Jump to content

Moto Zajednica

Natam-navam a gde - videcemo

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Yamaha Thundercut

Pedjo hoces bareno ili na grill?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Vise volim na gril...a u ovom slucaju je najbolje vec obareno samo da se konzumira...

 

Послато са LG-E460

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Lako vama da jebuckate odande i izvoljevate. A ja sto cu da izginem ko vlasi na ringispil to nikom nista

Umesto da ste seli na motore umesto sto sedite na stolice pa u ispomoc da dodjete vi jos onako drugarski sa strane

Ovde je uzas , vise ne znam sa koliko se dogovaram i koje vreme i koji dan. I kojoj sam sta rek'o

Samo vidim da moram uskoro da bezim odavde inace ce da ostanem bez jajca.

Vise mi nije ni da jebem, ne mogu bre, nece. Sad mi gust samo da znam da oce a kad dodje pred svrsen cin ja bi da begam

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

E a sto meni telefon vreo od poruka to nikom nista. Sve me ganjaju da se vidimo..

A ja ganjam nove...

Crno mi se pise ovde

Ko je kapacitet moze i 10 na dan razlicitih. Ja ne mogu da budem iskren.

Preforsirao sam se.

Da sam znao da je ovako dosao bih direktno iz bg u moskvu. Dok sam bio u punoj snazi i mladji dva meseca ,,,,

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Yamaha Thundercut

Uffff al ti grdan najeba,sve ti lose ;) no iskreno imas i kapacitet,ja i da mogu tolko da menjam smorio bi se drugog dana...nije svakem brate gust tolko da nagnava ribu ;) neko vise preferira ladno pivo u ladnom ladu...dobro i zvekete pokadkad ali brez preterivanje da se ne izgubi slast...i pesmu jednu kad vrtim stalno smuci mi se ;)

Ti si brate retko kapacitetan lik da se ne lazemo...;)

 

Послато са LG-E460

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Yamaha Thundercut

Mozda je fora u razlicitim,nije mi to palo na pamet ;) a to za Moskvu sam ti mogao odma kazem...jos dok si se mucio sas one bugarke...;) no nisi se izjasnjavao za Moskvu...Moskva jeste raj za bludnike ;) ima ko salate,al bukvalno ;)

 

Послато са LG-E460

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Pa zato i ja ne vrtim jednu nego svaki put drugu.

Sta cu kad volim , ja kad vidim nesto zensko pa osetim leptirs u stomaku pa pritisak djipne uvis, ne znam ni kud sam poso ni kud sam doso. Vidis da i sam idem cas natam cas navam. Vec mesec dana krecem kuci a nikako da odem... Sve se plasim da ne ostane neka ne namirena

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Mozda je fora u razlicitim,nije mi to palo na pamet ;) a to za Moskvu sam ti mogao odma kazem...jos dok si se mucio sas one bugarke...;) no nisi se izjasnjavao za Moskvu...Moskva jeste raj za bludnike ;) ima ko salate,al bukvalno ;)

 

Послато са LG-E460

Ja sam otisao u bugarsku da me nebi navatala kisa u bg. Jel onda najavili celu nedelju kisu. A iskreno nisam znao gde cu. Pa hteo u tursku pa u grcku. Pa mi dunuo krim u glavu. Pa nike moglo na krim iz ukraine pa krenuo okolo. I vidis gde sam zavrsio...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Yamaha Thundercut

Ona slika sa tvojim "planom puta" me uvek nasmeje iznova ;-) planiram jednom da ukradem onaj plan od tebe pa i sam da krenem po njemu ;) one strelice ukrug su posebno inspirativne ;) jedan je zivot,ako u njem nisi nista video,nisi ni ziveo ...

 

Послато са LG-E460

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Hahh da znas , i mene isto. Snimio sam je u tel. A kad pogledam to i jeste definicija mog putesestvija. Nit znam gde sam poso ni kud sam doso. No sve u svemu meni nije lose.

Nije klasicno putesestvije ili ono kako su druge kolege isle. Kod mene se svodi na spavanje i na jahanje

I sam sebi ne mogu da oprostim sto nisam pisao dan za dan. Bilo je tu mnogo vise od onog sto sam ja pisao ovde. Vise nd mogu ni da se setim sa kojom je bilo gde i kako ....

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Brate iskvari te ta Rusija totalno...

U pocetku iako nije bilo plana i reda,bar je bilo jako dobrog teksta za citanje.

Al kad si se rusije dovatio,udarila ckapi u glavu i niko vise neuvati gde sta kako koga i sa cim vise jases

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Aj sto vi ne mozete da povatate nego ni ja. Idem po whatsapp i viber da vidim kojoj sam sta rekao i sa kojom sam se kad dogovorio, i koja je koja. Nadjem se sa ribom a ni ime joj ne znam. Nego uzmem tel pa trazim po slici da vidim kako se zove i sta mi je rekla

A pitao bi ja tebe da si u mojoj kozi,,,

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Yamaha Thundercut

Hahh da znas , i mene isto. Snimio sam je u tel. A kad pogledam to i jeste definicija mog putesestvija. Nit znam gde sam poso ni kud sam doso. No sve u svemu meni nije lose.

Nije klasicno putesestvije ili ono kako su druge kolege isle. Kod mene se svodi na spavanje i na jahanje

I sam sebi ne mogu da oprostim sto nisam pisao dan za dan. Bilo je tu mnogo vise od onog sto sam ja pisao ovde. Vise nd mogu ni da se setim sa kojom je bilo gde i kako ....

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Shele,snimio si plan puta u tel a bi znao kako da se vratis hahaha ajde priznaj ;) i ja sam isto snimio taj plan u tel....ako nestanes da znam kako da te trazimo ;)

 

Послато са LG-E460

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Ma nije bre burazeru. Samo ne mogu da se izborim vise. Zgovnao sam ga totalno.

Juce sam bio sa dve. Danas sam se pogubio p sam ugovorio 4 ranevuza. A izjebah se sto su 3 u isto vreme. Zaboravio sam

20 njih najmanje misli da smo u nekoj vezi tako da po svemu sudeci vidim da cu u farbaru da idem i kupim sprej. Da promenim boju motoru inace ce da bude igranka

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja