Jump to content

Moto Zajednica

Moto Kamp Bezbedne Vožnje - Septembar 2016

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Blok 70 NBgd
  • Motocikl: KTM Super Adventure 1290, Honda Africa Twin CRF 1000, Transalp XL600V

Drugari, kao što sam obećao, šaljem link ka slikama sa staze. Nedostaje još nekoliko slika. Trenutno imam problem sa upload-om. Ali ni ovih 800+ ni loše.

 

Verujem da svakoga ima po nekoliko puta.

 

https://www.dropbox.com/sh/xjxuxl11rd26bdl/AACSpXMv9h4asHiQfomTMhIka?dl=0

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS

Znate i sami koliko je drugačiji i lepši osećaj kada nešto objašnjavaš zainteresovanoj osobi, u odnosu na objašnjavanje nekome koga to ne interesuje.

Nisam se video u ovoj rečenici ali moram da naglasim: nisam spavao! :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Svaka cast ljudi. :takoje:

Ne mogu da ne primjetim taj rapidni napredak "Od totalnog grča do ozbiljnih prolazaka kroz krivinu".

Ta opaska ustvari oslikava nivo autoskola i zvanicnog ispita za A kategoriju.

Mozda bi i instruktori mogli kod vas na kurs ili bar oni sto im daju licence. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 174 postova
  • Lokacija: Gardinovci
  • Motocikl: CBR 600 F4i

Drugari, kao što sam obećao, šaljem link ka slikama sa staze. Nedostaje još nekoliko slika. Trenutno imam problem sa upload-om. Ali ni ovih 800+ ni loše.

 

Verujem da svakoga ima po nekoliko puta.

 

https://www.dropbox.com/sh/xjxuxl11rd26bdl/AACSpXMv9h4asHiQfomTMhIka?dl=0

 

Ako imaš problem sa upload-om, sledeći put mi iskopiraš na karticu pa ti ja upload-ujem očas posla (trenutno 50Mb/s upload-a - sa tendencijom rasta  :))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Blok 70 NBgd
  • Motocikl: KTM Super Adventure 1290, Honda Africa Twin CRF 1000, Transalp XL600V

Imam i ja isto toliko. Neki je problem do Dropbox-a

 

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 174 postova
  • Lokacija: Gardinovci
  • Motocikl: CBR 600 F4i

To je onda druga stvar... 

 

Inače, slike su ekstra. Oštre su i slikane su "u pravom" trenutku. Taman možemo da vidimo šta bi eventualno trebalo promeniti u položaju tela.  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

 

Znate i sami koliko je drugačiji i lepši osećaj kada nešto objašnjavaš zainteresovanoj osobi, u odnosu na objašnjavanje nekome koga to ne interesuje.

Nisam se video u ovoj rečenici ali moram da naglasim: nisam spavao! :)

Spavas i na slici 49 iz Dropbox-a  :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Auhhhh, odgledah svih skoro 900 slika! Sina i mene ima na skoro 60, na zalost prilicno malo sa "slobodnog treninga" na kraju. Ipak, za ono cemu sluze - da pokazu da li smo smo radili poligon dobro ili ne - bile su ODLICNE !!! 

Veliko hvala !

Ja sam inace bio ubijen vrucinom i umorom. Legao u 23, probudio se u 4 da odvezem sina na bus (otisao na ekskurziju) legao ponovo oko 10 i ubih sovu do 18h. Sad kad legnem, opet necu imati problema da zaspim - zevam uveliko. :)  

Ne smem ni da pomislim sta bi bilo da je bilo toplije vreme...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 617 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: TDM 850, DKW RT175

nam ostalima ostaje zaljenje sto nismo prisustvovali... neispravan motor, registracija,..... ali u svakom slucaju, drago mi je da je tako proslo, radujem se sledecem ;) pozdrav ekipi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Beverly 250

Ево и мене напокон поред комп'тера :) Не знам за остале, али ја сам још увек под утиском. Све похвале организаторима, заиста немам нити једну замерку. Слике су такође ЕКСТРА (што би куљани рекли ;), и знам да ћу их често вртети у предстојећој зимској паузи...

Можда не би било лоше да се следећи камп организује почетком сезоне, како би било више времена да се вежба усвојено градиво

Ето, толико од мене :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 330 postova
  • Lokacija: Kop
  • Motocikl: BMW F800GS

Dodjoh malopre i ja svome domu na obronku Kopaonika. Suv, zadovoljan i po malo umoran. (godine su to)

Za sada samo da se javim, a utiske cu kasnije da iznesem. Kad pronadjem u vujakliji reci hvalospeva, i tako..

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: Cetinje
  • Motocikl: VESPA PX200 1988 BMW R1200GS 2015

Pozdrav za sve, stigoh i ja sinoc kasno domu svome. Sto reci a da drugi vec nijesu pomenuli i pohvalili? Koncept kampa je perfektan, Seve vec objasnio, predavaci i redari na vrhunskom nivou, staza dovoljna za ono sto je nama trebalo. Samo ona vrucina, da je neko mogao Sunce malo iskljuciti...

Istina, bio sam samo na poligonu na prakticnom dijelu ali dovoljno da se osjeti super pozitivna vibracija medju svima. Kako rekose organizatori, drago mi je sto sam kursu dao internacionalnu notu. O druzenju tokom rucka i povratku nazad u grupi se moze reci samo, neprocjenjivo dobar osjecaj. Ekipo, svako dobro!

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova

Hvala svima na lepim rečima, vaše zadovoljstvo znači da sav naš trud ima smisla i daje nam veliku dodatnu motivaciju za budućnost. Ovo je jedna od najlepših stvari koje radimo i verujte da radimo punog srca! Samo marljivim, metodičnim, istrajnim radom, bez velikih reči i opštih mesta, možemo da menjamo stvari na bolje.

 

Kao što sam rekao i na samom Kampu, duboko smo ubeđeni da najbolje i najviše možemo da pomognemo sami sebi. Ne treba da čekamo na druge, na državu... jer dočekati nećemo. Zato smo se ovoga dohvatili i zato ova ideja edukacije od motociklista motociklistima traje, uz sve probleme (pa i saplitanja!), evo već punih sedam godina.

 

E sad, malo i da se hvalimo :). Sumirali smo rezultate evaluacije Kampa od strane vas, polaznika. Veoma smo počastvovani da su ovo rezultati:

 

generalno copy.png

 

Od maksimalne ocene 4, dobili smo ove ocene gore! Hvala, šta drugo da vam kažemo...

 

Naročito nas raduje sledeći rezultat:

Generalna ocena kampa:

a. Veoma korisno: 88% polaznika

b. Korisno: 12% polaznika

c. Manje korisno od očekivanog: niko

d. Beskorisno: niko

 

 

Demonstratore i predavače ste takođe ocenili veoma visokim ocenama (opet su max ocene 4):

 

Demonstratori copy.png

 

predavaci1 copy.png

 

 

Osim toga, dali ste nam veliki broj veoma konstruktivnih predloga. Svaki od njih nam je dragocen, za svaku zamerku trudićemo se da je ispravimo, a verujte da smo svaku čuli.

 

Hvala vam na iskrenosti i velikom entuzijazmu koje ste ugradili u prvi Kamp bezbedne vožnje. Znali smo da će biti dobro i imati smisla, no puni smo entuzijazma što je ispalo ovako uspešno i dobro.

 

Vidimo se na putu.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 258 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Kawasaki zx6r 2007

Hvala svima vama na nesebicno podeljenom znanju i na zivcima koje ste potrosili na nas  :takoje:  Mogli bi sve ovo ponoviti na prolece taman da se razdrmamo posle zimskog sna  ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja