Jump to content

Moto Zajednica

MB E300 BlueTec Hybride Avantgarde Sport Edition

Recommended Posts

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Krenuo sam sa pregovorima sa dilerom da zamenim svoj auto pa ga tim povodom stavljam i ovde na oglas. Ukoliko nekoga zanima auto od prvog vlasnika, sa relativno malom (a sto je mozda bitnije, originalnom) kilometrazom i od prvog dana do zadnjeg dana odrzavan u oficijelnom servisu, moze da se javi na PP ili direktno na mail: sava2036@yahoo.com

 

Godiste: 2012, novembar

KM: 88.000

 

Za neupucene, auto ima dizel motor nepunih 2200 cm³ sa 150KW snage i poreg toga ima EM/dinamu u pogonskoj liniji koji mu daje dodatnih 25kw. Auto moze do maks 30km/h vozi iskljucivo na EM a preko toga se pali i dizel agregat. U toku voznje i prilikom kocenja akumulator se dopunjava.

 

Potrosnja po knjigama je 4,3L, medjutim kako auto tezi preko 1700kg to je iskljucivo moguce sa jako jako osetljivom desnom nogom i na otvorenom putu. Neki realan prosek je oko 6L sa normalnom voznjom. A ako se bas zurite onda dostize i 7L.

 

Opcije: Pored standardnih opcija koje idu sa Avantgarde serijom auto je opremljen sa

  • Koznim sedistima
  • MKL sedista, pomocu ventila pored sedista moguce je napumpati razne zone u sedistu i naslonu za ledja
  • Elektricno podesavanje sedista sa memorijom, ukljucujuci i volan koji se podesava pomocu joysticka
  • Instrument tabla i paneli vrata presvuceni kozom(imitacija)
  • Crno nebo
  • Zavesice u tapacirima vrata pozadi
  • Elektricna zavesa zadnje sofersajbne
  • Panorama krov
  • Uredjaj za grejanje enterijera (webasto)
  • Distronic tempomat
  • Comand online uredjaj
  • Linguatronic (glasovne komande)
  • Keyless brave, sa opcijom za zatvaranje gepeka na dugme
  • Kamera za ocitavanje brzinskih ogranicenja (prosle godine nije funkcionisalo u Srbiji)
  • Svi moguci bezbednosni dodaci, attention assyst( prati vozaceve reakcije i upozorava ga da stane na vreme sa voznjom), lane assyst (prati da li auto vozi izmedju linija i ukoliko primeti da prelazis liniju, prodrma volan i koriguje pravac), inteliggent light assyst (automatski pali i gasi duga svetla u zavisnosti od situacije na putu), blind spot assyst (prati da li ima nekog u mrtvom uglu i upozorava ukoliko nekoga ima u mrtvom uglu), park assyst (daje instrukcije tokom parkiranje, pasivno)
  • AMG stajling oprema
  • Futrola za suncane naocare na nebu
  • Nepusacka verzija, nema pepeljare napred
  • Kuka koja se skida, sa 7-pin uticnicom
  • BlackVue camera, napred I pozadi koja snima u toku voznje ali I odredjeno vreme dok auto stoji na parking. Kablovi su profesionalno provuceni iza tapacira.
  • Uz auto idu 2 seta guma, 18”sport edition sa letnjim gumama I zimski 16” set
  • 2 komada originalna kljuca, kao I daljinac za webasto
  • Originalni nosaci za krov + originalni nosaci za 2 bicikla koji se montiraju na krovne nosace
  • Originalni gumeni tapaciri, takodje I u gepeku plasticna zastita + originalni velurski tapaciri

Za kraj meseca stoji zakazan servis tako da kupac moze da saceka i taj servis da odradim ili je moguca manja korekcija cene.

 

Cena: €25.000,- (ukoliko se izvozi iz NL tako da pdv nije uracunat u cenu)

 

(slike su starijeg datuma, ali na autu nema izmena od tog momenta kad je slikan)

 

post-32893-0-35404600-1470839434.jpgpost-32893-0-47423200-1470839444.jpgpost-32893-0-88578900-1470839450.jpg

post-32893-0-94198600-1470839459.jpgpost-32893-0-04005000-1470839468.jpgpost-32893-0-98240400-1470839476.jpgpost-32893-0-20641400-1470839482.jpgpost-32893-0-27668300-1470839486.jpgpost-32893-0-27668300-1470839486.jpgpost-32893-0-22466200-1470839491.jpgpost-32893-0-64396200-1470839494.jpgpost-32893-0-38344200-1470839501.jpgpost-32893-0-37317500-1470839505.jpgpost-32893-0-61740300-1470839515.jpg

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

I evo 2 od malopre ispred samoposluge.

 

post-32893-14708422457383.jpgpost-32893-14708422552233.jpg

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1262 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Hahaha, ne verujem, imam isti samo druge boje, isto i godiste  :takoje:  Izgleda da mi gastosi volimo slicne igrackice..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

vozao sam potpuno isti drugarov auto 2013god,tek kupljen

 

perverzija totalna,ali dve stvari nevaljaju

 

prva zato sto je mercedes a ja sam zakleti bimmeras

druga preskup za moj pojam

mala sala

 

sretna prodaja,auto je ladja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

A da, ovo na zadnje 2 slike je zimski set koji takođe ide uz auto.

 

Inače jos jedan bitan detalj, negde na 50k km su mu preventivno zamenjene dizne zbog nekog opoziva iz fabrike. Tako da dizne su 'stare' nekih 40k km.

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

I jedna ispred kuce. Zasad toliko, pa ako nekoga nesto zanima neka slobodno pita.

 

post-32893-14708586109649.jpg

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

@biza

Nisam zadovoljan sa ovim zimskim gumama iako sam ih nove stavio proslu zimu, pa sam rešio da ih potrosim ako nekim slucajem ipak ne bi zamenio auto, sto trenutno izgleda jako malo verovatno.

A na onim barama i šljunku..to je bio photo shoot, tek je rana jesen bila tj vreme za letnje gume.

 

@bocca

Hvala hvala. Kad je nesto u pitanju do čega mi je stalo onda to bude uvek tako. Kad sam ga uzimao imao sam zamisao da bi mogli zajedno i da ostarimo medjutim strasti se slegnu i kad racionalno razmislim onda je vreme da se rastajemo. Pogotovu sto sad živim na nekih nepunih 3km od posla i pitanje je hocu li autom ili bajsom na posao. A ovaj auto je napravljen da zdere kilometre (autobahn) a ne da stoji pred kucom. Na to dodaj proširenje porodice, plus pripreme za 4-nogog kucnog ljubimca..najracionalnije rešenje je novi outlander phev na struju.

 

Za ljubitelje, imam i set 19" AMG 6.3 felne bez guma. Dao sam da se srede tako da su sad kao ispod cekica, realna cena im je oko €1500,- polovne. A nove su isto toliko samo po komadu.

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Jeftin je.

Kad bi ti rekao koliko je iznosila faktura pre 4 godine...sad je stvarno za 'džabe' :)

 

Nisam gledao koliko se krecu cene po našim polovnjacima jer svakako to nije za poredjenje niti bih gubio vreme na to. Znam koliko mogu da dobijem u zameni i time se vodim.

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

 

Jeftin je.

Kad bi ti rekao koliko je iznosila faktura pre 4 godine...sad je stvarno za 'džabe' :)

Nisam gledao koliko se krecu cene po našim polovnjacima jer svakako to nije za poredjenje niti bih gubio vreme na to. Znam koliko mogu da dobijem u zameni i time se vodim.

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Model,godina,oprema i km na mobile.de nema za te pare.

 

A cifru ako kazes potvrdices boccine stavove a opovrgnuti svoje    :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Svako zna da kad kupis nov auto ili motor da ce da mu padne vrednost. Ja sam se lepo i bezbrižno navozao sa njim i ne zalim za razlikom u novcu. Da ne zalazim dublje, ima druga tema za to :)

 

Evo slike AMG felni:

 

post-32893-1470868325349.jpgpost-32893-1470868333767.jpg

 

A evo i kako mi stoje, slike su pre nego sto su felne odradjene.

 

post-32893-14708687532732.jpgpost-32893-1470868759803.jpg

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Svako zna da kad kupis nov auto ili motor da ce da mu padne vrednost. Ja sam se lepo i bezbrižno navozao sa njim i ne zalim za razlikom u novcu. Da ne zalazim dublje, ima druga tema za to :)

 

 

 

 

Malo sale  :takoje:  a i sta je oglas na BJB ako nema 20-30 strana     :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Meni je drago sto ima takvih kao ti, inače bi ga morao voziti doživotno :)

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Vozio sam ga 3 dana na probnoj vožnji i kao sto rekoh odlično racionalno rešenje. Pogotovu u kombinaciji sa solarnim plocama na krovu.. Jedina mana mu je sto sam ostao potpuno ravnodusan prema njemu. Ni sa čim me nije oduševio, ali bukvalno.. Sve opcije ima plus minus kao i ovaj moj ali nijedna ne radi tako fino i tek kad ga provozas vidiš u cemu je razlika od 30k izmedju ta 2 auta. Jedino mi se svidelo sto je malo vislji pa je ulaz i izlaz malo laksi.

 

A za offroad, maks ako negde naletim na sneg, toliko mi znaci sto ima 4wd. Verujem da nije za to ni namenjen.

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Pre dva meseca sam imao jednu moto turenju po Evropi, jedan od gradova na mojoj ruti je bio i Rotterdam. Bio sam prelepo ugoscen od prijatelja Save :) Posto Rotterdam ne poznajem, provozao me je svojim Mercedesom da mi malo pokaze grad. Imao sam razne automobile, vozio sam se u raznim automobilima, ali Savin auto je zaista nesto posebno. To nije obican MB E klasa.  Samim tim sto poseduje i elektro pogon, je jakoo velika povoljnost i zaista cudan osecaj kad zvuk dolazi jedino od guma na kolima. Auto je bukvano kao NOV. Sava je jako pedantan, tako da se auto maximalno cuvao i odrzavao. Moje sve preporuke :)

Jos jednom, Savo druze HVALA ti na svemu :)

 

20160615_201858.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Hvala tebi na druzenju i sto si mi pomogao da sklopimo ormar. Odmah sam te uposlio :)

 

 

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Misliš da nema kupca ovde?

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Posto pretpostavljam, malo ko se od nas vozio u ovakvom autu ( bar ja nisam ), mislim da bi bilo interesantno postaviti neki video snimak iz kabine automobila u pokretu. Mene licno zanima kako to zvuci do 30 km na elektro pogon i kad predje tu granicu i upali motor ( zvuk, ponasanje auta ) - ako moze .  :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Ima zainteresovanih,...........ali većina kada se raspita za merc. ovlašćene i vide da je monopolista Emil Frey u BGu, vrlo brzo odustanu.............

 

I onda po difoltu se uzme nešto iz vw grupacije..............

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1262 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Jesi li probao da stavis u belgijske oglase? Probaj na 2dehands.be, ja sam uvek imao uspeha kod prodaje. U srbiji ces ga tesko prodati, zbog el. Pogona i zbog cene i kilometraze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

@drumska lisica

Imam nekih snimaka sa dash cam ali tu se slabo sta vidi iz same kabine. A zvuk je teško snimiti da bude verodostojno stvarnosti. Uglavnom dok voziš na EM se samo čuju gume i malo vetra. Dizel agregat se pali onog momenta kad je potraznja za energijom veća od 25kw, tj kad se malo dublje stisne papučica za gas. A čim pustiš gas, odmah gasi dizel agregat(ukoliko putna brzina nije iznad 160kmh).

Sam prelaZ izmedju pogonskih linija se ne primeti skoro nikako, sem ako gledas na obrtomer.

 

@cvijanovic

Ako nema - nema. Ne traži leba zar ne.

 

@marko011

Nije emil frey jedini, ima drugih za koje se tvrdi da su ok.

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Jesi li probao da stavis u belgijske oglase? Probaj na 2dehands.be, ja sam uvek imao uspeha kod prodaje. U srbiji ces ga tesko prodati, zbog el. Pogona i zbog cene i kilometraze.

Nisam jos nigde ga oglasavao, prošli auto kad sam stavio na oglase samo sam se nervirao sa kojekakvim nakupcima, turcima, marokancima.

 

 

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja