Jump to content

Moto Zajednica

Grcka zvana dilema

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Krcedin-Indjija
  • Motocikl: Suzuki K5 750,Yamaha majesty 150,250,400, xs 400,xintian kinroad 200ccm, suzuki gsx650f,dr 650, honda cbr f2, crf 250, apenac 6

Pozdrav bajkeri u dilemi sam gde ici ove godine, tj. za 10dana polazak... Bio sam u paraliji i nea flogita sa motorom. Sad se razmisljam o ovim mestima:

Leptokaria, Pefkohori, Sitonia, Stavros..

Sta bi vi kolege preporucili?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Suzuki gsxR 600

Tasos, mirno ostrvo, za porodice odlično, bezbroj lepih plaža, u selu Panagia, u središtu ostrva, najbolja jagnjetina koju sam ikada jeo...

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ...

BIo na Sitoniji... Odlicno stvarno... Mozda i najbolje od gore ponudjenog.

Mi smo se ove godine odlucili za kampovanje na Tasosu. Krecemo oko 20 og...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Krcedin-Indjija
  • Motocikl: Suzuki K5 750,Yamaha majesty 150,250,400, xs 400,xintian kinroad 200ccm, suzuki gsx650f,dr 650, honda cbr f2, crf 250, apenac 6

Ok, al tasos mi dodje malo skuplji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1265 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Samo ako odes na tasos, ne idi na jagnjetinu u panagiju, to ti je jedna cuka, bogu iza tregera a jagnjetina skupa kao da je meso od pande a ukus nista narocito, imas u Bosni na svakom cosku bolju jagnjetinu i bez preterivanja 5 puta jeftiniju.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ...

Samo ako odes na tasos, ne idi na jagnjetinu u panagiju, to ti je jedna cuka, bogu iza tregera a jagnjetina skupa kao da je meso od pande a ukus nista narocito, imas u Bosni na svakom cosku bolju jagnjetinu i bez preterivanja 5 puta jeftiniju.

A to su mi bas rekli... Kao nemoj da propustis....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ...

Ok, al tasos mi dodje malo skuplji.

Jesu ostrva generalno skuplja... Mi smo se odlucili za kamp... Ne znam koliko ostajes, Ako se odlucis za Tasos i budes tamo oko 20 og, javi se...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Suzuki gsxR 600

 

Samo ako odes na tasos, ne idi na jagnjetinu u panagiju, to ti je jedna cuka, bogu iza tregera a jagnjetina skupa kao da je meso od pande a ukus nista narocito, imas u Bosni na svakom cosku bolju jagnjetinu i bez preterivanja 5 puta jeftiniju.

A to su mi bas rekli... Kao nemoj da propustis....
Kolega je očigledno imao loše iskustvo. Tamo ima vise restorana, pa pretpostavljam da nije znao, pa je seo u neki lošiji. Sto se tiče daljine, i to jedino ako je isao biciklom, ostrvo je malo, pa i Pamagia je blizu, sve u svemu meni se dopala cela ta priča, kao i jagnjetina.

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Samo ne znam sta je skuplje tacno na Tasosu? Na sta se misli? Bio sam ove godine i na Tasosu i Sitoniji i nisam primetio bitne razlike. Smestaj mi je bio skuplji na Sitoniji i to soba dok sam na Tasosu imao extra studio sa bazenom u vili.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

 

 

Samo ako odes na tasos, ne idi na jagnjetinu u panagiju, to ti je jedna cuka, bogu iza tregera a jagnjetina skupa kao da je meso od pande a ukus nista narocito, imas u Bosni na svakom cosku bolju jagnjetinu i bez preterivanja 5 puta jeftiniju.

A to su mi bas rekli... Kao nemoj da propustis....
Kolega je očigledno imao loše iskustvo. Tamo ima vise restorana, pa pretpostavljam da nije znao, pa je seo u neki lošiji. Sto se tiče daljine, i to jedino ako je isao biciklom, ostrvo je malo, pa i Pamagia je blizu, sve u svemu meni se dopala cela ta priča, kao i jagnjetina.

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Ne znam sta racunas blizu ali imaš dobrih pola h muske voznje ako kreneš sa juga tasosa. Ako voziš po propisima i 45 minuta, a da ne pričamo o tome ako dolaziš sa severa tasosa gde prvo moras obidjes pola ostrva pa onda ka unutrašnjosti.

 

Da li je sto sam imao tolika ocekivanja ali i mene je malo razocaralo. Verujem da smo jeli u restoranu da bi to bilo lepše ali jbg lepše polovine nisu bile za izlazak pa smo otišli samo po take-away. A kad smo dosli kuci sa tih par kutija..razvlacilo se to par dana i bar pola je baceno.

 

Puno lepše meso mi je bilo par dana pre toga u jednom random selu, i svinjetina i jagnjetina kao i piletina. Potrazicu posle ime naselja.

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Suzuki gsxR 600

 

 

 

Samo ako odes na tasos, ne idi na jagnjetinu u panagiju, to ti je jedna cuka, bogu iza tregera a jagnjetina skupa kao da je meso od pande a ukus nista narocito, imas u Bosni na svakom cosku bolju jagnjetinu i bez preterivanja 5 puta jeftiniju.

A to su mi bas rekli... Kao nemoj da propustis....
Kolega je očigledno imao loše iskustvo. Tamo ima vise restorana, pa pretpostavljam da nije znao, pa je seo u neki lošiji. Sto se tiče daljine, i to jedino ako je isao biciklom, ostrvo je malo, pa i Pamagia je blizu, sve u svemu meni se dopala cela ta priča, kao i jagnjetina.

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Ne znam sta racunas blizu ali imaš dobrih pola h muske voznje ako kreneš sa juga tasosa. Ako voziš po propisima i 45 minuta, a da ne pričamo o tome ako dolaziš sa severa tasosa gde prvo moras obidjes pola ostrva pa onda ka unutrašnjosti.

 

Da li je sto sam imao tolika ocekivanja ali i mene je malo razocaralo. Verujem da smo jeli u restoranu da bi to bilo lepše ali jbg lepše polovine nisu bile za izlazak pa smo otišli samo po take-away. A kad smo dosli kuci sa tih par kutija..razvlacilo se to par dana i bar pola je baceno.

 

Puno lepše meso mi je bilo par dana pre toga u jednom random selu, i svinjetina i jagnjetina kao i piletina. Potrazicu posle ime naselja.

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Pa sad ne mogu tacno da se setim koliko mi je trebalo, ali znam da smo relativno brzo stigli, e sad meni je ta voznja bila zanimljiva, jer generalno je lepo ostrvo, pa mi je uli voznja kroz predele bila lepa... E pa to je to kolega, take away, ko zna sta su vam uvalili. Drug i ja smo isli u razmaku od po 10 dana, i njemu se bas dopala jagnjetina. Imaj u vidu da cesto jedem u MB u Mladenovcu i da mi je to reper

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Ja sam u zabludi, panagija je selo gde smo prvi put uzimali pecenje i tamo je bilo odlično. Kod brke tj u teologosu nam je bilo malo skromnije. Cak ni ono pivo koje smo popili dok smo cekali nije nesto selo lepo.

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5490 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Na Tasosu se na jagnjetinu ide u Theologos...ja sam dobio preporuku da idem u poslednju tavernu i bilo je odlicno. Malo je drugaciji ukus nego kod nas, ali bez mane.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1265 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Ne znam, ja sam imao lose iskustvo, seli smo u najpuniji restoran, cak su imali ispred coveka koji pomaze oko parkiranja, tolika je guzva bila. Ja, zena i dvoje dece narucili 1kg jagnjetine, dobili bukvalno 100gr mesa, sve nam neke koske ubacili i bubrege..Ja se naravno zalio, neka baba dosla i pocela sa viljuskom da prebira po ovalu i kao u redu je ima mesa  :jok: Ja ustao da idem, mislim se evo ti pa jedi ali me zena ucutkala, kaze ajde ne sramoti nas gde god odemo sedi tu i cuti...I tako ja cutao i glabao one koske.. >:( Jedino sta mi je ostalo u lepom secanju je jogurt sa orasima i medom, posto smo se "najeli" jagnjetine ostalo je mesta i za dezert..Jogurt je bio odlican

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Krcedin-Indjija
  • Motocikl: Suzuki K5 750,Yamaha majesty 150,250,400, xs 400,xintian kinroad 200ccm, suzuki gsx650f,dr 650, honda cbr f2, crf 250, apenac 6

Sad sam u dilemi gde da idem na jagnjetinu, a nisam jos odlucio koje mesto..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha Fazer 1.000

Upravo se vratio sa Kasandre i Sitonije motorom i sve je proslo kako treba nekih 2.000 km. Na granici u povratku velika guzva nekih 2 km al sreca sto sa motorom obidjes i nema cekanja.Po meni preporuka Sitonija vrh za voznju ,putevi,plaze i sve ostalo malo je bilo problema za smestaj al nasli ga u mestu Paradiso blizu Neos Marmarisa  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 290 postova
  • Lokacija: reci dje si i eto me tu sam
  • Motocikl: s1000xr

I ja 20-21 stizem na tasos pa cu da obidjem sva ta mesta da mogu da dam ocenu gde je najbolja jagnjetina

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Suzuki gsxR 600

Tasos je čuven po svom medu...Tamo se ne prska protiv komaraca i drugih insekata da ne bi uticalo na pcele, samim tim i na kvalitet meda. Ima dosta lepih manastira... Da ne pričam tek o plažama, neke su manje pristupačne, ali moze kolima, polako...

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 87 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW K1200s

Tasos je čuven po svom medu...Tamo se ne prska protiv komaraca i drugih insekata da ne bi uticalo na pcele, samim tim i na kvalitet meda. Ima dosta lepih manastira... Da ne pričam tek o plažama, neke su manje pristupačne, ali moze kolima, polako...

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Sitonija i to Sarti , odličan put za motor,prelepe plaže, čak su i kampovi odlični,od celog Halkidikija uključujući Tasos Sitonija je najbolja ,put do Tasosa je samo da ti dupe vidi put .

 

Послато са Lenovo A536 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja