Jump to content

Moto Zajednica

Natam-navam a gde - videcemo

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

E a umalo ja odoh u kalugu. Od rostova prema moskvi.

Evo me u moskvi, povuko se i nema me nigde. Odmaram. Pre neki dan sam krenuo za soci iz rostova, pa mi pukne u glavu da idem u st petersburg. Okrenem motor na sred autoputa i nazad. Rekao sam nema sanse da se vratim ili da svratim u onaj jebeni voronjez I tako ti ja ubijem za jedan dan 1400km. Sad ne znam gde se nalazim. Razmisljam sta da radim, beograd ili st petersburg...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Psihicka pomoc. Mnogo cimanja ovde ima. Nije sve tako idealno. Koliko god pokusavam da se iskljucim , ne mogu. Puknem na idiotizam. Ovde su ljudi zaostali itekako. Jos zive u ono vreme komunizma

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

 

Ziv sam i zdrav sam. Imao sam neka glupa cimanja ali se sve prezivi.

No bio u krasnodaru. Tu se smarao 2-3 dana jebem li ga koliko sam bio. A potom resim da idem na krim. Ah taj krim. Pa sad mi je jasno zasto rusi dolaze u crnu goru.

Krenuh iz krasnodara i posle nekih dva sata stigoh u neko mesto nekih 70 km od granice.

Tu vidim motoshop i svratim da kupim sprej za lanac , jer mi je na izdisaju ko zna koji po redu od bg. Tu pitam lika jel zna gde da zamenim ulje i filter i on kaze nema problema, resicemo. Sede na gold winga i ja podjem za njim. Dolazim do garaze koja na sve lici samo ne na nesto normalno. I tu neki likovi jebavaju i namestaju neke motore. Pritom dolaze likovi, pozdravljaju se, pricaju, pitaju sta gde kako, ali nista lose. Sve super sa njihove strane. Koliko sam mogao da skontam niko od njih nije u vinklu i niko nema regularsn motor. Sve divljaci, nit tablica niti bilo cega. Kazu mi gde da idem na krim i sta da radim. Kazu za pandure da ne brinem, za motorcikle sve reseno. A ako imam neki problem da uzmem njihov broj i da zovem ako bude sta.

Tu zamenih ulje, pogledase lanac, zategli i teraj. Taman krenuo ceka me lik iz prodavnice na putu i kaze da podjem za njim. Razmisljam sta sad. Odlazimo do lika kuci i on mi donosi litar tekile na poklon.

Tu razmenismo brojeve telefona i fb i teraj dalje.

Koliko nisu normalni uopste nisu losi. Samo deluju tako

Krenuh putem krima i stajem na luk oil pumpu da sipam gorivo. Guzva zlo. Svi koji idu na krim tankaju u rusiji. Stajem u kolonu kad lik sa motorom mi mase da dodjem do njega i stanem. On je sledeci na redu. A u koloni iza njega ima u svakom po 15auta. Pritom mnogo ide sporo. Prvo platis pa onda sipas.

Tu pocnem da pricam sa njim, i on mi kaze da je na krimu mnogo lose gorivo i sve ostalo uzas. Tako da je bolje ovde. Ja razmisljam on zna put reko idem i ja sa njim. Makar do trajakta ako nista drugo. Tu krenusmo i pravac luka. Bogme nekih dobrih pola sata voznje. Tu kupismo karte. 500rub za motor i 150 za coveka. Uletesmo da kupimo karte sa motorima gde je zabranjeno za motore samo za oesake i onaj idiot iz obezbedjenja poce da jede g... Ja mu dam odgovor da ne ponjimajo nicego , ja serb. A on poce jos vise da ludi. Na to stvarno nisam mogao da izdrzim a da se ne smejem. Odatle zapalimo u luku.

Ne cekamo red

Inace tu gde smo cekali , staje se u kolonu i onda propustaju kolonu po kolonu. Igranka od nekih par sati. Onda se dolazi u luku i opet neke jebene provere i opet cekanje. Pa bre lakse stignes iz rusije u cg nego na krim. Ja kolima nebi cekao pa makar na krimu bile sve gole zene. Nema sanse. Kad videh ono, meni poce zeludac da se prevrce. Mogu misliti kako je njima

Stigosmo na trajakt a ja magarac stavio one karte za trajakt u tank torbu. I kako sam vadio tel da slikam u voznji tako mi odletelo negde od motora racun.

Nece da me puste. Tu ja pocnem da jebem mater i da urlam na sav glas. Al ne prolazi. Nece da puste pa makar umrli. Nego idi da kupim novu kartu. 500rub. Ja urlam na onog radnika. A on me odvodi da kupim novu. Jos mi pomaze. A meni roletna na oci. Psujem ja i rusiju i ruske idiote i kazem e kurvmoj cete da dobijete tretman u srbiju. Kur ste vi nasa braca. Vi ste idioti. Mi vas gledamo ko bracu a vi nas ko svinje. Dopizdelo mi vise. Od onih idiota sto me stalno jebu za vizu do mnogo cega. Glupi su i 200 g nazad. To je naviklo da radi samo kako mu se kaze. Oni za sve zovu u policiju da pitaju. Ostalo sve isto od komunizma i to je to

E a sada cu da vam kazem onako za sve ovo vreme koliko sam ovde i posle svih mojih zivotnih iskustva i putovanja. Rusija nije druga drzava, niti poseban kontinent, to je druga planeta!!!! Ovaj sistem, ovi ljudi, ovaj nacin zivota.... Sve!!! To nema veze sa nasim nacinom.

Voleo bih da svi oni koji pljuju po srbiji krenu malo izvan i da vide realno koliko smo mi srecni ljudi i u kakvim uslovima zivimo. Koliko je kod nas opusten zivot. Nesto sto treba samo da se dozivi i razume ko smo mi i sta smo. Mi smo za njih i dalje velicina. Obi nas gledaju kao da smo mi na visini, kao velicinu. Za njih je jugoslavija i srbija nesto vau

Znam da ce sad neki da kazemu kako serem. No svi ti treba da vide izraze lica ljudi kada sam im rekao da sam iz srbije. No aj da se vratim na temu

 

Dam ja glupaci na salteru saobracajnu i master card. Ona ispisa podatke iz saobracajne i kaze meni 500 rublji. A ja joj kazem pa dao sam ti, naplati. A ona ce meni opet malo drsko 500 rublji. A jaaa kipim i kazem onom liku e vidis koliki ste idioti. Upravo to ima samo u rusiji. Glupo glupo da nema kud. I pun mi vas je kurac. A okrenem se prema onoj glupaci i pitam , a jesi ti glupa ili corsva da ne znas sta je master card. Ona glupaca sve radi mehanicki i nije videla karticu. I kazem joj u lice - vas samo treba jebati za drugo i niste. Ona cuti i ne odgovara nista. Vidim da ovom liku stvarno neprijatno zbog svega. Ali sistem je sistem. Komunizam ucinio svoje. Radi kako ti se kaze i ne pitaj zasto

Udjoh na trajakt, isti bude kao onaj na krf ili bilo koje ostrvo u grckoj

Smestih motor i aj gore. Razlika izmedju grckog trajakta i ruskog sto na ruskom nema pusenja. U hotelima, restoranima, kaficima isto. Jbt sva sreca pa sam prestao da pusim onda po povratku iz grcke. Pa da pusim ja bi nekom jebo mater ovde. Iako sam prestao da pusim i dalje sam na strani pusaca. I pun mi je kurac onih nepusaca koji samo seru po pusacima. Meni ne smeta. I nek uzivaju ljudi. Bolje da se jebu i da pusu nego da se drogiraju i da budu pederi...

Onaj lik sto ga sretoh na pumpi samnom. Mnogo dobar momak. Vozi neku staru hondu iz 90tih god i vidim da mu je ona sve. Bas je pazi i cuva. Vidi se da momak voli ono sto ima.

 

Sidjosmo sa trajakta i tu srecemo jos kolega. Lik sa gold wingom i devojka mu. I dva lika sa gs 1200 i dal je bila honda ili yamaha zujka ne secam se. Ok momci.

Koliko popizdim toliko kad vidim picku zaboravim na sve muke.

Prodjoh Kerch i krenusmo prema Feodosofiji.

Put je isti kao onaj u ukraini kada sam isao iz moldavije. Platne kartice ne rade, nijedna!!!!! Samo keš!!! Internet zaboravi, imao sam utisak kao da sam usao u neki grad gde su svi odavno pomrli.

Sve u svemu kad ja skontah o cemu se radi , bilo niza niza i kocenje a onda nalevo krug i pun gas nazad. Sve to 10km pred Feodosofiju

A kog mog da trazim tamo, da spavam na ulicu, i da kukam. A neeee, hvala.

Imam kes ali ne dovoljno i sve su evri. Ostalo na kartici. No ovde malo malo pa ne radi negde terminal....

Vratim se na trajakt , kad sa ove strane isto ne rade kartice. Sva sreca pa sam imao nesto rublji da predjem. Znaci katastrofa

Kad predjoh u civilizaciju tj na rusku stranu malo mi laknulo. No razmisljam gde cu... Rekoh aj u novorussijsk, pre nekoliko godina sam opalio jednu u cg odande pa razmisljam mozda mi se opet posreci da opalim jos koju. A i nije daleko, nekih 150km od port kavkaz. No usput cujem ja nesto lupaa. Stanem na pumpu i ima sta da vidim.. Puklo mi ono govno od rama na bocnom nosacu kofera.

E tu sam jebo i krim i rusiju i sve sto mi je palo na pamet

Novorussijsk otpada, nego da trazim gde cu da spavam i da nadjem da zavarim ujutru taj jebeni nosac..

Gledah na booking, sve do mojega, sve neka mala mesta, te nema mesta, ili nesto preskupo ili ne primaju kartice i tako malo po malo ja orldlucih da idem u krasnodar

Tamo znam gde cu da spavam. I gde rade kartice

Svezah vezicama kofer, malo pridrzavao rukom da ne otpadne i teraj. A kisa, pa jebo mater bas me hoce. Vise sam kisnuo nego sto sam bez nje vozio

Stigoh u krasnodar i pravac hotel gde sam bio , hotel sa 4 zvezde. A buve me pojele. I komarci. Onaj magarac mi rekao ako dodjem opet da ce zbog toga da mi daju bolju sobu za istu cenu i jos nesto kao izvinjenje

 

No tamo neki drugi idiot, ne zna engleski. A meni zivci itekako uzjebani da mu objasnjavam polako. Umoran sam.. Uzmem sobu ali oko cene se nismo sporazumeli. Trazi mi duplo vise za isti kvslitet sobe. Reko daj da spavam pa cemo sve sutra. A sutra mi se jebe. Uzmes koliko je bilo ili neces da dobijes nista

Probudih se kasno i odoh na recepciju. Tamo neka krava radi, prica engleski. Ne bi puno vremena i meni pritisak na 300. Ja joj kazem za buve i komarce a ona meni kaze sto nisam trazio sprej. Ma koji sprej za buve mater ti jebem. Buve ne istrebi niko. Malo li su me puta pojele od pada dok sam radio sa njima.

Sve u svemu ona meni od 1170rub lupila cenu 3000rub. To mu dodje 40i neki evro. Ja se mislim dobijes kitu a ne to. I tu krenem da jebem mater

Sve u svemu ja se spakujem i krenem bez da platim. A ona nek se zali mom tati.

Trci ona i kaze da platim. Reko hocu. Ali po golubu ti saljem 3000 rub. Kad je videla koliko ima sati kaze plati koliko je bilo pre. Ja pocnem da se smejem i pitam sta je sad

Jel ti mislis da smo svi budale. A ona nesto sere samo sto mene zabole da je slusam

Debilizam. Usluga u rusiji katastrofa. Sve debilcine. Dam joj ja tih 1200rub. Bez kusura. Jebalo je 30rub. I odem. Nadjem na booking drugi hotel i predjem tamo.

I tamo debili. Na bookingu jedna cena a oni hoce duplo vise. Ja jrenem da jebem mater i pokazem im rezervaciju, oni kazu ok. No opet hoce vise 100rub. E tu sam stvarno puko. Kazem im, ima da pisem bookingu sta rade, i svima sta se desava u rusiji. A oni kad dodju kod nas ima da budu jebeni. Jer mi nih gledamo kao rusku bracu a oni nas kao svinje. ...

Velika je nekultura u rusiji, to je daleko od onog sto mislimo da su oni dobri. Pa oni zaxsvoje nisu dobri a kako ce za nekog sa strane. Dobri su samo kad im treba nesto. Ko i svaba kad moze da jede i pije za dzabe. Onda su im srbi najbolji

Nedelju se nisam makao iz hotela, prespavao sam ceo dan. Ponedeljak ustanem i prvo u market kupim dorucak a posle dorucka krenem da trazim svarku. I tako se ja jebah od nekih 11 do 3 da nadjem. Gde god odem ili ih nema ili im ne radi ili su zauzeti mnogo. Razmisljam ja gde mora da radi to je auspuh servis. Tamo imaju co2.

Raspitam se gde ima i neki servis me uputi u 3 lepe. No napokon nadjoh pravo mesto. Pitam lika koliko para kaze sve da se prevari 500rub. 7e. Ma i nije puno. Rasturim ja i plastiku da ojacam rep jer mi je neko rekao da hoce da pukne od tereta. I tako dok samja rasrurao dolazi mama i cerka. I pravo kod mene. Ja go do pasa, prljav po licu, gola voda. Ponedeljak upeklo pa ne misli na Boga.

Krenem ja tu sa mamom da se zezam i kazem da ja ne radim u servisu. I ona provali da nisam rus. Tu neko zezanje oade a ona cveta. Sve u svemu ostavi ona meni brojj i kaze da im dodjem u goste. I na veceru.

Njima izvarise auspuh na hondi, meni ram i kud koji mili moji. Likovi mi na kraju ne naplatise nista za varenje jer sam ja sve vreme pravio neki picvajz pa su umirali od smeha. Startovao ribe po ulici onako prljav, zezao se itd. No ja im uzmem 4 flase ledenog caja. Posle sve jebade oni mi popravise raspolozenje.

Odem u hotel pod tus i cekam vreme poziva. Svetlana treba svakog trena da pozove. Tako i bi. Culi smo se, dade mi adresu. I ja tamo za 15'min

Sveta naprzila mesa ko da ce ceo vojni puk da jede. Belo vino, salate, lebac, krompiri. Ko prava domacica. Razmisljam ja , jbt al cu ja ovde morati da jebem, debelo da otplatim sve ovo. Samo pitanje koju. Mamu ili cerku. Posle vecere i zezanja bi vreme da se krene. I zaboravih da kazem da ni mama a ni cerka nisu modeli. Obe imaju pozamasna dupeta. No bolje u nju nego u gace...

Krenuh kuci i one aj da me otprate. Ja rekoh aj sa vas provozam po krug. Prvo sednu cerka. Vozim ja kao tu al reko daj malo dalje. I tako izadjoh iz njihove lamele. Vidim ja mala se prima. Stanem ja i kazem sela-dala. A ona se smeje. I tu krenemo da se ljubimo, ja onako dofatim ko pekar za sisu i krenem da gnjecim i da mesim. Mala gotova, no nemam kad da je opalim, mama ceka. A vidim i maloj malo frka. Krenusmo nazad. A potom mama sednu na masinu. Kazem ja mamu da se pribije uz mene tako mi sigurnije da ne ispadne.

I ona hoce malo brze da je provozam. Ja na put oa teraj. I na semafor ja krenem da vatam. Vidim ne buni se. Posle semafora ja na parking i krenemo da se zvalavimo. Malo i nu za sisu i pitam hocemo sad ili kad. A ona meni kaze ujutru ce da dodje u hotel. Rekoh aj da vidimo i to. Vratim je ispred i pravac hotel.

Ukutru samo sto se probudih zvoni tel, mama.

Hoce da dodje na tretman. Rekoh davaj davaj. Dodje i sve po protokolu. Posle toga kud koji mili moji.

Spakovah stvari i krenuh. Vozim kroz grad i vidim stoji motor na parkingu. Onako na blic mi se ucini da su hrvatske table. Stanem malo posle i pravac do njih. Covek je usao u medjuvremenu u MTS. a zena pored motora. Pitam odakle su i gledam u tablice kad ono ZG. Tu krenemo da pricamo kad nailazi i covek. Odosmo na kafu. Krenuli ljudi u iran ili irak. Ne secam se sta rekose ali smo razmeniili iskustva, kontakte, slikali se i krenuli. Ja iz krasnodara za rostov a oni prema sociju pa na dalje.

Zvezda pece kao blesava, ja pravim veoma ceste pauze jer imam samo 300km do tamo sto i nije puno. U rostov dodjoh u 7 popodne. A bilo 12 kad sam krenuo iz krasnodara. Bas sam ladio usput.

Sve je to moglo za 2.5h da se predje. No ja tako,,

Tu nadjoh neki hotel no kad odoh tamo parking na ulici. Debilcine. A na bookingu pise privatan parking osiguran. Oni misle ako ima jedna kamera uperena na parking da je to sigurnost. Ruski debilizam

Sednem i teraj dalje. Nadjoh hotel u centru grada jes malo veca cena ali ima i dorucak. Pise ima parking no na kraju sam i taj osigurani parking morao da platim dodatno 200rub. U moskvi je tako osiguran parking 50rub. No u rusiji nista nema pravila. Luda zemlja, ludi ljudi, sve kontra. Na recepciji mi debilka digla malo pritisak no dadoh joj do znanja da me ne smara za vizu. Check in sat vremena. Konacno mi dala sobu. Klima radi do mojega. 17c a duva kao 30. Istusirah se i pravac da prosetam malo i da jedem a njima dam do znanja da srede jebenu klimu dok se vratim.

Grad ko grad nista specijalno. Pun kurac onih kavkazaca i brdjana. Tacno kad vidis te face sve ti jasno. Glavna fora u vecini ruskih gradova kao kod nas nekih 80-90g muzika u kolima. To su neka ozvucenja gde se ceo auto trese. Uglavnom neka niskobudzetna auta nabudzena. Ali ono kako su nabudzena to je tragikomicno.

Isto sta sam video samo u rusiji to su zavese na prozorima automobila. Odakle li su ti ljudi sisli, sa koje planine to ne znam. Ali to izgleda uzasno. Najace kad vidim ns nekom rendzu od +50k eura zavese. Ako neko zna nek mi objasni zasto. Koja je to doza seljacine da kaci na tako skup auto nesto tako primitivno.

Vratih se i spavanje. No krevet je bio totalno sranje da dugo nisam mogao da zaspim.

Ujutru 8.30 neko lupa na vrata kao nenormalan. Ja mislio da sam prespavao pa me bude za check out

Onako sav izgubljen gledam na sat, vidim 8.34.

Tek sad nista ne razumem.

Otvaram vrata i ona od sinoc mi kaze da sidjem na recepciju kao nesto mi nisu papiri uredu

Silazim naostren i idem nekom da jebem mater. Tamo sedi neka glupaca iz neke inspekcije i trazi mi neki papir prijave.

Ijaoo sad cu da vas jebem sve na kup

Pocinjem da jebem svima mater, sto na ruski sto po srpski sto po engleski. No niko ne razume engleski pa jebem mater na ruski i srpski. Kazem im da su debilcine retardirane maloumne i sa kojim pravom me bude. I da im se poserem i na sistem i na rusiju i ko zna jos sta. Ona glepaca iz insoekcije pocinje da se smeje koliko sam ja psovao. Ja ja joj kazem da jevtreba samo jebati jer je glupa. Ona skonta sta sam joj rekao i ucuta. Nije joj bilo pravo. Rekoh zabole me za vas sto ste glupi. Jel imam migracionu kartu, imam pecat u pasos sra hocete vise, debili retardirani i zaostali. Jos zivite u vreme komunizma. Sledeci put mozete da me cimate kad hocete da se jebete i kad je seks u pitanju

Bilo na recepciji jedno 5-6riba. No mene zabole. Da je bilo i 30.

Tu dodje i policajac no nista ne govori. Vidi da sam besan. Ja uzimam moj pasos i odlazim. A neka sefovica ide zamnom i izvinjava se sto su me budili

Ovo je debilna drzava. Sve nelogicno ovde je logicno sve nenormalno ovde je normalno. Osecam se ovih dana kao da sam dosao u ono vreme sssr i diktature. Ma ne znam vise sta da kazem

Pakujem se i krencem ali se setih da ima dorucak pa reko daj da jedem. Ko im jebe mater

Sad su mnogo drugaciji prema meni. Sefovica trci, nudi kafu, izvinjava se i kaze da nisu oni krivi vec da ina devojka iz inspekcije nije znala bla bla. I tu dobih posle najjaci dorucak ikad. Pun kur svega i svacega. Pa tako nije bilo da se doruckuje ni u mnogo jacim hotelima poput rixosa, holiday inn i ostalih

Krenem iz rostova prema voronjezu. Medjutim na izlazu iz grada rekoh idem za sochi.

Okrenuh rutu na navigaciji i teraj. I negde na pola puta od rostova prema krasnodaru dunu mi u glavu a u 3 lepe i rusija i sve ostalo idem za moskvu. Rekoh teram dok ne padnem. Bilo je vec podne. Okrenem na pola puta i pravac moskva. I tako sam ja spizdio novih 1300km + 150 od rostova znaci 1450. I ono po moskvi jer gde idem nije centar moskve vec prigrad. Ne znam ni ssm tacno. Sve u svemu takvu budslastinu ne moze svako da napravi osim mene..stigao sam u moskvu bilo pola 2 nocu. Parkiram motor u garazu i zzzzzz

Juce sam ceo dan prespavao. Slomljen. Sto je puno puno je. I previse. Danas sam bio da uzmem neke stvari sto mi trebaju po gradu, bio u salon lepote da se sredim. A vise ne znam ni kuda cu. hocu u st petersburg no kisa ce biti svih ovih dana. Hocu i kuci. Sad ce dva meseca. Vise me moji smorise. Razbio bi i tel kad me neko pita kad cu kuci. To najvise mrzim. Ziv sam, zdrav sam i sta koji moj ima da me smaraju vise. Idem kuci kad ja hocu a ne kad oni hoce

A gde cu dalje nemoj niko da me pita. Jednostavno NE ZNAM

Zovu kurvestije iz kieva svaki dan, iz minska iz kojekakvih drugih gradova. Pa meni treba jos dva meseca da namirim sve. Cim sam dosao u moskvu pitaju i one is voronjeza , krasnodora. Neverovatno. Kako se maknem iz nekog grada sve one sto sam im dao broj me se sete. Sl cemu to. Pa nije to 10km. Nego 1000 i neki...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Haha 1
  • Podržavam 13

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Yamaha Thundercut

Pokusavam da uklavirim koji si ti mazohista te se potucas po tim ruskim vukojebinama,kad verovatno mozes da se odvozas negde bre na normalnu rutu...jedino sto cini se u vukojebini ima vise cavke ;) malo li je...;) mada iskreno po tvom opisu meni bi dokurcilo brate da se natezem sa tim ludacima,ne kazu dzaba lud ko rus ;)

 

Послато са LG-E460

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

post-37331-14710412907882.jpgpost-37331-14710413022232.jpgpost-37331-1471041312931.jpgpost-37331-14710413207666.jpgpost-37331-14710413340459.jpgpost-37331-1471041366458.jpgpost-37331-14710413776475.jpgpost-37331-14710413904075.jpgpost-37331-14710413999367.jpgpost-37331-14710414108479.jpgpost-37331-14710414328683.jpgpost-37331-14710414449245.jpg

Glavna ulica u krasnodaru post-37331-14710414534844.jpg

Samo jednu vise klepio...

post-37331-14710415297717.jpgpost-37331-1471041567826.jpg

Donacija od gsp-a za bracu ruse od sinise malogpost-37331-14710416173988.jpgpost-37331-14710416251281.jpgpost-37331-14710416326941.jpg

 

Ovo je sve bio krasnodar.

Picke ko salate nego ne ide samo njih da izbacujem pacsam malo za promdnu slikao ulice I koje sta

 

post-37331-14710417179373.jpg

Servis i zamena ulja. Luksuzno nema sta..

post-37331-14710417717742.jpgpost-37331-1471041778823.jpgpost-37331-14710417858536.jpgpost-37331-147104179478.jpgpost-37331-14710418042979.jpgpost-37331-14710418127805.jpgpost-37331-14710418208177.jpgpost-37331-14710418285322.jpgpost-37331-14710418383702.jpgpost-37331-14710418442969.jpgpost-37331-14710418562214.jpgpost-37331-14710418665968.jpgpost-37331-14710418742838.jpgpost-37331-1471041879928.jpgpost-37331-14710418862038.jpgpost-37331-14710418918063.jpgpost-37331-14710418974059.jpgpost-37331-14710419046584.jpgpost-37331-14710419126262.jpgpost-37331-14710419198216.jpg

krim

post-37331-14710419508958.jpgpost-37331-14710419677966.jpgpost-37331-1471041973798.jpgpost-37331-14710419852247.jpgpost-37331-1471041991285.jpgsa nasima negde daleko post-37331-1471041998979.jpgpost-37331-14710420075166.jpg

Ovako rusi mazu tablice. Sprej za lanac i prasina i kamera ne moze nista. Kamera bude na autoputu a posle kontrolni punkt i panduracija

Kazu mi ti klinci koji su kamuflirsli tablice da ne brinem. Kamera ne provaljuje ni beloruske tablice. Pa nece ni srpske

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Shelle brate mislim da za to ima neka dijagnoza hahahaha

 

Послато са LG-E460

Ima, buzdovan i u glavu. A koji su to debiliii ajooj uzas. Jos je u njima onaj komunizam. Radi kako sistem kaze.

A to si u pravu sto kazes da ima daleko boljih tura za voznju. Nego ja bi uvek da zabodem tamo gde niko nece. Sad da pocinje leto ako nebi seo na motor i otiso u 3 lepe tamo negde do aljaske. Samo da vidim kako je tamo.

Zajebah se malo u pocetku. Ladio sam jaja po bugarskoj iako iskreno tada nissm ni znao da cu ovde da zavrsim. Ali da mi je sad ovo iz bg bi zapucao negde u sibir pa bih se onda vracao nazad. Onaj krim je totalno sranje. A meni se ceo put vrteo oko njega.

Abhazika je lepa nego sto je javasluk. Isto kao ono jebeno prednjestrovije.

Ako budem isao sledeci put na ovako nesto, pucam duboko u sibir a po povratku jebem sve zivo. A ne obratno

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Benelli TRK 502 X

Sad se probudio i usao da vidim notifikaciju na tapatalku kad ono 40 slika sve neki muzeji, spomenici... gledam sta je ovo, ne kontam koja tema je u pitanju kad ono slika zuti FZ6R...mislim se ovom nije dobro sta je poceo da postavlja sad

Super je sve, samo napred

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6287 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

I na Aljasci bi nasao samo brdjane, selendre debele americke turiste, doduse putevi su extra, eto ti info iz prve ruke, pa ako hoces navali :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Yamaha Thundercut

Ma svugde ima sta da se vidi,i u sumi ima "jeverica",ali nacin i tvoj dozivljaj putovanja je nesvakidasnji zaista ;) i onaj ko nikad nije razmisljao da se otisne na ovakve pute pomisli "ovo je prava stvar" ;)

No zar ti po tim oranjima od puteva nije komotnija neka putna enduraca od tog F-a?!

 

Послато са LG-E460

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

@aca-pn nisam bio na aljasci ali sam ziveo u americi neko vreme. Doduse u redneckland. Ono je i dalje na prvom mesto od primitivizma, nih niko ne prejdba do sad po glupoci

 

@pedjazz sledece godine da. Burazere a ko je znao da cu da zaglavim ovde. Umalo da uzmem f800gs dva dana pred put no bilo mi cimanje da izgubim jos jedno 10dana da ga sredim za put a ovaj mi bio spreman vec za sve.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Yamaha Thundercut

@aca-pn nisam bio na aljasci ali sam ziveo u americi neko vreme. Doduse u redneckland. Ono je i dalje na prvom mesto od primitivizma, nih niko ne prejdba do sad po glupoci

 

@pedjazz sledece godine da. Burazere a ko je znao da cu da zaglavim ovde. Umalo da uzmem f800gs dva dana pred put no bilo mi cimanje da izgubim jos jedno 10dana da ga sredim za put a ovaj mi bio spreman vec za sve.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kakav ti je generalno utisak o toj diverziji...ili fz6 kako se vec zove na tolikom putu i sa toliko izazova...tvoj neki utisak,udobnost najpre ...ipak su to razdaljine??

 

Послато са LG-E460

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Motor je bicikla i igracka. Mozda sediste da je malo bolje. Ali ostalo neverovatno lako. Ja sam prezadovoljan.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Tako nesto ... Dramska pauza

A najvise sto mrzim kad mi se skine u kupatilo a meni tel u spavacu sobu...

Imam dve na cekanju za veceras. A ova nikako da se seti da ima kucu. Jedna bila jos za 3 sata spremna. Probio sam sve termine...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

post-37331-14712006452805.jpg

 

Ova od malopre. Jebo je ja one dve se nadrkale samo tako sto nisam im napisao da ne mogu da se vidim. Naduvale me kao niko.

Ali zato sad dolazi novaaaa. Ova bila u planu za sutra

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Meni definitivno nje mesto u moskvi.

Ova kisa dojadi vise.

A ja u hotel sedim i cekam. A koja je prica. Ceo dan sam za one dve popravljao motor i kad sam se vracao odande , navatala me kisa. Pa sam jadnicak morao da ostanem u hotelu jer tamo gde jesam kod drugarice u stanu moram da vozim jos 45min. A too daleko.

I tako nalete ova , da mi pravi drustvo , da ne bude dosadno

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja