Jump to content

Moto Zajednica

Moto Kamp Bezbedne Vožnje - Septembar 2016

Recommended Posts

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Čast mi je da najavim prvi vikend potpuno posvećen edukaciji i vežbi bezbedne vožnje: 
 
BJBikers Moto Kamp Bezbedne Vožnje
 
flajer.jpg

Kao što smo i najavili, odlučili smo da podignemo naš kurs bezbedne vožnje na sledeći nivo. BJBikers je prva organizacija koja je na našim prostorima, pre punih 7 godina, pokrenula održavanje ovakvih kurseva bezbedne vožnje. Ono što nas sada odvaja od drugih je što kurseve i dalje organizujemo volonterski, tj. ne opterećujemo cenu finansijskim motivima. Drugim rečima, trudimo se da moto edukaciju sebi može da priušti svako ko to želi, a ne samo oni koji to mogu. Mi smo motociklisti i osećamo potrebu i želju da pomognemo drugim motociklistima kroz znanje koje smo stekli pohađajući slične kurseve u inostranstvu, vožnjom na NAVAK moto stazi, čitajući razne studije o bezbednosti koje su druge države napravile i iskustvom koje smo stekli vozeći motocikle u raznim uslovima, širom sveta. Tu smo da vam pomognemo i prenesemo svoje znanje, a da li ćete tu pomoć prihvatiti, zavisi samo od vas.

Za razliku od većine dosadašnjih kurseva bezbedne vožnje koje smo organizovali, izmestićemo se iz Beograda u Kulu! U Kuli postoji solidna karting staza, kao i dobar smeštaj na samoj stazi. Svi uslovi su tu!
 
Koncept kampa je da potpuno posvetimo ceo vikend učenju i praktikovanju bezbedne vožnje, a da naučeno odmah i primenimo u grupnoj vožnji na putu. U Subotu ujutro ćemo se okupiti u Kuli, ostaviti stvari u hotelu I ceo dan posvetiti teoriji po oprobanom receptu iz dosadašnjih kurseva, uz druženje uveče. U Nedelju ujutro krećemo sa praktičnim delom na karting stazi od 9h i završavamo do 14h. Svaka grupa na stazi imaće svog demonstratora. Imaćete priliku da vežbate dosadašnje i neke nove vežbe, a poseban segment biće posvećen realnoj vožnji. Posle pauze za ručak, krećemo svi zajedno u vožnju do Beograda interesantnom rutom koja neće uključiti autoput.

 

Datum, Lokacija

Vikend 17. i 18. Septembar 2016.

Hotel Rodić, Kula

 

Okvirna Satnica
Subota, 17. Septembar:

  • Start neformalne vožnje ka Kuli: BG, Zmaj, 7h. Vođa: Arakis + 2 redara. Ruta: auto-put

Napomena: u Kulu naravno možete doći i samostalno, rutom i tempom koji Vam odgovara

  • Registracija učesnika:  10-11h hotel, Kula
  • Pozdravna reč i predstavljanje svih redara, predavača i organizacije: 11-11.30h
  • Prvi deo kursa (Severian): 11.30-14.30h (sa dve pauze)
  • Pauza za ručak: 14.30-16h
  • Drugi deo kursa (Pablo): 16-17.30h (jedna pauza)
  • Pauza: 17.30-18h
  • Treći deo kursa (Lord): 18-19h

21h - Druženje 

Nedelja, 18. Septembar:

  • Doručak i polazak na stazu do 8.30h
  • Poligon (staza): 9-14h
  • Pauza i priprema za put: 14-15.30h
  • BJB vožnja (lokalni putevi): 15.30-19h

 

Cena
Kao I do sada, cena pokriva samo troškove rentiranja staze, smeštaj u hotelu za učesnike, kao i troškove organizacije. S obzirom na troškove organizacije, neophodno je da se prijavi minimalno 20 učesnika i samim tim, broj učesnika je osnovni kriterijum da li ćemo održati kurs.

Smeštaj smo organizovali u hotelu Rodić, a cena kotizacije zavisi od sobe koju rezervišete.

slika2.jpg
 
slika3.jpg
 
slika4.jpg

Cena obuhvata:
- Teoretsko predavanje, sale hotela Rodić (6h)
- Zakup staze - Praktične vežbe na karting stazi rezervisanoj za polaznike Kampa (5h)
- Smeštaj u hotelu (1 noćenje), sa doručkom
- Brendirana majica

- Traka za ključeve

-  Organizovanu BJB vožnju na relaciji Kula-Beograd

Ukoliko se prijavite i uplatite kotizaciju do 22. Avgusta, cene kotizacije su sledeće:
- Smeštaj u trokrevetnoj ili četvorokrevetnoj sobi – 5.900,00 RSD
- Smeštaj u dvokrevetnoj sobi – 6.400,00 RSD
- Smeštaj u jednokrevetnoj sobi – 6.900,00 RSD

Ukoliko se prijavite i uplatite kotizaciju nakon 22. Avgusta, cene kotizacije su sledeće:
- Smeštaj u trokrevetnoj ili četvorokrevetnoj sobi – 6.900,00 RSD
- Smeštaj u dvokrevetnoj sobi – 7.400,00 RSD
- Smeštaj u jednokrevetnoj sobi – 7.900,00 RSD

Možete povesti I suvozača, za koga je potrebno da uplatite još 50% od cene kotizacije u odgovarajućoj sobi.
 
Prijavljivanje
Možete se prijaviti na sledećem linku:
http://bjbikers.com/prijava-za-moto-kamp-bezbedne-voznje/

Nakon što popunite formular, dobićete mejl sa instrukcijama za uplatu. Kako budu pristizale prijave i uplate, obaveštavaćemo vas o broju učesnika.
 
Rok za prijavljivanje je Petak 2. Septembar, kada ćemo konačno znati da li imamo dovoljno učesnika da bismo mogli da održimo kurs.
 
Otkazivanje
Ukoliko želite da otkažete svoje učešće, to možete uraditi do Četvrtka 1. Septembra do 15h slanjem mejla na adresu info@bjbikers.com, nakon čega ćemo vas kontaktirati i organizovati refundaciju kotizacije. Nakon tog vremena nije moguće dobiti refundaciju novca ukoliko niste u mogućnosti da dođete na kurs, zato što ćemo u Petak 2. Septembra na osnovu broja učesnika doneti konačnu odluku o održavanju Moto Kampa. Ukoliko iz bilo kog razloga budemo otkazali Moto Kamp, refundiraćemo novac svima koji su uplatili kotizaciju.

 

Ukoliko se dvoumite da li da se prijavite, pogledajte kako su naši dosadašnji kursevi izgledali, a mi vam obećavamo da će Moto Kamp bezbedne vožnje biti još bolji od kurseva:

Tu smo za sva pitanja!   :jee1:   :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Ne bih da budem... Šta bi sa kamp opcijom?  ;)

 

Niko te ne sprečava da razapneš šator u hotelskoj sobi.  :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

 

Ne bih da budem... Šta bi sa kamp opcijom?  ;)

 

Niko te ne sprečava da razapneš šator u hotelskoj sobi.  :P

 

 

Izeš "kamp" kada šator može samo u sobi da se razapne... :nanana:

 

Valjda ću se izorganizovati nekako.  :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova

Da li postoji ponuda za kurs bez zakupljenog smeštaja?

 

 

Ne, smeštaj je isključivo zajednički, u hotelu. Jedan razlog je to što se iz cene smeštaja finansiraju i sale za teorijski deo kursa, a drugi razlog je što je koncept Kampa da budemo svi zajedno, jer se u neformalnom ćaskanju i razgovoru 1-1, bar po našem iskustvu, mnogo relaksiranije postavljaju pitanja i otklanjaju dileme. Smatramo da će baš ovakav koncept biti pun pogodak.

 

pz!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

Drugari sporo nesto teku prijave i uplate. Ima li nekih problema? Daleko je? Ne svidja vam se koncept? Finansije? Mozete odgovoriti i ovde i na pp.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

Nas dvojicu jebe taj 22. kao datum do kad treba da se plati po nizoj ceni, jer se 22og vracamo iz Brna, pa ne znam da li ce nam ostati para...da budem iskren, nisam mislio da ce toliko kostati, iako verujem da se ni ovajbput niste ugradili...da nema brna, uplata bi vec bilaproknjizena, tako da se sad lomim da li da pozajmim, ili da vidim kako cemo proci na motogp pa da platim zbog par sati 1000 vishe... :/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

Neki je datum morao biti odredjen a koji god da je bio nekome ne bi odgovaralo. Ovo nam se cinilo kao dovoljno daleko od pocetka prijave da ljudi mogu da razmisle a da se ne ceka poslednji trenutak. Ja ti predlazem da uplatis po povlascenoj ceni pa ako bas ostanes bez para u Brnu ti mozes otkazati do 1. Septembra i vratice ti se pare

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Evanston, Illinois
  • Motocikl: NC750X

Ja cu se najverovatnije prijaviti i uplatiti do 22, samo moram da proverim imam li obaveza taj vikend, sto mi je jos daleko da bih znao pouzdano.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto-raven.com, 100 postova
  • Lokacija: Palić
  • Motocikl: Kawasaki VN 1700 Voyager, Kawasaki GPZ 900 R, Yamaha XS Eleven 1100, Suzuki GSXR 1000 L7, NSU OSL 251, BMW R 1150 R Rockster 80 Edition, NSU Prima III, Piaggio Vespa T5, Piaggio Vespa NV 150, Honda CBR 900 RR SC 28, Kawasaki W800 Street, Honda XL 125

....prijavljujem se ( supruga i ja )......

 

nadam se da neće biti kiše....

 

Pozdrav,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 330 postova
  • Lokacija: Kop
  • Motocikl: BMW F800GS

Jedini razlog moje dileme je taj sto zivim 300 km juzno od Bg. i sto moram odvojiti +2 dana. Kako bi bilo dobro da je negde oko centra Srbije!

Naravno, jos nisam odustao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 8-bit, 1759 postova
  • Lokacija: Beočin
  • Motocikl: KTM690 Freeride 250R

Jedini razlog moje dileme je taj sto zivim 300 km juzno od Bg. i sto moram odvojiti +2 dana. Kako bi bilo dobro da je negde oko centra Srbije!

Naravno, jos nisam odustao

Ako ti nešto znači, možeš prespavati kod mene u NS-u - imam slobodnu sobu. Šteta da propustiš ovo.

 

Pitanje za Pabla - pošto većina, kao i ja - a znam ih nekoliko, čeka zadnji dan da uplati, a mail-ove i uputstva samo ovlaš gledamo, tamo piše rok do 20. avgusta, a ovde do 22., pa dal' smo se zaj...li.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Suzuki STROM 650

 

Jedini razlog moje dileme je taj sto zivim 300 km juzno od Bg. i sto moram odvojiti +2 dana. Kako bi bilo dobro da je negde oko centra Srbije!

Naravno, jos nisam odustao

Ako ti nešto znači, možeš prespavati kod mene u NS-u - imam slobodnu sobu. Šteta da propustiš ovo.

 

Pitanje za Pabla - pošto većina, kao i ja - a znam ih nekoliko, čeka zadnji dan da uplati, a mail-ove i uputstva samo ovlaš gledamo, tamo piše rok do 20. avgusta, a ovde do 22., pa dal' smo se zaj...li.

 

 

 

Ne preskaci! Ovaj kurs zlata vredi. Ja sam na zadnji kurs sto je bio spucao iz Nisa i nisam zazalio ni kilometra ni litara ni dinara koji su bili preda mnom. Zato pali masinu i kreci! 

 

Pozdrav

Djordje

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 330 postova
  • Lokacija: Kop
  • Motocikl: BMW F800GS

 

Jedini razlog moje dileme je taj sto zivim 300 km juzno od Bg. i sto moram odvojiti +2 dana. Kako bi bilo dobro da je negde oko centra Srbije!

Naravno, jos nisam odustao

Ako ti nešto znači, možeš prespavati kod mene u NS-u - imam slobodnu sobu. Šteta da propustiš ovo.

 

Pitanje za Pabla - pošto većina, kao i ja - a znam ih nekoliko, čeka zadnji dan da uplati, a mail-ove i uputstva samo ovlaš gledamo, tamo piše rok do 20. avgusta, a ovde do 22., pa dal' smo se zaj...li.

 

Radomire, hvala puno na ponudi. Videcu kako cu se organizovati. U svakom slucaju cemo se upoznati i popiti pice.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja