Jump to content

Moto Zajednica

Srusli mi motor ispred kuce :(

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha MT09

Ma necu zvati muriju,samo joj to fali popunimo evropski i ako mi daju jedbo 50,60000 resi cu sigurno..slikam vam za sat vremena

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1270 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

Farbara bast u temerinskoj, nisu bas nesto iz prve ruke znam.

Ovi panduri nisu pisali nista komsiji iako je kriv za stetu. To samo ako ide na sud, ali je to samo kad se radi uvidjaj. Sluzbena zabeleska nije uvidjaj, to je samo potvrda pandura da su nas legtimisali i da smo mi popunili e obrazac, cak ne pise ni ko je kriv, ma nista.. Zato mislim da je bolje pozvati pandure, al sad ti je vec malo kasno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha MT09

Sve sam resio sa osiguranjem,oni inace ako je motor stariji od 3 god nema novih delova,ali kako objasniti da niko nema tu boju,ovu plavu ce platiti novu original plus dva zmigavca rucicu kocnice a tegice i rukohvat cu ofarbati u crno pa kako ispadne i retrovizor cu zahtevatati novi ovaj se klima i ogreban je...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1574 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S

Ako se nevaram, Fazer je 2006 godište, a boja je: " Yamaha Blue (DPBMC)". Blentavi akronim je: Deep Purplish Blue Metallic C; aka Yamaha 0564.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 649 postova
  • Lokacija: Beograd, Vinca
  • Motocikl: yamaha FZ6 fazer

Naj, naj  fejzer koji sam video, salonski primerak... Moze da se pogodi boja, ali covek je imao originalnu boju i sada tudjom greskom mora da ima ne originalnu boju (znam da glupo zvuci ali je tako).

Lepo ti vidi ako je ikako moguce da porucis te plastike, a stare neka farba gospodja, osiguranje ili ko vec!  Problem kod motora je sto ne postoje sifre, nama receptura u sistemu (mikser). 

Sada mali off...Jel dolazak policije (uvidjaj) placa krivac, osteceni ili onaj ko je zvao? Npr. uslucaju da neko palamudi, nece da popuni evropski itd? 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha MT09

Strasno brate eto ti si video motor znas kakav je bio,naruceno je vec desna bocna plastika u boji sa naleptnicom oba zmigvaca,desna poluga kocnice retrovizor,slajderi,jedino sto ce se farbati je rukovatat crni,imam poznanstva u osiguranju pa su mi izasli u susret

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

Kako god, ja svoju tetku ne bih ganjao zbog ovoga

A što je ganja? Normalno je da se dogovore, uz obostranu korist, da momak popravi motor, a da tetki bude što povoljnije. Šta bi bilo da je omlatila nekog nepoznatog? Ti bar znaš to! I da oštetim motor svojih klinaca, isplativije mi je preko EU obrasca, nego da pucam keš za popravku.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Јебига, воли дечко да чува к'о да је ново иако није.

Знам како је кад нешто мазиш и пазиш и онда налети будала која не пази и сјебе. Овај пут у његовом случају тетка, што још погоршава ситуацију.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Ma najbitnije da su svi zivi i zdravi, a ostecenja su relativno mala .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1270 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

Pre jedno 10-ak godina, imao brat hondu cb 500 . Imao je dugo, a on bolesno cuva i mazi svoja vozila. I tako jednog leta parkira je na trotoar ispred kuce, a posto nije bilo slobodnih mesta na parkingu , ja svoj daewoo espero(ili tako  nesto) uparkiram na taj isti trotoar u rikverc, a ispred njegove honde.

Bio je lep dan, rekoh da nesto pregledam auto- otvorim vozacka vrata, sednem tako da mi noge ostanu napolju, i zaverglam. Pogadjate da je menjac ostao ubacen u rikverc.

I tako zviznuo sam mu hondu u zadnji blatobran i tocak, bacio je 1m i oborio na bok.

Stetu sam skroz sredio, bio je cak par ogrebotinica na auspuhu -tako je motor kupljen- a ja sam ga komplet ofarbao..

Ne mogu da zaboravim bratovo lice, kad je cuo lom i provirio sa terase. Nista nije izustio, gledao je jedno 5 sekundi, pozeleneo u licu i utrcao u kucu.

Mislim da je plakao.

Ja sam dobro prosao... :tras2:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1817 postova
  • Lokacija: Beograd

Daj ne zezajte.

Meni je brat polupao motor koji je prešao možda tad 2500 kilometara pa nisam plakao a nisam ni pravio frku kao da je kraj sveta.

 

Ja moju ni jednu tetku ne bih terao da plaća pola decenije veće oiguranje jer imam nekoliko peckica po motoru.

Isto tako moja tetka se sigurno ne bi pravila luda.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha MT09

Ti nemoj nikoga da teras tvoja stvar vozi motor izgreban farban sa tri boje opet tvoja stvar,kada budes prodavao motor obavezno stavi u oglase da je kao NOV..Ja imam dete radje cu na njega da potrosim 200e nego da placam tudje greske jebe mi se..dokoni ljudi uvek laprdaju..resen je provlem nema potrebe dalje diskutovati

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja