Jump to content

Moto Zajednica

gsxr 1100

Recommended Posts

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Niko njemu ne mrači, samo se stvari postave onako kako jesu zaista. I u sustini cela ova priča oko jedne reci koju on koristi da bi ulepšao svoj oglas i digao 'cenu' svog motora, a po meni to nije tačno i može da nekoga navede na pogresan zaključak.

Agregat koji je on sastavio od dva polovna ne može nikad vise da dobije od ocene 'solidan polovan i ispravan agregat'. I to pod uslovom da je majstor znao sta radi - u sta ne ulazim.

 

A njemu je krivo sto se to kaže pa onda jos pocinje da proziva. Normalno bi bilo da i on kao majstor donese taj isti zaključak, onda bi dobio + u mojim ocima i stekao bi na poverenju kod svih potencijalnih kupaca.

 

 

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Ne. Mračiš mu oglas i još hoćeš da se praviš pametan.

 

Realno nije ni morao da kaže šta je radio sa agregatom ali je rekao. Motor nije kolekcionarski primerak nego je frankeštajn star 20 godina koji služi za arčenje i prodaje se za cenu pet pari kvalitetnijih guma. Ne traži za njega 12.000 evra pa da je u fabričkom stanju. Ko voli ovakav tip motora ovo je realno odlična prilika.

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1022 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

Ne vidim zašto je pogrešno  za mašinu u koju je ubačen sasvim ispravan polovan dio, koja, eto vjerovaćemo na riječ, radi dobro, ne troši ulje, ne mrsi, ne možemo reći da je u odličnom stanju..U suprotnom za 99% mašina se ne može reći ništa više nego "ok su" ..Ali imaju mjesta i za takve a to su saloni i cijene od 20000e..Ovdje čovjek prodaje motor od 1200 e i za njegovu klijentelu je ODLIČAN makar prešao milion...A i za mene :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

Niko njemu ne mrači, samo se stvari postave onako kako jesu zaista. I u sustini cela ova priča oko jedne reci koju on koristi da bi ulepšao svoj oglas i digao 'cenu' svog motora, a po meni to nije tačno i može da nekoga navede na pogresan zaključak.

Agregat koji je on sastavio od dva polovna ne može nikad vise da dobije od ocene 'solidan polovan i ispravan agregat'. I to pod uslovom da je majstor znao sta radi - u sta ne ulazim.

 

A njemu je krivo sto se to kaže pa onda jos pocinje da proziva. Normalno bi bilo da i on kao majstor donese taj isti zaključak, onda bi dobio + u mojim ocima i stekao bi na poverenju kod svih potencijalnih kupaca.

 

 

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Ma nemaš ti pojma druže.. ;) ..Srbija je to brale.......nema tu "solidan,polovan,trte-mrte", več samo odličan.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 8-bit, 1759 postova
  • Lokacija: Beočin
  • Motocikl: KTM690 Freeride 250R

Ma nemaš ti pojma druže.. ;) ..Srbija je to brale.......nema tu "solidan,polovan,trte-mrte", več samo odličan.....

Zašto li me ovaj komentar podseća na Sterijinu dramu - pokondirena tikva.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Ne. Mračiš mu oglas i još hoćeš da se praviš pametan.

 

Realno nije ni morao da kaže šta je radio sa agregatom ali je rekao. Motor nije kolekcionarski primerak nego je frankeštajn star 20 godina koji služi za arčenje i prodaje se za cenu pet pari kvalitetnijih guma. Ne traži za njega 12.000 evra pa da je u fabričkom stanju. Ko voli ovakav tip motora ovo je realno odlična prilika.

A znaci slazemo se da je Frankenštajn a ne perfektan primerak? Cela poenta i jeste u tome ;)

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3120 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

ta cifra plus rekistracija za 1100+ ccm.... neisplativo za frankenštajna, sklopljenog od dva...

 

može za tu kintu pošten motor da se kupi.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3120 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Šta je pošten motor je već stvar perspektive. Iz moje, teško da za te pare može da se kupi pošten motor a da je približno tih performansi.

ako ćeš da ga koristiš za arčenje , pucanje, točkiranje je 10+.

Ali ako koćeš da ga voziš, na registraciju dodaj prenos i gume i dobijaš poprilično veliku cifru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 745 postova
  • Lokacija: Lazarevac

Vlado jel vec sutra kreces sa rasturanjem tvojih polovnih ishabanih agregata...

 

 

Za vasu informaciju ja nikada nisam izbacivao da prodajem na forumu ako nisam siguran da je to sto prodajem u dobrom stanju i potpuno ispravno...ove godine sam prodao 3 motora,zx6r,klr 650 i kx 125 i ni jedan nisam izbacio na forum...da li vam to nesto govori...

Ovo se zove ''brži jezik od pameti''

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

 

Šta je pošten motor je već stvar perspektive. Iz moje, teško da za te pare može da se kupi pošten motor a da je približno tih performansi.

ako ćeš da ga koristiš za arčenje , pucanje, točkiranje je 10+.

Ali ako koćeš da ga voziš, na registraciju dodaj prenos i gume i dobijaš poprilično veliku cifru.

 

 

Ako je posten motor zzr 600 sa plasticnom radilicim onda ok...takav mi ne treba...taj i da hoces da sklipis od dva jedan ne moze jer su na oba zveknule radilice :) ..a i ide kao slina...

 

Dobro nisi uracunao i sendvic sto bi pojeo dok bi dolazio po motor haha...

 

Inace gume nisu toliko lose...ali su daleko od stanja ostatka potrosnog materijala.....ulje i filter novi,novo ulje u kocnicama i kvacilu,novi semerinzi i ulje u viljusci,plocice i lanac dobri,akumulator kupljen na pocetku sezone...mada i zadnja guma je u medjuvremenu zamenjena...i uvek u steku imam nekoliko polovnih mladih guma cross i sport

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3120 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

ok, ako ga prodaš za tu kintu u narednih mesec dana, svim učesnicima teme plaćam piće.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

 

Šta je pošten motor je već stvar perspektive. Iz moje, teško da za te pare može da se kupi pošten motor a da je približno tih performansi.

ako ćeš da ga koristiš za arčenje , pucanje, točkiranje je 10+.

Ali ako koćeš da ga voziš, na registraciju dodaj prenos i gume i dobijaš poprilično veliku cifru.

 

Registracija i prenos i nemaju veze sa cenom motora.  :stabre:  :grr:  :jee5:

Šta god da kupiš, registraciju i prenos ćeš imati, ali to uopšte ne treba da se računa u cenu motora. :aha:

Drugo, ovo čudo sa tim performansama je bomba. Ko želi da se kurči i bude huligan na motoru, od ovog bolje nema. Za ove novce naravno...  :vutra:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

ok, da vidim da li će da ga proda.

Tržište je zajebana stvar.

Uvek postoji ljudi koji hoće ljut motor, da bude lep a da košta malo...

Njima prioritet nije duga tura, nego turiranje ispred kluba.

Veruj da će se prodati, zapravo čudi me da još uvek nije...  :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

ok, da vidim da li će da ga proda.

Tržište je zajebana stvar.

 

 

Gde da ga prodam,motor je jedno vreme bio na polovnim automobilima al sam skinuo oglas,jer kao sto rekoh,motor najverovatnije zadrzavam za sebe....ali dok je bio na oglasu,dobijao sam razne zamene i ponude......meni da treba motor ovaj ne bi ni prodavao,jer sta da kupim za ove pare neku slinu od zzr600..neka hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3120 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

 

ok, da vidim da li će da ga proda.

Tržište je zajebana stvar.

 

 

Gde da ga prodam,motor je jedno vreme bio na polovnim automobilima al sam skinuo oglas,jer kao sto rekoh,motor najverovatnije zadrzavam za sebe....ali dok je bio na oglasu,dobijao sam razne zamene i ponude......meni da treba motor ovaj ne bi ni prodavao,jer sta da kupim za ove pare neku slinu od zzr600..neka hvala

 

 

 

ok, da vidim da li će da ga proda.

Tržište je zajebana stvar.

 

 

Gde da ga prodam,motor je jedno vreme bio na polovnim automobilima al sam skinuo oglas,jer kao sto rekoh,motor najverovatnije zadrzavam za sebe....ali dok je bio na oglasu,dobijao sam razne zamene i ponude......meni da treba motor ovaj ne bi ni prodavao,jer sta da kupim za ove pare neku slinu od zzr600..neka hvala

 

ne za te pare, zzr u fabričkom stanju, nove gume, pličice... fabrička boja... 850e.

A ti pogledaj 1200+300gume+250rega i prenos... da bi mogao da ga voziš i do kafića... za te pare ima svašta dobro da se kupi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Sta to dobro,nekog raspalog R1,sa svime pri kraju,i agregatom,lancem lancanicima,uljem.......takav motor zavrteti u blokadu dva puta,treci obavezno klipnjaca probija blok i pretvara se u buktinju...

 

A gume....sasvim je dovoljan dobar polovan par guma sa trka za recimo 60-80ak evra....mlada drzi lepo,sredina kao nova.....

 

Ja kad i menjao motor,sledece sto bi gledao je samo hayabusa,k5 pa na gore ili cbr1000rr....tj. sto ide lepo i moze da potraje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3120 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

motor najverovatnije zadrzavam za sebe....ali dok je bio na oglasu,dobijao sam razne zamene i ponude

ne prodaješ ga , ne zato što ti nećeš da ga prodaš, već zato što niko neće da ga kupi. Možda nešto trange frange, robna razmena... uvalim ti, uvališ mi.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova

ok, ako ga prodaš za tu kintu u narednih mesec dana, svim učesnicima teme plaćam piće.

 

 

De reko da se i ja preoptimistično upišem u temu ako je slučaj ovakav... hahaha  :lol:  :lol:  :lol:

 

Druga tura od mene...   8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Dobijao sam 1100 evra i nisam hteo da ga dam za te pare...jel mi nije hitno,da mi trebaju pare verovatno bi drugacije bilo....a i samo ja znam,koliko sam ga zimus rasklapao,vario i uklapao rep,smirglao i farbao...

 

A motor nit mi treba nit ne treba....asfalt sam skroz smanjio,vozim uglavnom teren...pa suzuki uglavnom stoji i onda mi dodje da ga prodam....a onda me neko od drugara zovne u voznju pa dobro dodje...

 

Eto ne volim da se kunem ali da mi opet bilo ko ponudi 1100 evra ne bi ga dao...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja