Jump to content

Moto Zajednica

Drugi cilindar? K3 600

Recommended Posts

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: K7 750-GSXf 750 - Paggio X9 < GSXR K3 600

Poydrav ljudi , evo novi ljubimac...imamo problem..lose radi u leru , drugi cilidar ne radi stalno ,ta grana se yadnja ugreje dok ostale 3 odmah krenu..cini mi se da na vecim obrtajima preko 3 sve ok...promenjene svecice ..pre toga 2 su pravila problem...motor je ostajao bez goriva...kako da proverim dizne , bonbine, dal yamenom jednu na drugu, dali se klapne gasa steluju ili je moyda prljava druga klapna dizna..itd...nije valjda ventil\??????? >:(  :tuzno:

 

Hvala na svakom misljenju savetu iskustvu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 241 postova
  • Lokacija: CACAK
  • Motocikl: Suzuki GSXR

Tesko ces dobiti savet ovde. Oni koji su dosta toga znali i hteli da pomognu otisli su sa ovag foruma zbog par budala koje se uvek prave pametne. Nekada si mogao uz pomoc forumasa da uradis skoro sve na motoru a sada mozes samo da dobijes savet kupi novo, prodaj taj krs, nosi fluo prsluk i obilje glupih komentara.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

Druze, ako ne znas sam da resis problem i niko ti nije jos odgovorio, najbolje ti to oteraj kod nekog boljeg mehanicara da ti to resi. Usput neka ti objasni kako je skontao sta je problem, da bi ubuduce i ti znao.

 

@Rale nemoj da mracis temu. Ima ovde majstora koliko hoces, verovatno ljudi nemaju vremena da pisu. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4678 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Ovo je kompleksan kvar i ne mozes ocekivati da ti neko da resenje, kao da proklizava kvacilo ili da tresu diskovi !!

 

Na tvom motoru je potrebna ozbiljnija dijagnostika... merenja itd, znaci majstor ! Sve najbolje  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: K7 750-GSXf 750 - Paggio X9 < GSXR K3 600

E hvala svima na svakom odgovoru pomislio sam da ovde nema nikog xexexee...ok icice kod majstora...a da tresu mi i diskovi xexxexeex valjda su diskovi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: K7 750-GSXf 750 - Paggio X9 < GSXR K3 600

Nije isao kod majstora jer sam ja sam svoj majstor kako na forumu tako i na motoru ..dizna broj dva ..a kako sam utvrdio ..EEEE potrebna su merenja i merenja , vraćanje u prošlost razgovori sa N.Teslom...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja