Jump to content

Moto Zajednica

Nissan Primera p12 2004.to

Recommended Posts

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
  • Nissan Primera
  • 2004. godište
  • 91.000 km
  • Limuzina
  • Benzin
  • 1769 cm3
  • 85/116 (kW/KS)
  • Cena nije fiksna
  • Ima mali udarac na braniku uz malo ostecenje farbe.Auto me nikad nije izneverio,ali prelazimo na manji gradski auto.Ima dva seta guma,letnje Yokohama,Zimske Bridgestone.Kamera za rikverc, registrovan.do 30.11.2016.Stavljene komplet nove plocice i napred i nazad,zamenjeni silen blokovi,oba prednja amortizera sa zastitnim gumama,stavljen nov polenski filter,ociscena instalacija klime,desna viljuska.Ovaj motor trosi 1 litar ulja na 2500 km,i to mu je normala.Nije produvao,kompresija je odlicna,ne dimi ni gram.Ali trazi ulje.

Zamenio bih za manji gradski auto od 2008.pa na dalje.

b8bc0f92a770-800x600.jpg

 

2ead06cc9f3a-800x600.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Reno Laguna sa istoka?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Ma ja sam postavio ceo oglas sa kupujem prodajem,ali verovatno se kosi sa pravilima,admin je iskopirao i postavio samo dve slike,i bez cene.Hvala adminu na trudu.Cena je 3500 evra.

post-13797-0-56846200-1471957806.jpg

post-13797-0-48661000-1471957813.jpg

post-13797-0-05528200-1471957820.jpg

post-13797-0-68774900-1471957833.jpg

post-13797-0-37507900-1471957841.jpg

post-13797-0-98703600-1471957847.jpg

post-13797-0-14411000-1471957854.jpg

post-13797-0-77496900-1471957868.jpg

post-13797-0-25335700-1471957877.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Druze nemoj da zavaravas ljude kako 4litra ulja na 10000km moze biti normalno....ako vec imas les od auta nemoj to uvaljivati preko foruma....ynas li ti samo kolika je kantica od 4 litra ulja..

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova

Bar nije od dva motora sastavio jedan i tvrdi da je perfektan  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol: 
 

 

P.S. sashac, sa ostalih foruma koje listam znam da 1.8 voli da pije ulje.

Zašto je tako niko ne zna ali u svakom slučaju, tvoja situacija nije izolovana tj. dešavalo se ljudima da imaju istu situaciju kao i ti.



Dobar auto, kolega je kratko vozio dizela pa sam imao dodira...
Srećna prodaja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Druze nemoj da zavaravas ljude kako 4litra ulja na 10000km moze biti normalno....ako vec imas les od auta nemoj to uvaljivati preko foruma....ynas li ti samo kolika je kantica od 4 litra ulja..

Pa ako me lazu ljudi iz Nisanovog servisa,koji opravljaju SAMO Nisane,onda lazem i ja.Ja iz ugla vozaca,vidim da vozim ovaj auto bez greske,pali odmaaa na pola kljuca i na -20,i na +40,ne dimi ni malko,kompresija normalna,ne znam sta bih dodao.Rekli mi ljudi,vozi,dolivaj i uzivaj.4 litra ulja na 10000 i nije neki trosak,priznaces,sa obzirom da nisam taksista,a da auto ne prelazi potrosnju od 8.5 litara benzina u najgorim uslovima.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Onda je taj auto fabricki krs,los,promasaj....nazovi ga kao hoces...2litra ulja na 10000 km je mnogo i tad auto unutra se oseca na ulje,sa 4 litra ne smem ni da zamislim...

 

Mada i ti znas koliko je sati,pa racunas da ga uvalis dok jos ide...al nije bitno..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Onda je taj auto fabricki krs,los,promasaj....nazovi ga kao hoces...2litra ulja na 10000 km je mnogo i tad auto unutra se oseca na ulje,sa 4 litra ne smem ni da zamislim...

 

Mada i ti znas koliko je sati,pa racunas da ga uvalis dok jos ide...al nije bitno..

Meni unutra mirise na vanilu. :P

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Ma jok,stiba napravi neku ludu penu,a i ona je za produvane motore,a ovaj radi bez ikakvih problema.Dolivam ja to redovno,i nikakav problem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Da u pravu si.....nego dobra je stvar sto kad ti dodje zamena ulja ti zamenis samo filter a ulje si svo zamenio dolivajuci....

 

Reci mi koliko si komada tih osvezivaca vanile stavio u auto da nadjacas miris sagorelog ulja u autu...ja pre nekoliko godina imao slican krs smrdi ulje unutra sacuvaj boze,ja ubacim jedan osvezivac,dzabe opet se oseca,ubacim da komada malo bolje al opet sagorelo ulje nadvlada....jedino posle boli glava od tih kombinacija mirisa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Pa to pricam ljudima,dodje na isto,samo zamenis filter.Iako si uporan da izadjes iz okvira zezanja,koje ja licno volim,ali kad je zezanje kulturno,posto kapiram ta seoska mentalna ogranicenja vodjena ego tripom,posto sam humanista,da ti ipak jos malo pojasnim.Ovaj nissan je da prostis nepusacki,nikad se nije nikad osetio nikakav miris,sem lagani miris vanile.Jer ti verovatno ne znas da citas engleski,pa nisi ni razumeo clanak koji je Robin postavio o potrosnji ulja Nisanovih vozila.Ipak koliko sam video sta vozis,nekako mi je i jasno tvoje mentalno ogranicenje.E,sad ukapirao sam da si na moj saljivi komentar oko tvoja dva gixera sklopljena u jedan,odmah tumarao i izvukao moj oglas iz pepela,ne bi li me ispljuvao,i tako doveo svoj primitivni rezon u kakav takav mir i zadovoljenje,ja ti ne zameram,jer te razumem.Muka je to.

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Ma nije to u pitanju....nego si ti izgleda neki zestoki mutljivac a jos na to nekome popujes....hoces da uvalis auto sa tom potrosnjom ulja,kazes fabricki trosi toliko,ok onda je fabricki krs i promasen model i samim tim cena mora da bude daleko ispod konkurencije...

 

Mada i sa tim tvojim zamenama motora si mi sumnjiv,prodas jedan pa posle kupis opet isti model......sve mi lici na ono,uvalim isteran motor ili sa nekom falinkom i posle kupim korektani dobar isti model...

 

I jos nesto kazes nije produvao motor,pa gde nestane to silno ulje...nema kud nego pored karika.....a cim nesto prolazi pored karika,dolazi i ona narodska,produvaooo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Sve te razumem,kao sto vec napomenuh. :takoje: Mene mahom svi poznaju,znaju mi motore,svi kupci su prezadovoljni,na svim voznjama sam tu sa ljudima,a ovi tvoji dalji napadi zaista bi trebali da ti obezbede jedan ban sa ovog foruma.Da ne bismo dalje naruzivali,ovaj forum ja cu zakljucati temu,jer kao sto svi znaju auto sam povukao iz prodaje,sredio ga maximalno,i vozicu ga jos.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja