Jump to content

Moto Zajednica

125 cm 4 t

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Uzmi koji nadjes jeftinija a u boljem stanju. Manje vise, istih su performansi s tim sto je Honda malo jaca cini mi se i ima vodeno hladjenje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 835 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Sve je to slicno. Stvar ukusa i jednostavno kako ti legne. U svakom slucaju ja gotivim japance konkretno hondu pa moj glas ide za cbr125. Msm da je varadero 125 malo glomazan za 125...nzm...

 

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7060 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Realno, za gradsku voznju skuter ti je najbolja opcija, uzmes neki 125ccm 4t skuter i uzivaj, jer nista jaci nisu motori od 125ccm nego skuteri od 125ccm, jer uglavnom ih pokrecu iste jednocilindricne masine, razlike su minimalne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 52 postova
  • Lokacija: Beograd,Dušanovac
  • Motocikl: Suzuki GSF 600N BANDIT nekad,sad 400 :)
Juan verdana sam video uzivo,i mislim da je to preveliko za mene :)

 

Biker-Boy Ne znam sta da ti kazem u vezi skutera,ne svidjaju mi se nesto,vozim od 50 cm vec 3 godine,i malo mi je dosadio 
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Realno, za gradsku voznju skuter ti je najbolja opcija, uzmes neki 125ccm 4t skuter i uzivaj, jer nista jaci nisu motori od 125ccm nego skuteri od 125ccm, jer uglavnom ih pokrecu iste jednocilindricne masine, razlike su minimalne.

Biker Boy je u pravu i daje ti dobar savet. Za grad ti je scoot 125ccm startniji od svih tih "R" 125-ica jer nema saltanja.. Na pravcu nije brzi, al od semafora do semafora, kida.. Uzeo ja od drugarice Liberty 125 2t, sunce ti al ono ide.. Blesav motoric skroz, odrzavanje smesno.. Ide preko 100 kmh, i jos mogu tu neke rolnice da se menjaju pa onda bolje ubrzava ili je brzi ili ne znam ni ja sta.. Nisam nikad imao skuter, ne volim ih, al sam se tim libertyjem bas odusevio.. A znam da ga ona odrzava sa 30€ godisnje.. Fantasticna naprava. Raspitaj se kod skuterasa, oni bolje znaju sigurno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 67 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Yamaha YBR 125 '16

Evo YBR 125, sin ima visinu 174 cm, 82kg, pa mozes da uporedis gabarit.post-39320-0-00707600-1466370420.jpeg

 

To je ovogodisnji model, ali ako se dobro secam, BMXBandit ima na prodaju model '11 (cenu ne znam).

 

Inace ybr je sasvim ok, ima veoma dobro ubrzavanje i upravljiv je...plus ako imas suvozaca, ne gubi snagu u tolikoj meri kao npr keeway speed.

Jedino sto mi ssmeta sto nema prostoriju za odlaganje (ispod sedista npr.)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 180 postova
  • Lokacija: BGD Vidikovac
  • Motocikl: Yamaha Tracer MT09 '18

Da da, i moj PCX 125cc je do 60km/h ravnopravan sa mnogim jacim od njega motorima  :)  za grad milina, jeftino odrzavanje, registracija,  lagan za voznju, kao igracka...na autoputu siba oko 100tke...

...al kapiram da cu i ja jednog momenta preci na neki praaavi motor, vec sad krisom merkam neki CB500FA , ko zna, mozda za godinu dve...iako mi je 90% voznje po gradu.

I ovaj YBR iznad izgleda lepo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 835 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

PCX je prica za sebe. Drugar je imao taj model honde ...

Ja sam za grad isto uzeo skuer jer iskreno poludis saltajuci brzine...

 

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • duledjo, 438 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650GS, Hyosung gt250 honda cm 125t kawasaki z500

ja nudim gileru kuguar 125 polucoper italijanski dvobojni dizajn i hondin 4t agregat uvezen iz nemacke iz izloga radnje pre 8 god registrovan u srb samo 1 godinu i stoji u garazi sa 2300km predjenih . moja zena je vlasnik reg do kraja jula prelep i jako ocuvan primerak 1500e 2000godiste nalazim se u medaku kod plavog mosta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja