Jump to content

Moto Zajednica

Navigacija za telefon.

Recommended Posts

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Čuo sam sa ROUTE66 posalje promoterku kuci kao tehnicku podršku ukoliko korisnik ne uspe sam da instalira aplikaciju :)

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Čuo sam sa ROUTE66 posalje promoterku kuci kao tehnicku podršku ukoliko korisnik ne uspe sam da instalira aplikaciju :)

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Лоше си чуо, то шаљу ономе ко са њиховом навигацијом пређе 1.000.000км и доведе бар 10 нових корисника :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

 

Čuo sam sa ROUTE66 posalje promoterku kuci kao tehnicku podršku ukoliko korisnik ne uspe sam da instalira aplikaciju :)

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Лоше си чуо, то шаљу ономе ко са њиховом навигацијом пређе 1.000.000км и доведе бар 10 нових корисника :)

 

 

Ja sam za manje od sygic-a dobio više  :lol3:  :lol3:  :lol3:

Evo upravo me promoterke, komada 3, češu po 00  :sampion:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

A sta se preporucuje za nas koji koristimo IOS a ne Android? Naravno, da je besplatno, da radi bez neta, a promoterke se valjda podrazumevaju...?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

A sta se preporucuje za nas koji koristimo IOS a ne Android? Naravno, da je besplatno, da radi bez neta, a promoterke se valjda podrazumevaju...?

Za vas jabučare nema spasa   :jee5:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1648 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs
HERE WeGo
I ja je imam i nisam zadovoljan moram menjati. Hebo te navigacija kad ja nemogu zadati putanju i odrediti tacke, nego ti on ponudi svoje 3 opcije i ti da odaberes. Najbolja je gugl mapa ali samo da moze bez neta, mozes da skines of lajn mape ali opet nzm......

Послато са HTC One A9s помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6713 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Može Google mapa offline ali moraš da iscrtaš rutu i prebaciš u uređaj. Doduše nema posle korekcija, tj. morao bi u roming.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1228 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Ja juče ponovo stavio iGo na telefon, posle nekog vremena zajebancija i pokušaja sa drugim aplikacijama. Podsetih se što sam ga ranije jako puno koristio. Ipak je to jako ozbiljna alatka.

 

U zemlji u poslednje vreme najviše koristim Google Maps i tako će i verovatno ostati. Mnogo mi odgovara opcija što njihove mape rade i preko lock screen-a. Na motoru je to super korisno. Ima li još neka takva aplikacija? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova

Sygic. Platih 20€ i još nešto preko pa sam i kod žene aktivirao sa mojim nalogom. Prati dešavanja na putu i u odnosu na to nudi trenutnu promenu rute. Za duži put je moguće ulogovati se preko kompjutera, napraviti detaljnu rutu sa tačkama interesovanja i učitati je na mobilnom uređaju. Može sve i preko mobilnog ali je znatno elegantnije na kompjuteru. Veoma sam zadovoljan.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1228 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Instalirao sam baš i Sygic pre neki dan, mada ga tek sada uključujem. Vidim radi na lock screen-u, a i ostale stvari koje pominješ deluju fantastično. To za 20€, to je onaj World + Traffic paket? Vidim sve im je na popustu 80%. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova

Popust je prazna priča. To mu je cena. Instalirao sam posle sve dodatke, osim onog sa pregledom kokpita. Samo tome nisam našao primenu. Rekoh već, baš sam zadovoljan. Dešavalo mi se da vidim zastoj, negde dalje ispred, jer počinju da koče sa uključena sva četiri migavca a u tom trenutku mi Sygic naglašava da skrenem ili da se isključim. Dobra opcija im je i druga aplikacija, Sygic Travel. Mnogo interesantnih podataka o nekom gradu na jednom mestu, plus mapa koju je moguće skinuti pa da posle radi i bez neta.
Jbt, zvučim kao reklama za Sygic. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1228 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Pa tako sam i pretpostavio. Pazi da ga nisam zaista uboo poslednjeg dana popusta. :D

 

Zvučiš, da, ali nema veze. :D Lepo je znati da postoji neko nezavisno rešenje puno mogućnosti, i lepo je čuti iskustva iz prve ruke. Isprobaću je detaljnije svakako, hvala na preporuci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900
Sygic. Platih 20€ i još nešto preko pa sam i kod žene aktivirao sa mojim nalogom. Prati dešavanja na putu i u odnosu na to nudi trenutnu promenu rute. Za duži put je moguće ulogovati se preko kompjutera, napraviti detaljnu rutu sa tačkama interesovanja i učitati je na mobilnom uređaju. Može sve i preko mobilnog ali je znatno elegantnije na kompjuteru. Veoma sam zadovoljan.
Sa jednom kupovinom licence moze biti aktivan na vise uredjaja?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova
Sa jednom kupovinom licence moze biti aktivan na vise uredjaja?

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

 

To naravno nigde ne piše ali sam ja instalirao i na ženin i na još jedan stariji telefon koji sada koristim samo kao navigaciju. Dakle, odgovor je da, može na više uređaja.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1644 postova
  • Lokacija: Paracin

Jos davno mi je kolega sa foruma poslao iGo instalaciju i uputstvo i radila je ekstra i sada bih tako nesto ubacio u tel kada bih mogao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja