Jump to content

Moto Zajednica

HITNO potreban loj od divljeg zeca za moju sestru

Recommended Posts

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Sa velikom knedlom u grlu postavljam ponovo jako slicnu temu ovoj od pre 4,5 godine:

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/74831-hitno-potreban-loj-od-divljeg-zeca-za-lek/page-1 

 

Ovog puta je na zalost u pitanju moja RODJENA SESTRA. Rak joj je metastazirao na pluca, pa molim svakoga ko ovo procita, a zna nekog lovca ko bi mogao da ima loj od divljih zeceva da mi javi. Uz moju veliku zahvalnost koja se podrazumeva, platicu koliko god treba, naravno, a doci cu i pokupiti ga gde god kazete. Procene su sarolike, ali se svi slazu da su u pitanju MESECI zivota...

 

Razlog zasto nam je potreban taj loj je sledeci:

bolesnicima koji imaju rak pluca ona se pune vodom, i ako se ne bi reagovalo oni bi se bukvalno udavili. Medicina to resava punktiranjem (t.j. vadjenjem vode nekom vrstom sprica-koliko znam izuzetno bolan proces). Pretopljen loj od (iskljucivo) divljeg zeca se maze na grudni i ledjni deo trupa, i efikasno pomaze da se to ne desava. Kako-ne znam. Pretop ne sme NI SLUCAJNO  da dospe u dodir sa solju.

Osoba za koju sam skupljao taj loj nije UOPSTE vise poslednja dva meseca zivota morala na punktiranje (pre toga su je punktirali SVAKA DVA DANA), na cemu je njegova porodica neizmerno zahvalna BJB clanovima koji su mi prosli put pomogli da mu olaksamo poslednje dane.

 

Mozda je malo neprimereno da ovo pitam ovde, ali se davljenik hvata i za slamku:

ako iko ima IKAKVU IDEJU koja bi mogla da joj pomogne da izbegne statistickih skoro 100% smrtnosti ili da bar odlozi neumitno, neka molim vas napise ovde ili na PP. 

 

Hvala svima!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Naravno ovako sludjen nisam ostavio br. telefona:

061 255 6550

Net mi uvek stoji ugasen, pa vas molim da koristite PP ovde, obican SMS ili poziv.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Kao sto kolega rece ulje kanabisa moze da pomogne ali na zalost ne u izlecenju posto je metastaza u pitanju ali mnogo pomaze i olaksava bolesniku.

Moj otac je preminuo od raka pankreasa,koristio je ulje kanabisa do samog kraja,spasa nije bilo ali je protiv bolova pio samo buskopan, bio mu je dovoljan iako mu je prepisan morfium i trodon.

Ukoliko se odlucite za ovu terapiu a preporucio bih od srca, kontaktirajte gore navedeno udruzenje posto pogan ljudski rod prodaje razredjeno sto nema efekta na bolesnika i gubi se vreme.

Ulje koristiti uz loj slobodno.

Kolega puno srece zelim,znam kako vam je.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 177 postova
  • Lokacija: Draganici, Raška
  • Motocikl: BMW R 850 R

Laki, ako ti dgovara zamenski loj od koze-jareta . Šaljem odma. Čuo sam da je najdelotvorniji loj JAZAVCA i znam da njega prodaje lovac iz LEŠKA  bočica 1000din.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Rakovac
  • Motocikl: zrx1200

Imam ja jazavca u dvorišti (pravog, živog u rupi)...ako treba da ga žrtvujem za nečiji život, imaš ga na raspolaganju.

 

Žao mi je životinje, nisam ga nikad dirao, živi svoj život u mom dvorištu kao da smo komšije...samo nadji nekog ko je vičan izlovu istog.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 494 postova
  • Lokacija: Zvezdara

Laki ... U slučaju mog brata smo rešili rak sa kombinacijom Vidatox kapi sa Kube, kokteli za imunitet takođe sa Kube i ulje od kanabisa. 

Nažalost ovde je teško pronaći ulje da bude čisto i dobro, ljudi se nažalost bogate na tuđoj muci i svesno podvaljuju razne gluposti i pričaju da je to ulje.

Mi smo otišli u Kambodžu i tamo su nam pravili čisto.

Ulje treba da izgleda kao katran bukvalno. 

Treba probati sa tim, ne može da škodi ... 

Nisam bio od neke direktne pomoći, samo prenosim naš slučaj od nedavno. 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Rakovac
  • Motocikl: zrx1200

ruski imunofan je takodje dobar za održavanje imuniteta, ako imaš nekog u Rusiji, obavezno pokušaj da ga nabaviš (posebnu pažnju treba obratiti na transportne uslove, čuva se na 2-10c temperature). 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX600F '01

Prosledjujem informaciju kumu koji je lovac,a i bajker. Iako nije sezona siguran sam ukoliko vec u nedelju u lovu ima da padne zec, drustvo ima razumevanja za ovakve stvari! 

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Javio mi se drug koji je video moju poruku i zvao prijatelja Lovca koji izgleda ima u zamrzivacu, cekm potvrdu, javice mi za nekoliko minuta ;)))))))

 

Reseno, idemo sutra na Avalu da ti uzmemo od tih lovaca u 10 ujutru pa te zovem, ako je sve okej da ti dobacimo. Ostavi mi mob na PP.

  • Podržavam 11

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Prvo, zelim da zahvalim Pablu koji je pinovao ovu temu omogucivsi vecu verovatnocu da je neko od forumasa ko moze da pomogne vidi.

Drugo, sestru mi je zvanicna medicina definitivno "pustila niz vodu".  :'(  Bila je prekjuce na konzilijumu lekara koji je odlucio da nece ni da joj vade bubreg koji je prvi zahvacen rakom, niti ce je dati na hemoterapiju (kao navodno nece moci nijedno da izdrzi) i rekli joj da je dalje lecenje u njenom domu zdravlja...  <_<  

To nas okrece ka alternativnim sredstvima lecenja i veoma sam zahvalan kolegama, musterijama i njihovim prijateljima koji su vec poceli da se javljaju. Polako vec nazirem sta treba da radimo. Sestra mi je prilicno tvrdoglava (na mene  :lol:  ), pa iako joj je od prekjuce BAS SVE jasno u kom je stadiumu, "nema povlacenja, nema predaje". Pa dokle dogura.

Kolega Endurac joj je obezbedio prvu, manju kolicinu zecijeg loja, zahvaljujuci kolegi Momentumu nesto treba da mi stigne sutra-preksutra iz Bosne, ali apelujem na sve koje vide ovu temu da i dalje probaju da ga nadju i da mi jave, potrebno ga je mnogo vise. 

@Zlajcani: hvala ti od srca, ali ne diraj tog jazavca, stvarno nema razloga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Rakovac
  • Motocikl: zrx1200

 

@Zlajcani: hvala ti od srca, ali ne diraj tog jazavca, stvarno nema razloga.

 

Nema potrebe da se zahvaljuješ, nisam ja ni planirao da ga diram...

 

Potrudiću se da nadjem nekog lovca za taj zečiji loj, ako iskopam negde javljam naravno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Jesam u Beogradu. Kolega bajker mi je poslao busom, ali posto je bus stigao tek oko 23 bilo mi je kasno da mu javim, sutra cu u neko pristojnije vreme. HVALA OBOJICI !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

@Momentum: jesam, hvala, on mi je poslao ovamo busom, samo je bilo jako kasno kad je bus stigao, sad cu da mu javim da je sve OK.

Hvala ti najlepse!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja