Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem kawu zx9r

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 234 postova
  • Lokacija: Parage
  • Motocikl: MZ 251,suzuki rmz 250,cf moto 450l i naravno tomos automatik

Kao sto naslov kaže u potrazi sam za dobrim primerkom Kawasakija zx9r.u obzir dolazi 98' i mladje godište. Bitno mi ja da nije lupan,farban,i da nema preko 50.000 km predjenih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1218 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

...postoji.... moj.... ali ne znam za koje bih ga pare prodao a da nebudem bezobrazan... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 234 postova
  • Lokacija: Parage
  • Motocikl: MZ 251,suzuki rmz 250,cf moto 450l i naravno tomos automatik

Evo dacu primer posto sam ja prodao pre dva meseca hondu 929. Motor sto bi rekli kao iz radnje,kompletan u prvoj boji bez jednog dinara ulaganja sa predjenih pravih 36.000 km. Pre prodaje izmenjan sav potrosni marerijal,gume,lanac lancanici,plocice na kocnicama,ulje i semerinzi prednjih vila,lezaj kormana i jos po nesto ne mogu svega da se setim. Plan je bio da vozim tu hondu par godina ali.....ne lezi mi i prodata je za 2800e. Dakle Grofe daj ponudu pa da se dogovaramo  :) . Ta kawa mi lezi i odluka je pala da bas nju kupim. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1218 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Vozim zx9r 2000 godište već treću sezonu. To je prva od E serije, prezadovoljan sam sa njom, sve mi odgovara no imam još u planu da promenim vizir iz MRA Bubble za touring zarad bolje zaštite od vetra i prednja creva za pancirna jer su me drugari nešto natripovali da će onda bolje kočiti, mada meni i ovako odogovara.

Motor uglavnom koristim za touring vožnju u dvoje, ako bude sreće (para) onda i na Navak na Open day da ga isteram.

Ne razmišljam o prodaji jer za tourera sa takvim karakteristikama moram da dodam makar 1000e (koje nemam) ...  

Sada sam pogledao oglase i samo onaj iz Čačka po 2800 mi izgleda ok ...od E serije....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 234 postova
  • Lokacija: Parage
  • Motocikl: MZ 251,suzuki rmz 250,cf moto 450l i naravno tomos automatik

Gledam i ja oglase,zvacu tog iz cacka. Stavio je mutne i nejasne slike kao da nesto skriva pa me i to odbija. A i kilometara ima prilicno. Ja sam vozio generaciju pre 98 i sluzio je odlicno. Drugar ga vozi,sad ima 100 hiljada skoro fali koji km do sad bez kvara. Prodaje se i u Svilajncu zeleni 99 god za 1800e. Deluje mi ok. Malo mi je daleko al mislim da cu otici da ga pogledam. Grofe je postoji sansa da vidim tvoj motor cisto da posle mogu da uporedim stanje sa nekim drugim ako budem isao da gledam? Nisam imao dodira sa tom E serijom. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1218 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Dodji slobodno. Poslaću ti broj telefona na PP javi se i dodji. :)  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 234 postova
  • Lokacija: Parage
  • Motocikl: MZ 251,suzuki rmz 250,cf moto 450l i naravno tomos automatik

Grofe javljam se. Razlika u ceni onog iz Svilajnca i Ovog u Čačku je celih hiljadu evrića. Pitam se dali taj E model zaista toliko vredi. Dali neko od vas poznaje motor iz Svilajnca?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Suzuki gsxR 600

U Cacku sam od sledeceg utorka, pa mogu da ga pogledam ako neko od kolega želi, i da postavim bolje fotografije?

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 234 postova
  • Lokacija: Parage
  • Motocikl: MZ 251,suzuki rmz 250,cf moto 450l i naravno tomos automatik

Drugari motor je kupljen ali zbog lose finansiske situacije odlučio sam se za nesto starije i jeftinije. Kupio sam Suzukija GSXR 750 iz 91' godine. U solidnom je stanju,oklopi su lepi celi agregat lepo radi. Imaš sitnih nedostataka ali ništa strasno. Do proleća ce biti kao nov.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

grofe znas li jel resen problem sa menjacem (koji stalno prijavljiju po forumima) na tom 2000 godiste, problem koji je ima C2? Da ode treca i peta brzina?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne glasam - ne ćutim, 395 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX-14R

25 godina? Ne bojiš se da će da ti otpadnu točkovi na prvoj rupi? To je za otpad... Posle se čudite kada izađe "iznenada izgubio kontrolu..."

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1822 postova
  • Lokacija: Beograd

"Tamo su gume od marmelade a točkovi su od čokolade"

 

Jeste nego šta nego je za otpad.

Zato ja živim u novoj zgradi, plasim se da se ne sruši koji sprat od silnih godina

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1025 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

Prijatelju kupio si odličan motor, ako je održavan i ako ga ti održavaš i na kraj svijeta ako treba :takoje:  .. A blaženi bili koji ćute, jer nemaju šta da kažu ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥

Drugari motor je kupljen ali zbog lose finansiske situacije odlučio sam se za nesto starije i jeftinije. Kupio sam Suzukija GSXR 750 iz 91' godine. U solidnom je stanju,oklopi su lepi celi agregat lepo radi. Imaš sitnih nedostataka ali ništa strasno. Do proleća ce biti kao nov.

Daj slike :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

25 godina? Ne bojiš se da će da ti otpadnu točkovi na prvoj rupi? To je za otpad... Posle se čudite kada izađe "iznenada izgubio kontrolu..."

imaš podforum o skuterima, piši malo tamo.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1218 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

grofe znas li jel resen problem sa menjacem (koji stalno prijavljiju po forumima) na tom 2000 godiste, problem koji je ima C2? Da ode treca i peta brzina?

kažu da je rešen... mada koliko sam na zx9 forumima uglavnom se samo kod nas žale na menjače.... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

 

grofe znas li jel resen problem sa menjacem (koji stalno prijavljiju po forumima) na tom 2000 godiste, problem koji je ima C2? Da ode treca i peta brzina?

kažu da je rešen... mada koliko sam na zx9 forumima uglavnom se samo kod nas žale na menjače.... 

 

to je zato što kod nas ima najviše poslednjih mohikanaca :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

Ne znam da li su kod nas sve mohikanci pa sjebu menjace ili su u pitanju lose odradjeni zubcanici/viljuske u menjacu. Negde sam citao da znaju da se iskrive i da zubcanici "tupe"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 234 postova
  • Lokacija: Parage
  • Motocikl: MZ 251,suzuki rmz 250,cf moto 450l i naravno tomos automatik

Evo pokusao sam po prvi put da postavim slike preko telefona,nadam se da sam uspeo. A sto se tice kawe zx9r to je fantastičan motor,ja sam ga imao i uzivao sam vozeci se na njemu. Sto se tice menjaca ja licno nisam imao nikakvih problema,drugar ga vozi u tu je sad oko 100.000 km. Radi sve bez greške,do sad ni jedan jedini kvar. Slika cu motor i km sat ovih dana i postaviti ovde cisto da ne ispadne da sve ovo prazna prica.post-27674-0-44793200-1473280895.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja