Jump to content

Moto Zajednica

schuberth C3 pro

Recommended Posts

  • Drug član, 1195 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki DL 1000 2014
Moze li neko da uporedi velicine ostalih kaciga sa shubertom ?
Luis daje ok cenu sad za C 3 Pro pa sam mislio da uzmem , ali me muci broj ja sam 59 cm a schubrt je 58-59 cm a sledeci 60-61cm, glava mi je ovalna i ako me zulja kaciga najcesce je to celo!
I ja sam imao slicnu dilemu 59cm mi je obim glave.
Bas sam hteo identicnu kacigu da kupim, li 58-59 mala a ova sledeca velika. Osim toga zuljala me iza usiju.
Probao i c4 i isto nije legla.
Shoei Neotec L 59cm sela ko dupe na nosu i kupio je iako nije bila u planu.
Savetujem te da ne narucujes kacigu bez probe, jer ogromne su sanse da se nece potrefiti da je bas tamanica.



Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 508 postova
  • Lokacija: Lajkovac
  • Motocikl: BMW R 1200 GS Triple black

Ja imam C3, i savrseno mi odgovara, obim mi je 60, i uzeo sam tu vel. nema greske! Jedino sto se kacige ne kupuju bez probe, mislim sto se tice oblika!Poz i srecna kupovina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Strale, ja i supruga nosimo C3 i super nam leze. Kad smo ih kupovali, probali smo C3 PRO i oboje su nas zuljale na celu, zato ih i nismo kupili. Proletos sam probao C4. To je tek bila katastrofa, nije ni blizu mog oblika glave. Sva 3 modela su razlicitog unutrasnjeg oblika. Po meni je to totalna glupost, jer ce kupci, ma koliko bili odani brendu, MORATI da ga promene.

Tako da mi za sledecu kacigu ostaje NEOTEC kao jedina opcija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: Cetinje
  • Motocikl: VESPA PX200 1988 BMW R1200GS 2015

Imam C3 od 2013, iskustva su fenomenalna. Postava koju sam lako skidao za pranje, isto lako vracao na mjesto. Normalni tragovi habanja, mehanizam koji i dalje zatvara normalno. Za zamjenu su vizir i pin lock. Poucen dobrim iskustvom, planirao sam da uzmem C3 PRO, u velicini 59, probao i vidio da su kalupi i velicine iste za oba modela. Iskoristio priliku da probam i C4, drugaciji kalup i velicina. Probao E1, legla mi odlicno takodje u 59 (L) velicini. Vece vidno polje, vanjski suncobran, izduzeniji oblik, bolja ventilacija od C3. Malo razmislio i ukapirao da promjena sa C3 na C3 PRO i nije neki pomak, pogotovo jer mi je C3 jos funkcionalna. Epilog, kupio vizir i pin lock za C3 i novi E1 Guardian.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja