Jump to content

Moto Zajednica

gsxr 1100

Recommended Posts

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Ovo je prejaka cena, za te pare moze da se kupi kompletan u fabrickom stanju

 

 

Da mi das kompletnog ja bi ga opet koliko sutradan isekao i ulozio opet pare da ga napravim ovako....jel sad malo jasnije...razloga je vise evo samo nekoliko...prvi necu da se grbavim na heblovima...ovako mi je 6 puta lepsi....necu da imam isti motor kao 10 000ljudi na svetu...hocu da motor predstavlja mene i da se vidi da znam nesto da uradim,zavarim,zasrafim,ofarbam,da se razlikujem od majmuna koji ne znaju ni lanac da zategnu a preko foruma sve znaju....treba li jos...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Prednje svetlo, zadnje svetlo, žmigavci, tablica - nepotreban luksuz, samo smara. Kao kad smo kao mali skidali sve što se može skinuti sa poni bicikala, na užas tate i mame ;)

 

 

Bas tako..sve je visak..bitno je da je tu izobilje snage i glasan auspuh,da kad prodjem pored nekog skuteras da mu spadnu usi od straha hahahahah

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

A u sta udzekas zadnje svjetlo? :)

 

Nista zadnje svetlo mi ne treba jer niko ne moze da me stigne...pa i ne mora da razmislja da ce me sustici i udariti po mraku....a i stop svetlo mi nije potrebno jer ja ne kocim,samo dajem gasssss..

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

 

Ovo je prejaka cena, za te pare moze da se kupi kompletan u fabrickom stanju

 

 

Da mi das kompletnog ja bi ga opet koliko sutradan isekao i ulozio opet pare da ga napravim ovako....jel sad malo jasnije...razloga je vise evo samo nekoliko...prvi necu da se grbavim na heblovima...ovako mi je 6 puta lepsi....necu da imam isti motor kao 10 000ljudi na svetu...hocu da motor predstavlja mene i da se vidi da znam nesto da uradim,zavarim,zasrafim,ofarbam,da se razlikujem od majmuna koji ne znaju ni lanac da zategnu a preko foruma sve znaju....treba li jos..

Koliko god da zelim da te opravdam, i da se stavim na tvoju stranu, ovo ti ne odobravam. Nije lepo...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

 

 

Ovo je prejaka cena, za te pare moze da se kupi kompletan u fabrickom stanju

 

 

Da mi das kompletnog ja bi ga opet koliko sutradan isekao i ulozio opet pare da ga napravim ovako....jel sad malo jasnije...razloga je vise evo samo nekoliko...prvi necu da se grbavim na heblovima...ovako mi je 6 puta lepsi....necu da imam isti motor kao 10 000ljudi na svetu...hocu da motor predstavlja mene i da se vidi da znam nesto da uradim,zavarim,zasrafim,ofarbam,da se razlikujem od majmuna koji ne znaju ni lanac da zategnu a preko foruma sve znaju....treba li jos..

Koliko god da zelim da te opravdam, i da se stavim na tvoju stranu, ovo ti ne odobravam. Nije lepo...

 

Zašto bi ga pravdao? Pa nije malo dete.....čovek je sve rekao, ali najviše o sebi.....ima nas svakakvih.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4308 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Oglas ne bih komentarisao, ali me živo zanima ko stoji iza Mohikanca kada on i pored svog vredjanja, ponižavanja, nipodoštavanja ostalih ljudi na forumu - i dalje egzistira na istom?

Trpanje u oglase, i druge teme sa ružnim komentarima i da ne pominjem.

Ljudi s brda (koje ovom prilikom ne želim da uvredim) su pristojniji i kulturniji, od tebe, Mohikanče.

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L

Ne verujem... vratim se na forum posle duzeg vremena i odmah se smorim za medalju.

 

Zasto sljam daje sebi za pravo da komentarise oglase BEZ IKAKVOG RAZLOGA. Forum je za razmenu iskustva, komentarisanje, pa cak i raspravu, ALI NE U DELU OGLASA, NELjUDI JEDNI.

 

Mohikanac, sorry za off.

ahahhahahahahaah, ovo je vrh :D

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Markony @

Mohikanac, da kazem u njegovom maniru "sere" po svemu i svakom na forumu. O njegovom nacinu konverzacije, biranju reci , uvredama ne zelim da trosim tastatutu. Ja nisam politicki nastrojen urednistvu foruma ali kad neko pretera treba dobiti sankcije. U ostalom nije njemu ovo prvi forum sa kog je banovan,i na dosta opustenijim forumima vise ne moze da se prijavi. Sto se tice gledanja kroz prste nekim clanovima , naravno da toga ima ali ti clanovi dosta vise doprinesu ovom forumu nego sto mu odmognu. Uostalom verujem da je dosta clanova podnelo prijave urednistvu i zbog toga je i dobio ban. Voleo bi da se neko od admina oglasi i kaze koliko je prijava stiglo.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

Pročitao sam par postova ove teme u više navrata i svaki put uprkos želji da prokomentarišem zatvarao sam temu da ne budem njen učesnik. Evo sada sam ponovo ušao i ne mogu da ne kažem.. Stvarno se pitam kako pojedine ljude nije SRAMOTA da ostavljaju komentare i postove koje sam u ovoj temi pročitao. Nazivati nečiji motor svakakvim imenima, ponižavati nečije znanje, trud i rad je stvarno ispod svakog nivoa. Nije mi jasno da su vlasnik teme i admini dozvolili da se jedan oglas, ponavljam oglas pretvori u temu bez poente, mesto otvorenog vređanja i ponižavanja.. Ovo jeste forum čija je svrha razmena saveta, ideja i mišljenja ali komentarisati ovim tonom nečiji oglas i motor je stvarno krajnje bezobrazno. Ne znam mohikanca, ne znam ni kako se on inače ponaša, niti sam stao na njegovu ili bilo čiju stranu samo razmišljam kako bih se ja osećao da mi neko ovako pljuje po oglasu. Svaka roba ima kupca, s'toga ako čoveka ne zanima ponudjeno, lepo se okrene i izadje a ne da se ovako uništi čoveku oglas..

Mohikanac, izvini za OFF ovo je moja prva i poslednja poruka u ovoj temi. Srećna prodaja. Pozdrav!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4308 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

@SkoMy

 

Ne zna se broj oglasa i raznih tema u kojima se Mohikanac nije zapljunuo nekim zlim, ili bezobraznim, čak uvredljivim, komentarom, nazivajući ostale članove raznim pogrdnim imenima.

I to tako ide već dugo, niko ne sankcioniše ništa.

Ja retko kad nešto komentarišem što nije u okvirima Maxi podforuma, ali pomenuti član mi odavno bode oči neumesnim komentarima.

 

Prema tome, ne vidim zašto i ova tema-oglas ne bi bio "zatrovan" tudjim komentarima na račun sadržaja oglasa, kada autor istog to redovno radi ostalim članovima Foruma bez potrebe, i provokacije.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Ne znam ko je njemu trovao temu? Smatram i dalje da prodaje babu kao devojku, nevezano za cenu da li je ona adekvatna ili visoka. A to po meni nije korektno i sme da se kaže bez da se neko uvredi.

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

@SkoMy

 

Ne zna se broj oglasa i raznih tema u kojima se Mohikanac nije zapljunuo nekim zlim, ili bezobraznim, čak uvredljivim, komentarom, nazivajući ostale članove raznim pogrdnim imenima.

I to tako ide već dugo, niko ne sankcioniše ništa.

Ja retko kad nešto komentarišem što nije u okvirima Maxi podforuma, ali pomenuti član mi odavno bode oči neumesnim komentarima.

 

Prema tome, ne vidim zašto i ova tema-oglas ne bi bio "zatrovan" tudjim komentarima na račun sadržaja oglasa, kada autor istog to redovno radi ostalim članovima Foruma bez potrebe, i provokacije.

 

Misliš, ud'ri istom merom...

 

Ja se ne slažem sa takvim stavom. To nije nivo komunikacije kakav treba da bude na forumu. Neka priča ko šta hoće, evidentno je da su pojedinci jedva dočekali Mohikančev oglas da mu se malo poseru u isti.

 

Ni najmanje ne opravdavam način komunikacije koji Mohikanac koristi. Ali opet, moram da primetim da su određeni ljudi toga veoma svesni i veoma namerno "šetaju sa upaljenom šibicom kroz skladište benzina" sa namerom da ovog izazovu da krene da rešeta raznim glupostima. Njih smatram jednako odgovornim kao i Mohikanca, čak su mi u neku ruku i grozniji jer su perfidniji.

 

Da se razumemo, osnovni problem na koji sam ukazivao i ranije na ovom forumu je krajnje jednostavan. Urednici ne rade svoj posao. Tačka. Evo, upravo sam ih prebrojao, ukupno ima 22 osobe (22 osobe!) sa uredničkim/administratorskim pravima. Problem je što se na ovom forumu titula urednika dobija i shvata kao privilegija a ne kao jedan odgovoran i ne tako lep posao.

 

Nekada davno sam administrirao IPBoard forum i znam da ima pregršt mogućnosti da se na fin i kulturan način drži sve pod kontrolom. Ali potrebno je da se neko time i bavi, a ne samo da se ponosi time što je urednik. Evo na primer, zamislite da se uređivački tim dogovori da se jednom uredniku delegira na neki period da lično prati Mohikanca na forumu, kao i ljude koji komuniciraju sa njim? Urednik može sve Mohikančeve postove da ograniči na taj način da prvo privatno, samo njemu, izlaze na verifikaciju i ako on kaže da su ok, da ih jednim klikom odobri ili obrnuto, obriše ili prepravi. Bukvalno je moguće da ni jedan njegov post ne vidi svetlost dana pre odobrenja urednika! Takođe, taj urednik bi obraćao pažnju i na sve druge učesnike koji pokušavaju Mohikanca da isprovociraju i ukazivao im da to ne rade.

 

Deset dana takve gimnastike i garantujem vam da ničeg ovakvog ne bi ni bilo na forumu. Samo time neko mora i da se bavi.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1817 postova
  • Lokacija: Beograd

Uzbuđujete se oko gluposti.

 

Ja evo predlažem da pišemo neku peticiju, da organizujemo proteste i štrajkove preždiranjem da se mogikanac odbanuje. Neka ga, neka služi kao forumska luda, a odrasli ljudi ne treba previše da uzimaju k srcu sve to

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4308 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Robine, ne kažem ja da treba bilo ko da mu ukelja oglas.

KAŽEM da nije čudo što je i on dobio isti tretman kao i ostali članovi foruma - postavljači oglasa, sa njegove strane.

Meni još uvek nije jasno kako i dalje egzistira ovde.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

Jbt, 'ladno ste ga banovali... :lol3:  :lol3:  :lol3:

Kakve ste vi jajare, ja ne verujem. 

Jeste da je lupetao povremeno i to je bilo smesno, barem meni...Ali lik, pogotovo u poslednje vreme, ima gomilu korisnih postova...

Pa banujte sve onda. Sta je bre ovo???

Meni brisete usluzni oglas, a nekima ostavljate...

Opet su neki jednakiji od drugih!

lol jebeni  :tras2:  :na_glavi:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Pa nije bas sve tako jednostavno, za svadju je potrebno dvoje... i nemoj da mesas "brdjane" sa ljudima bez dlake na jeziku.

Počinje ovaj forum da nam lici na drzavu, mnogo protekcije pojedinih i malo slobode govora za vecinu...

Jasno je meni da su admini ovde nekka vrsta policije-potrebne za odrzavanje "reda", ali da li se svi jednako pridrzavaju "zakona"? Po mom misljenju i ne bas...

Da li je dovoljno da jedan sashac ili kako god da mu je nik, napise da je mohikanac zreo za ban i da to tako bude?! Pa nije ni on u tome svemu ni malo nevin...

Opet sa druge strane, moguce da nisam ni ja objektivan, posto mi se njegovi postovi po forumu nikako ne dopadaju... sve nesto sa visine, neko pametovanje u fazonu sve moje je najbolje i najlepse. Ali svejedno, nije to razlog da trazim da ga banuju... ili mozda jeste?!

Stim u vezi, ima ovde dosta bivsih clanova koji vole da misle svojom glavom, pa im sifra vise odjednom ne otvara profil... ne bih da zapicinjem teoriju zavere, ali mozda ovde kao i u drzavi, ako nisi politicki podoban, nisi ni potreban... jasno da sam opzicija trenutnom drzavnom sistemu, ali sam i biker koji sve manje vidi sebe na ovako ustrojenom forumu.

E da, budite slobodni da me banujete, na ovaj ili onaj nacin. Nije problem...

Markoni,hajde procitaj sta sam uvredljivo napisao Mohikancu,a onda procitaj njegov odgovor,i njegove insinuacije o mojoj licnosti i delu.Ni jednom nisam nazvao motocikl krsom,ili mu trolovao motor,niti spomenuo njega,vec se nasalio sa onim slik pneumaticima.Ja vas ljudi ne kapiram.Postavi oglas,zakljucaj temu,i nema nikakvih problema.Ja cu ponoviti da sam mnogo puta prodavao nesto na forumu,i nikad nisam imao problema,bilo je drugarske zajebancije i to je to.Ako clanove foruma zoves majmunima koji ne znaju lanac da zamene,onda si nekulturan i prost,i mesto ti je van foruma.A biti clan foruma je i ucestvovanje u akcijama i druzenjima,a njega se nesto ne secam ni jsa jednog.Ali dobro,postujem svacije misljenje.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1687 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom

Ja sam zelen na ovom forumu,ali ovaj forum je privatno vlasnistvo a mi moramo postovati pravila.Da li su pravila jednaka za sve ne mozemo mi odlucivati.@Mohikanac jeste provokator ali ima da se cuje od njega mnogo korisnih stvari,samo sto on sve radi u pogresnim temama.Bolje je skrenuti mu paznju nego ga banovati,ali to je opet stvar administratora.Da ne ispadne da trujem oglas,ja "znam"sta je on radio sa motorom i ovaj motor je sasvim ok za te pare.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Дати право сваком да у својој теми (огласу) може да брише коментаре и не дозволи да све крене у погрешном правцу и до к**рца

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja