Jump to content

Moto Zajednica

Da li vredi kupiti nov kinesku skuter?

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Integra 700

Imao Kineza pre 5 godina. Kupio ga novog. Huatian 125, isto sto i Sprint Fvision. Sad bi se na tako nesto vratio samo da me muka natera. Masina preslaba i troma, doduse trosio 3l pa je to +, plastike su odmah pocele da pucaju same od sebe, vec sledece sezone farba izbledela, elektro spojevi korodiraju samo tako. Njega sam prakticno poklonio i uzeo Piaggio 10 godina stariji. Dan danas je u mnogo boljem stanju nego sto je kinez bio posle mesec dana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2581 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Najbolje vozilo je novo vozilo!

 

Ulaskom kineza u moto svet ova recenica cini mi se Henrija Forda je izgubila smisao.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

 

Najbolje vozilo je novo vozilo!

 

Ulaskom kineza u moto svet ova recenica cini mi se Henrija Forda je izgubila smisao.

 

:jee:  :jee:  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova

Blokada je u CDI-u, moras da ga zamenis, ne znam koliko je pametno seci zice. Ja sam na mom imao na 55km/h i blokadu sam skinuo zamenom cdi-a.

 

Sent from my LG-H440n using Tapatalk

Kad ga razradim videcu da ga zamenim trenutno sam na 300km

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 517 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda NX 250

Ljudi imam jedno pitanje u vezi sa blokadom obrtaja na mom skuteru. Motor ima blokadu na 6000 obrtaja preko nece ni da makne.. Razvije brzinu do 60km/h i to je to.. zna li neko kako skinuti tu blokadu citao sam po forumima te seci roze zicu ovo ono ali niko nista da kaze konkretno.. Oznaka mog motora je 139MB 4T motor je u pitanju.. Zanima me konkretno ako neko zna sta uraditi. Hvala unapred

A koliko misliš da može da razvije 4t 50 ccm kinez?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova

 

Ljudi imam jedno pitanje u vezi sa blokadom obrtaja na mom skuteru. Motor ima blokadu na 6000 obrtaja preko nece ni da makne.. Razvije brzinu do 60km/h i to je to.. zna li neko kako skinuti tu blokadu citao sam po forumima te seci roze zicu ovo ono ali niko nista da kaze konkretno.. Oznaka mog motora je 139MB 4T motor je u pitanju.. Zanima me konkretno ako neko zna sta uraditi. Hvala unapred

A koliko misliš da može da razvije 4t 50 ccm kinez?

 

pa kad na 6000 razvije 60 to je na pola gasa sto nebi iso do 75 na primer bez blokade a i na 60 na sat se motor skoro i ne cuje mirno i tiho radi znam da ima vise snage on ima 4ks nije bas ni slab

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja