Jump to content

Moto Zajednica

Sjenica - Ivanjica

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW GS, Versys 1000, GSA, ZX-6R, Aprilija Caponord,Africa Twin, Super Tenera XTZ 750

Da li je neko skoro isao putem Sjenica - Ivanjica.

U kakvom je stanju

 

Hvala unapred

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1281 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

Preko kusica, tamo pauza u hotelu ili kafani. To je na pola od 65km. Dobar je put.

Mozes i preko golije. sjenica-duga poljana-golija -ivanjica, al imas nesto makadama od d.poljane do skijalista na goliji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW GS, Versys 1000, GSA, ZX-6R, Aprilija Caponord,Africa Twin, Super Tenera XTZ 750

Ipak isao Novi Pazar  - Nova Varos preko Sjenice

Priroda fenomenalna asfalt, pa recimo 2/3 zakrpa na zakrpu a 1/3 drzi kao blesava

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW GS, Versys 1000, GSA, ZX-6R, Aprilija Caponord,Africa Twin, Super Tenera XTZ 750

Super zbog prirode ili kvaliteta asfalta?

Priroda je nestvarno lepa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Kvalitet asfalta je vrlo zadovoljavajući. Meni je pogotovo bila iznenadjenje deonica Ivanjica-Kokin Brod preko Prilika. Asfalt je sasvim o.k. Malo se kvari pri jezeru. 

Meni recimo nikako nije prijala deonica od Ušća do Ivanjice. Iako realno nije loš put. I deo oko Sjenice pa do Novog Pazara je isto loš (što se mene tiče). 

 

A o krajoliku ne treba trošiti reči. Šteta što smo indijanci pa su nam putevi takvi. Toliko bi bilo lepo voziti tuda da to nije normalno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3629 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Meni recimo nikako nije prijala deonica od Ušća do Ivanjice. Iako realno nije loš put. I deo oko Sjenice pa do Novog Pazara je isto loš (što se mene tiče). 

 

 

Na toj relaciji je najbolji deo puta od Usca do Studenice, jos ako imas neki supermoto... Ja kad

odem tamo dva puta odvozam tu deonicu, pa posle idem dalje :D . Asfalt je kao na stazi

 

Iz Ivanjice u Novu Varos (72km) ima mozda 10ak km losijeg asfalta. 2-3km ispred Katica i 6-7 Mocioci - Jasenova - Kokin Brod

 

Put Ivanjica - Sjenica je generalno ceo dobar, moze da se vozi normalno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

 

Na toj relaciji je najbolji deo puta od Usca do Studenice, jos ako imas neki supermoto... Ja kad

odem tamo dva puta odvozam tu deonicu, pa posle idem dalje :D . Asfalt je kao na stazi

 

 

Jeste bogami. Ja se malo zanijeo prosle godine, pa se zamalo slomio preko svjeze ofarbane linije.

Ako vidis razmazanu liniju u jednoj ostrijoj lijevoj krivini par km pred manastir, do mene je. :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 430 postova
  • Lokacija: MLADENOVAC

Prosle godine isli od ivanjice do golije/odvracenice.Oko 30km makadama.Pola je ozbiljan a pola je toliko dobar,sirok i ravan vozili smo 70 na sat bez problema.Priroda je toliko lepa da nemam reci.Na odvracenici prenociste 500din po osobi u novim apartmanima.Druga ekipa je isla od raske, odlican nov put

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja