Jump to content

Moto Zajednica

X-Lite 802R, M veličina

Recommended Posts

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSA
Prodajem X-Lite 802R. Kaciga je skoro nova, jako malo nosena. Veličina je M. Kod mene je nosena 3 puta, i momak koji ju je kupio novu je nosio 3-4 puta. Iskreno, ja sam je uzeo iako mi nije trebala jer volim ovaj model kacige, a sad bih je prodao da kupim drugu koja mi isto tako ne treba ali je volim. Glupo mi da imam 3 kacige a samo 2 glave. 

 

 Čista je, i bez ikakvih oštećenja i tragova upotrebe. U pitanju je X-Lite top model, ne bih puno pisao o "performansama" ako nekoga baš mrzi da gugla neka pita. 

 

Uz kacigu ide vrećica, chin curtain  i samo tamni vizir sa pinlockom. Stanje vizira se vidi na slici, iz zezanja su bili nalepljeni brkovi na njega, pa kada su skinuti otišla je sa njima neka vrsta folije sa spoljne strane. Nikako se ne primecuje, osim kada se pogleda spolja i nema tendenciju širenja. Srećom, svi viziri za X-Lite su prilično jeftini (3 i nešto hiljade) pa ako nekom baš smeta... 

 

 

IMG_20160707_084731.jpg

 

IMG_20160707_084759.jpg

 

IMG_20160707_084818.jpg

 

IMG_20160707_084836.jpg

 

IMG_20160707_084911.jpg

 

IMG_20160707_085016.jpg

 

 

X802-R u Motoringu košta 58 000din, dakle 470e. Ja bih ovu prodao za 200e. 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSA

Stvarno je odlicna kaciga. Ja nosim Shoei jer mi  savrseno odgovara za moju glavu. Ovu sam uzeo eto onako, nosena nekoliko puta jer stoji u rezervi i u potpunosi je u rangu sa mojom kacigom. Sada je opet iskocila super ponuda za Shoei pa bih rado da uzmem i nju a mnogo mi da imam tri kacige. Hvala ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSA

Hvala. Znam sve, ali idem ispod cene da bih je prodao dok se ne proda ova koju ja jurim. Ako u medjuvremenu ode ta, ja cu ovu zadrzati za sebe... Da postane "glavna" kada iznosim ovu koju nosim trenutno, kako je i planirano. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSA

Ovaj... nešto se ja i ova kaciga ne volimo. Sada definitivno na prodaju, ne zbog kupovine druge nego zato sto sam je nakon povlacenja iz oglasa malo nosio i shvatio da mi ne odgovara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5728 postova

I kupio crni vizir u Motolandu. Sutra cu je prvi put probati na motoru i iskreno ako mi ne legne mozda mozemo i da istrgujemo ako budes zainteresovan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja