooo vremena al vredi.

  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5486 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere
6 hours ago, Pustolov said:

Slučajno otkrih da je ova i pet drugih mojih tema, objavljenih od jula 2013 do avgusta 2017 odjednom, naprasno, ostala bez svih fotografija koje sam ja kačio. Fotke drugih forumaša u tim pričama su i dalje vidljive.  Slike su postavljane preko „Postimage.org“, kao i fotografije iz mojih priča posle leta 2017, koje su i dalje vidljive. Provrerio sam na „Postimage“-u i sve te fotografije koje su bukvalno nestale, i dalje stoje na tom sajtu za deljenje snimaka, bez bilo kakvih promena, proverio sam.

 

Molim admine za pomoć. Ako je potrebno obezbediću pristup na „Postimage“, ali vas molim za „spas“ ovih dragih uspomena.

Takodje sam postavljao fotke na postimage, i nestale su...Ustvari, postimage je promenio ekstenziju sa .org, na .cc i sada su fotografije tu, ali linkovi na forumu su pogresni, tj. imaju pogresnu ekstenziju. 

Kada bi nekom magijom mogli da promenimo .org u .cc u svim linkovima, proradili bi i sve bi slike bile vidljive.

PS. kazu kompjuterasi da to moze sve odjednom, a ne peške, ali za sada jbg.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Политички некоректан, 858 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda CB 1100 SF X - Eleven
Pre 2 sati, Arakis je napisao:

@Pustolov kopiraj ovaj svoj post i pošalji u SPEC temu o problemima na sajtu da biH Pablo pročitao i reagovao.

Hvala Rajko! Postupam po uputstvu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja