Jump to content

Moto Zajednica

Moto Kamp Bezbedne Vožnje - Septembar 2016

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 537 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: NC750x

Drage kolegenice i kolege hvala svima na fantastičnom druženju, odličnim lekcijama i nezaboravnom vikendu! Nadam se da ste svi stigli ili ćete stići kući bezbedno pa da se opet vidimo prvom prilikom. Pozdrav iz bloka 45 :)

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Evanston, Illinois
  • Motocikl: NC750X

Mene je dobrano zalilo u povratku, ali sve u svemu, fantastican vikend, vrlo zabavan i nadasve poucan. Nije mi prvi put na kursu i mogu reci da je varijanta kampa jos bolja i kompletnija nego sto je to bila ranije. Imam par drugara pocetnika koje cu definitivno nagovoriti da ga pohadjaju. :)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 345 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzana je stroj ...

Sivi volkswagen caddy sto vam je besumocno svirao sa mosta dok je trajala obuka oko13h ,je bila moja malenkost.. :)

 

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8140 postova

Drustvo, bili ste super, hvala svima na totalno dobroj atmosferi!

 

Mnogo je lepo bilo gledati danas na stazi kako se iz sata u sat napredak materijalizuje pred ocima nas pored. Super ste! :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CRF250L

Drugari evo i ja da se javim, pun sam utisaka a nikako da stignem do racunara. Veliki pozdrav svim ucesnicima, odlicna ekipa i bila je uzivancija druziti se, nadam se da cemo to cesto ponavljati.

 

I jedno veliko hvala organizatorima, zaista nemam reci da opisem koliko mi znaci svo preneto znanje, kamp je za mene licno a verujem i za ostale bio pun pogodak. Ostaje samo nauceno nastavimo da vezbamo i usavrsavamo.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: fz6

Pa drugari evo i ja da se oglasim ... Bilo je fenomenalno, jako poucno, extra organizovano, respect za organizatore  :sampion:  i hvala vam puno na svemu i posebno na odlicnoj atmosferi i  super druzenju, pozdrav celoj ekipi... i da...jedva cekam sledeci put  :)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Very Funny Rider, 1123 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: ホンダ Tamić Varadero XL Litra '07

Bilo je fenomenalno! Naucili ste mnogo toga danas. Sad se vozite i VEZBAJTE!

 

Devojke su bile odlicne. Od totalnog grča do ozbiljnih prolazaka kroz krivinu.

 

Bravo za Oliveru i hvala za fotke!

 

Sledece nedelje imamo Gulas na Srebrnom Jezeru pa dodjite da se druzimo!!! :)

 

@Jelena81

Napokon i taj prvi post :D

 

 

P.s. Pozdrav za čučavce :D haha

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Blok 70 NBgd
  • Motocikl: KTM Super Adventure 1290, Honda Africa Twin CRF 1000, Transalp XL600V

Bilo je fenomenalno! Naucili ste mnogo toga danas. Sad se vozite i VEZBAJTE!

 

Devojke su bile odlicne. Od totalnog grča do ozbiljnih prolazaka kroz krivinu.

 

Bravo za Oliveru i hvala za fotke!

 

Sledece nedelje imamo Gulas na Srebrnom Jezeru pa dodjite da se druzimo!!! :)

 

@Jelena81

Napokon i taj prvi post :D

 

 

P.s. Pozdrav za čučavce :D haha

 

+1

 

Jelena, čestitke i od mene. Sada malo više da se uključiš :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1180 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Nadam se da je ovo zadnji put da moji đaci idu bez mene  na kurs bezbedne vožnje.

Baš mi je žao što nisam bio u prilici da ih i na ovom nivou ispratim.

Drago mi je što je sve proteklo kako valja i što je "kurs" i ovaj put oduševio polaznike.

Svima puno lepih i bezbednih kilometara želim !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lucifer

Veliki pozdrav svima.Organizatorima sve pohvale, kamp je zaista prava stvar.Uživala sam u vožnji,fenomenalnoj atmosferi i dobrom druženju sa dragim starim a i novim kolegama.Jelena i Ana su stvarno bile odlične.Posebno mi je drago što se polako povećava broj devojaka koje učestvuju na kursu.Nadam se da će se druženje nastaviti kroz zajedničke vožnje.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: MT-07

Pozdrav ljudi. Da se javim i ja da sam stigao kuci.

 

Posle naplatne me je uhvatio ogroman pljusak, u momentu sam bio sav mokar. Kao da su kofu prosuli iznad mene. Stao sam na prvoj pumpi ispred Vrčina. Tamo upoznao nekog Rumuna sa zenom (valjda :D ). Daniel se zove, zivi u nekom gradicu severno od Bukuresta. Kaze zna nekog iz Srbije ko vozi Goldwinga ima ga na facebooku. Nije mogao internet da nahvata pa sam ga hotspotovao sa mog telefon dok nadje smestaj na booking-u. I tu smo jedno sat, sat i po sedeli i pricali dok nije kisa stala. Taman sam vecerao i popio kafu. Uzeo broj i sredio za smestaj ako ikad krenem na Transalpinu :) . Kad je stala kisa produzili smo do Pozarevca gde je on izasao sa autoputa a ja nastavio. S vremena na vreme je padala kisica ali pomalo, oko Smedereva i u Nisu. Sve u svemu bez vecih problema sam stigao, jos mi je ja mislim ta pauza i pomogla.

 

Sto se tice kursa svaka cast. Ja sam se super proveo, upoznao nove ljude, neke stvari naucio, a neke utvrdio kako treba ispravno da se rade. Svaka pohvala za organizaciju.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Blok 70 NBgd
  • Motocikl: KTM Super Adventure 1290, Honda Africa Twin CRF 1000, Transalp XL600V

Pozdrav ljudi. Da se javim i ja da sam stigao kuci.

 

Posle naplatne me je uhvatio ogroman pljusak, u momentu sam bio sav mokar. Kao da su kofu prosuli iznad mene. Stao sam na prvoj pumpi ispred Vrčina. Tamo upoznao nekog Rumuna sa zenom (valjda :D ). Daniel se zove, zivi u nekom gradicu severno od Bukuresta. Kaze zna nekog iz Srbije ko vozi Goldwinga ima ga na facebooku. Nije mogao internet da nahvata pa sam ga hotspotovao sa mog telefon dok nadje smestaj na booking-u. I tu smo jedno sat, sat i po sedeli i pricali dok nije kisa stala. Taman sam vecerao i popio kafu. Uzeo broj i sredio za smestaj ako ikad krenem na Transalpinu :) . Kad je stala kisa produzili smo do Pozarevca gde je on izasao sa autoputa a ja nastavio. S vremena na vreme je padala kisica ali pomalo, oko Smedereva i u Nisu. Sve u svemu bez vecih problema sam stigao, jos mi je ja mislim ta pauza i pomogla.

 

Sto se tice kursa svaka cast. Ja sam se super proveo, upoznao nove ljude, neke stvari naucio, a neke utvrdio kako treba ispravno da se rade. Svaka pohvala za organizaciju.

 

 

Imenjače, hvala što se javio. I svaka čast na putu koji si prevalio. Na Zmaju smo se svi brinuli za tebe :)

 

Sledeće subote je BJB Gulaš.... Nadam se da se gledamo tamo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 8-bit, 1768 postova
  • Lokacija: Beočin
  • Motocikl: KTM690 Freeride 250R

Opasni su švaleri ovi bjb redari

 

Prva lekcija na kursu - nemoj zgaziti redara   ;) 

 

Da podelim lični utisak - nakon povratka kući vozio sam kroz grad sa osetno većim osećajem sigurnosti.

Sumirao bih kurs u tri reči - VEŽBA, VEŽBA i VEŽBA i sve je fokusirano na taj jedan rizični trenutak od koga nam zavisi život.

 

Palo mi na pamet da bi bilo dobro dodati i praktičnu nastavu iz prve pomoći, pored teoretske.

 

Hvala ekipi na lepom druženju i vidimo se na Srebrnom jezeru  :jee1:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650 GS

Ja sam se morala naspavati pre javljanja. Ali zato ko rano rani... Mislim da mi je ovo prvi post ikada tako da se nadam i da ce dobiti na tezini.

 

Sta reci sto kolege nisu pre mene. Ja sam presrecna i prezadovoljna. Od stegnutosti, grceva i migrena koje su pratile moje ranije voznje do jedne opustene i sigurne voznje u povratku. Tako da HVALA puno, celom timu. Stvarno ste se potrudili da nam prenesete sto vise i da to dobro onako izvezbamo. Ne verujem da je bilo lako sve vreme stajati na poligonu u opremi, posmatrati nas, davati savete fotografisati i snimati  na 30 stepeni.

 

Jos jednom Hvala i dobro jutro...

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

Prvo bih pohvalio moju grupu, stvarno iskusni i kvalitetni ljudi i motoristi. Ovaj kurs im je taman znacio da se podsete onoga sto su vec znali i dodatno usavrse sve elemente voznje. Svaka cast momci!

 

Naravno pohvalio bi ostale ucesnike kursa koji su svi napredovali a neki bas drasticno. Svi su pre svega dobri ljudi sa kojima je rad a i slobodno vreme bilo pravo uzivanje!

 

Ovo je bila i jedna lekcija za same nas organizatore i siguran sam da smo i mi dosta naucili iz vasih komentara i sugestija te da ce sledeci kurs biti jos bolji.

 

Hvala Vam svima jos jednom na divnom vikendu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12234 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Od samog početka sam deo ovih naših KursOva ali ovaj u Kuli je sigurno najbolji do sad. Dobra atmosfera, polaznici baš željni znanja, posvećeni predavači - moralo je sve da fercera kao satić. Ovaj put nam je bilo mnogo lakše zato što smo imali čoveka koji je celu logistiku odradio savršeno :)

 

Svi smo se potrudili da ovaj Kamp uspe i verujem da će sledeći biti još bolji! :)

 

Hvala učesnicima (naročito Ani, Jeci, Maji i Oliveri), predavačima, Nikoli organizatoru i mojim BJB Redarima na odlično odrađenom poslu :)

 

Vidimo se opet uskoro!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Društvo, hvala svima koji ste došli na naš prvi moto kamp! Pre svega hvala učesnicima jer da se nisu prijavili, kampa ne bi ni bilo. A posebno sam zahvalan što ste svi bili maksimalno fokusirani na temu, predavače i kasnije na konkretne vežbe na poligonu. Znate i sami koliko je drugačiji i lepši osećaj kada nešto objašnjavaš zainteresovanoj osobi, u odnosu na objašnjavanje nekome koga to ne interesuje. Bilo je zadovoljstvo družiti se sa vama! :)  :takoje:

 

Hvala vam na vašem veoma iskrenom i konstruktivnom feedback-u, tj. povratnoj informaciji! To nam puno znači da unapredimo koncept kampa i pogotovo svakome od nas znači direktan komentar na naše performanse. Meni makar to puno znači.

 

Hvala još jednom!  :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja