Jump to content

Moto Zajednica

Pa da pocnemo..

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 254 postova
  • Lokacija: Vidikovac
  • Motocikl: KTM 790 Adv

Pozdrav svima!!! Zovem se Milan, iz Negotina sam i imam 21. godinu. Ljubav prema motorima gajim od malena, tj. sve je počelo sa biciklama pa kako sam rastao tako su se mašine menjale, ali 2 tocka su ostala. Nemam nekog preteranog iskustva i mogu reci da sam početnik sto se tiče većih motora jer sam proteklih 10-ak godina vozio uglavnom skuter, Kymco Super9 sa kojim sam se sit navozao i sa kojim su mi ostale mnoge lepe uspomene , pored Kymca tu je bio i dedin APN-4 koji sam vozio kad odem kod njega preko raspusta, na njemu sam, kao i većina, naucio da šaltam. :)

 

E sad, došlo je vreme da se uozbiljim malo, što se tiče motora. Zadnje 2-3 godine sam opasno bio odlučio da kupim motor, tako da sam štekao pare kao lud, preko letnjeg raspusta radio non-stop, studirao i radio, smanjio trošenje para na izlaske, odrekao se mora itd.. Sve se to na kraju isplatilo jer mi sad u dvorištu stoji jedan prelep Kawasaki ER-5, 2003 godište. 

Kao što rekoh, nov sam u svetu motociklizma, tako da sam ovde došao sa nadom da ću dobiti puno dobrih saveta.

 

Još jednom veliki pozdrav svim forumašima!!!  :2kolce:

 

post-40170-0-13525600-1469636483.jpeg

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

Super motor. Kao sto neko rece, sa skutera i APN-a na ovo ti je extra prelaz. Sada samo lagano, da ti ovaj motor "udje u krv" i da ga znas u dusu. Puno lepih kilometara ti zelim, da te u zdravlju sluzi motor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 254 postova
  • Lokacija: Vidikovac
  • Motocikl: KTM 790 Adv

Hvala puno svima još jednom.

 

I ja se slažem da je prelaz super i svima bih preporučio, baš mi je legao motor kao kec na desetku. Ovog vikenda pravio prvu dužu turu sa njim, oko 200km, i mogu reci da je milina voziti ga.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Strsljen 600

Jao kako je lepa boja, bravo. Slobodno moze jos neka slika, nemoj da stedis... I ja se nadam da cu uskoro sa 50ccm na nesto ozbiljnije... Cestitam ti i da se lepo navozas sa motorom

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja