Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem kawu zx9r

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: krusevac
  • Motocikl: gsx-r 750 к1

Evo pokusao sam po prvi put da postavim slike preko telefona,nadam se da sam uspeo. A sto se tice kawe zx9r to je fantastičan motor,ja sam ga imao i uzivao sam vozeci se na njemu. Sto se tice menjaca ja licno nisam imao nikakvih problema,drugar ga vozi u tu je sad oko 100.000 km. Radi sve bez greške,do sad ni jedan jedini kvar. Slika cu motor i km sat ovih dana i postaviti ovde cisto da ne ispadne da sve ovo prazna prica.attachicon.gifWP_20160901_22_34_11_Pro_LI.jpgattachicon.gifWP_20160901_22_34_11_Pro_LI.jpgattachicon.gifWP_20160901_22_33_52_Pro_LI.jpg

Лепотан, имам исти овакав. Да те дуго служи брате.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 234 postova
  • Lokacija: Parage
  • Motocikl: MZ 251,suzuki rmz 250,cf moto 450l i naravno tomos automatik

Hvala Aco. Ja se nadam da ce sluziti. U suštini nije los,ima par sitnica koje me nerviraju. Skala km sata je verovatno pukla od vibracija pa je neko stavio zamensku koja mi je jako ruzna. Ne radi mi plava lampica koja signalizira dugo svetlo,i prekidač stop svetla je neispravan. Diskovi prednje kočnice su verovatno zapekli u čaurama pa tresu pri kocenju,to sam nekada uspešno rešavao. Ako neko ima prekidač stop svetla i sateve kupio bih to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Imam sat od 1100...on je isti kao na 750 samo sto je graviran 300 i obrtaji su do 13....moze ceo moze a moze samo brzinomer...eto recimo 2000din..a imam i prekidac stop svetla..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

Inace gledam da uzmem jednog ZX9R-a, da imam uz ovaj CBR, zbog toga se raspitujem oko ovih problema sa menjacem.

 

@grofe jel bi mogao za vikend da naletim do tebe, da sednem na motor samo, vidim polozaj tela, nogu i to?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 234 postova
  • Lokacija: Parage
  • Motocikl: MZ 251,suzuki rmz 250,cf moto 450l i naravno tomos automatik

Rastavicu sateve da vidim sta mi sve treba i taj prekidač kocnice dali je samo u njemu problem. Malo sam u gužvi ,čim to rasklopim javljam se. A sto se tice te kawe zx9r,u svemu je bolja od cbr-a. Polozaj sedenja,rad menjaca,odziv na gas,potrošnja goriva. Posedovao sam i kawu i hondu. Kad pomislim na hondu odma su mi regler i namotaji u mislima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja