Jump to content

Moto Zajednica

Izrada nalepnica? Tema: Bezbednost motociklista

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 125 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Suzuki gsxR 600

Kolege, da povratim u život temu...Uglavnom, nasao sam kontakt do Damira Okanovica, direktora komiteta za bezbednost saobracaja, pa ako jos neko zeli, ima ideju, mozemo da mu se i zvanicno obratimo sa istom u cilju poboljsanja polozaja mozociklista u saobracaju.

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Kolege, da povratim u život temu...Uglavnom, nasao sam kontakt do Damira Okanovica, direktora komiteta za bezbednost saobracaja, pa ako jos neko zeli, ima ideju, mozemo da mu se i zvanicno obratimo sa istom u cilju poboljsanja polozaja mozociklista u saobracaju.

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Mislim da od toga nema ništa.Damir je ok lik, ali mi motoristi smo krajnje pasivni i neozbiljni.Šta da ti kažem kad je više od pola nalepnica ostalo ne podeljeno, a neki su i zaboravili i da plate tako da sam ih podelio prijateljima da ne bi stajale u fioci.Gledam po skupovima glavna stvar je da se najedeš i napiješ piva po "popularnim" cenama i gde je tu faktor bezbednost kad su svi mamurni sutra pred povratak kućama

  • Zbunjen 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drumski ratnik, 158 postova
  • Lokacija: Beograd - Zemun
  • Motocikl: Africa Twin DCT 2020

Mislim da od toga nema ništa.Damir je ok lik, ali mi motoristi smo krajnje pasivni i neozbiljni.Šta da ti kažem kad je više od pola nalepnica ostalo ne podeljeno, a neki su i zaboravili i da plate tako da sam ih podelio prijateljima da ne bi stajale u fioci.Gledam po skupovima glavna stvar je da se najedeš i napiješ piva po "popularnim" cenama i gde je tu faktor bezbednost kad su svi mamurni sutra pred povratak kućama

 

Pozdrav druže. Ja sam jedan od onih koji se na kraju nije javio. Razlog je bio taj što je toliko kolega tražilo po nekoliko komada da sam ja odustao od svojih 20 zarad njih.

E sad, pošto ti je ostalo toliko, molim te da mi pošalješ kontakt da te nazovem i da ti platim pola od onoga koliko si ti na šteti, odnosno bar onoliko koliko sam trebao da platim da sam preuzeo nalepnice.

Znači ako si na šteti 3000, ja ću da ti platim 2000 (20 nalepnice po 50 dinara, jel tako beše?), ako si na šteti 5000, ja ti plaćam 2500. Želim da drugarski podelimo štetu, ako već nema mnogo koristi.

Strašno je koliko ne možemo da se organizujemo, a samo kukamo za neka prava i kako smo ugroženi...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

 

Mislim da od toga nema ništa.Damir je ok lik, ali mi motoristi smo krajnje pasivni i neozbiljni.Šta da ti kažem kad je više od pola nalepnica ostalo ne podeljeno, a neki su i zaboravili i da plate tako da sam ih podelio prijateljima da ne bi stajale u fioci.Gledam po skupovima glavna stvar je da se najedeš i napiješ piva po "popularnim" cenama i gde je tu faktor bezbednost kad su svi mamurni sutra pred povratak kućama

 

Pozdrav druže. Ja sam jedan od onih koji se na kraju nije javio. Razlog je bio taj što je toliko kolega tražilo po nekoliko komada da sam ja odustao od svojih 20 zarad njih.

E sad, pošto ti je ostalo toliko, molim te da mi pošalješ kontakt da te nazovem i da ti platim pola od onoga koliko si ti na šteti, odnosno bar onoliko koliko sam trebao da platim da sam preuzeo nalepnice.

Znači ako si na šteti 3000, ja ću da ti platim 2000 (20 nalepnice po 50 dinara, jel tako beše?), ako si na šteti 5000, ja ti plaćam 2500. Želim da drugarski podelimo štetu, ako već nema mnogo koristi.

Strašno je koliko ne možemo da se organizujemo, a samo kukamo za neka prava i kako smo ugroženi...

 

Na odmoru sam pa se wifi teško "navatava" pa sad pročitah poruku. Opušteno.Hteo sam da podržim akciju Miroslava delovala mi je simpatično plus i korisno i svesno sam išao na rizik.Nije problem što se tiće nalepnica uzmi koliko ti je potrebno bez obaveza.Pretpostavljam da su neki odreagovali euforično u prvom trenutku, pa posle to sve malo splasne te je odaziv bio slab.Ja sam ti do početka septembra na odmoru pa ti se javljam. Budi mi pozdravljen i svima mnogo bezbednih kilometara

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 704 postova
  • Lokacija: Majilovac (SRB) / s'one strane Jadrana(ITA)
  • Motocikl: BMW R1150GS & CR 125

post-3086-0-94848000-1471326689.jpg

post-3086-0-00508500-1471326711.jpg

Video sam par vozila sa ovakvim nalepnicama

Ovu "sa dva prsta" cak nalepljenu u uglu ogledala sa vozaceve strane

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • REW/Hit The Road, 501 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R 1250 GSA

Sledeći put mi se javite za bilo kakve nalepnice jer moja firma baš to radi. www.bigprint.rs

 

Dosta BjBikers nalepnica sam ja uradio, kao i nelepnice za track day. Mogu i da ih nalijem pa je trajnost višegodišnja.

 

Eto malo reklame. 
 

I tiraž može da bude veoma mali t.j. na komad….za prijatelje.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

attachicon.gif$_1.JPG

attachicon.gifs-l225.jpg

Video sam par vozila sa ovakvim nalepnicama

Ovu "sa dva prsta" cak nalepljenu u uglu ogledala sa vozaceve strane

 

Ove naljepnice nisu za skretanje paznje automobilistima.

Ove su vise za likove koji bi da jave drugim bajkerima da su oni isto bajkeri, ali da su trenutno, eto, silom prilika, zarobljeni. :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • REW/Hit The Road, 501 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R 1250 GSA

Ako nekog ovo zanima:

European_Flags_Presentation_copy_2.jpg

Nalepnice evropskih zemalja. Moze samo ovako , a može i kao sticker ( nalivena). I ovo je neka vrsta bezbednosti, a i služi velikim putnicima da se zapljunu.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Početnik, 587 postova
  • Lokacija: zemun
  • Motocikl: yamaha xtz 750 super tennere

 

attachicon.gif$_1.JPG

attachicon.gifs-l225.jpg

Video sam par vozila sa ovakvim nalepnicama

Ovu "sa dva prsta" cak nalepljenu u uglu ogledala sa vozaceve strane

Ove naljepnice nisu za skretanje paznje automobilistima.

Ove su vise za likove koji bi da jave drugim bajkerima da su oni isto bajkeri, ali da su trenutno, eto, silom prilika, zarobljeni. :D

Gde da nabavim jednu a mozda i dve za kolegu bajkera. Bas sam tako nesto trazio

 

Sent from my HTC Desire 310 dual sim using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Flying wolf, 404 postova
  • Lokacija: Shenzhen / Hong Kong
  • Motocikl: R1200GS ; vespa px200e

Ako nekog ovo zanima:

European_Flags_Presentation_copy_2.jpg

Nalepnice evropskih zemalja. Moze samo ovako , a može i kao sticker ( nalivena). I ovo je neka vrsta bezbednosti, a i služi velikim putnicima da se zapljunu.

Gde se moze kupiti?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 8-bit, 1759 postova
  • Lokacija: Beočin
  • Motocikl: KTM690 Freeride 250R

 

Šta kažete za ovu:

 

attachicon.gifNalepnica_mala.jpgpost-30986-0-57497800-1473712057.jpg

 

Ako dođe do realizacije štampanja nalepnice sa BJB grbom, trebalo bi se prethodno konsultovati sa BJB upravom.

 

Ja sam kao nešto pitao u ovoj temi, ali je ostalo bez odgovora.

Uglavnom ovo sam se malo igrao u Corel-u jer mi se nešto nisu svidele one "Drug na drumu".

Ako se nekom iz uprave svidi može slobodno da koristi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • REW/Hit The Road, 501 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R 1250 GSA

 

Ako nekog ovo zanima:

 

Nalepnice evropskih zemalja. Moze samo ovako , a može i kao sticker ( nalivena). I ovo je neka vrsta bezbednosti, a i služi velikim putnicima da se zapljunu.

Gde se moze kupiti?

 

 

Big Print Beograd ili me pozovi 063 344 322

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja