Jump to content

Moto Zajednica

Gde uzeti GIVI?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Evanston, Illinois
  • Motocikl: NC750X

Posto mi je narudzbina kod nas otkazana, i ne postoji alternativa sem cekanja od jos 2 meseca (a znajuci kako se kod nas ponekad posluje sa moto opremom, vrlo verovatno i duze), primoran sam da trazim po okolini. Gde bi bilo najjeftinije i najblize juriti Givi kofere u regionu (ili u krugu do 1000km, recimo)?
Cini mi se da je u Budimpesti dosta skuplje nego kod nas (oko 70% vise bi me kostalo nego ovde).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6811 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Digresija na temu,

 

skoro sam trazio bocne nosace i utisak mi je da nase moto prodavnice uglavnom pola stvari nemaju. To sto ima je diskutabilno, recimo cizme, rukavice...

 

Drugo, ne shvatam da niko ne daje popust za kes. Ako hocu da uzmem nosace i bocne kofere, placam u kesu i cekam 30 dana, mogao bi da se doda neki popust.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Evanston, Illinois
  • Motocikl: NC750X

Dakle, ne bih da imenujem prodavnice sada, ali od nabavke kod nas nema nista u nekom roku za koji se moze reci da je fer prema musteriji. Trazim savet za kupovinu u inostranstvu. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Evanston, Illinois
  • Motocikl: NC750X

Alekre,potpuno se slazem. Cini mi se da su stvari bolje nego pre 10 godina, ali i dalje daleko od zadovoljavajuceg.

 

Neso, hvala, pogledao sam im sad FB stranicu, po inventaru mi se cine mnogo ozbiljniji nego nasi. Kontaktiracu ih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1534 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Digresija na temu,

 

skoro sam trazio bocne nosace i utisak mi je da nase moto prodavnice uglavnom pola stvari nemaju. To sto ima je diskutabilno, recimo cizme, rukavice...

 

Drugo, ne shvatam da niko ne daje popust za kes. Ako hocu da uzmem nosace i bocne kofere, placam u kesu i cekam 30 dana, mogao bi da se doda neki popust.

Niko ti neće spomenuti popust ako ne pitaš,ne zatražiš i ne istrguješ sam ...Ja sam uzeo givi opremu kod nas,dobio lep popust...ispalo me jeftinije nego da sam kupio bilo gde drugde....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Lokacija: Runaway hill
  • Motocikl: suzuki dl-650 L7

 

Digresija na temu,

 

skoro sam trazio bocne nosace i utisak mi je da nase moto prodavnice uglavnom pola stvari nemaju. To sto ima je diskutabilno, recimo cizme, rukavice...

 

Drugo, ne shvatam da niko ne daje popust za kes. Ako hocu da uzmem nosace i bocne kofere, placam u kesu i cekam 30 dana, mogao bi da se doda neki popust.

Niko ti neće spomenuti popust ako ne pitaš,ne zatražiš i ne istrguješ sam ...Ja sam uzeo givi opremu kod nas,dobio lep popust...ispalo me jeftinije nego da sam kupio bilo gde drugde....
I ja sam cekao, doduse zvao sam od nove godine, nista nisam platio unapred, al sam.dobio bas dobar popust. Posle 4meseca. Najjeftinije je kod nas, cene preko su strava.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja