Jump to content

Moto Zajednica

Iskustva sa BMW F800S

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R51/3, Honda VT750 Shadow Aero, Suzuki DL650

Juče sam skoknuo do drugara da pogledam jedan BMW F800S. Koliko mi je motor na slikama bio ruzan (subjektivno misljenje), toliko me je prijatno iznenadio kada sam ga video uzivo! Posto ga nisam do sada vidjao po gradu, interesuje me da li neko ima iskustva sa ovim motorom i kakva? Kakvo je odrzavanje? Na koliko predjenih km se menja kajis?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Karlskoga Svedska
  • Motocikl: Honda vfr 1200 f dct

Pozdrav! Imao sam taj model prosle godine i odvozio sa njim nekih 10 000 km . Motor se pokazao kao odlican, sa odlicnim rotax motorom koji ima 86 konja medjutim kad se vozi ima se utisak da je ispod vas masina od najmanje 100 konja sto je u svakom slucaju plus . Mali je potrosac u proseku trosi izmedju 4 i 5 litara to je isti onaj motor sto se ugradjuje u f 800 gs seriju . Kocnice brembo i moram reci da su fenomenalne . motor je zabavan za voznju i voli krivudave puteve . pozz 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Ja vkzim F800ST varijantu. Po meni bolja jer umeto heblova ima korman. Plus pun oklop. Ali dobro...neko možda više voli heblove.

Mašina je zahvalna. Pogotovo po pitanju potrošnje. Ja sam kaišem presao za sada 33.000 i nema nikakvih tragova "zamora" još uvek. Na prethodnon CS-u je kais prešao preko 50.000 i jos se vozi. Znam i slucajeve da je pucao ali sem sto te ostavi na putu, nikakva druga konsekvenca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja