Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki DR BIG 800s

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Titel
  • Motocikl: Beverly 250

Interesuje me misljenje o ovom motoru, da li ga uzeti ili ne... Prednosti i mane, koliko izadje registracija, kvarovi, na cega treba da obratim paznju, mozda ovih dana padne neka trgovina, konkretno sam nasao ovaj primerak, http://www.polovniautomobili.com/motori/8388434/suzuki-dr-800s  Registrovan, do aprila 2017...  ako neko zna konkretno o ovom primerku nek napise... Hvala 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 530 postova
  • Lokacija: beograd mirijevo
  • Motocikl: 950adv 450exc

Dugo je bio u oglasima u Pozegi cini mi se. Ja sam imao model 90 sr42a i nisam imao nekih problema a sad imam 94 sr43b, uglavnom ako je motor dobar u dobrom stanju lepo ce te sluziti.

 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Zephyr 750

Visoka i golema endura. U sustini vrlo izdrzljiv motor..samo ako je naravno bar solidno odrzavan . Ja sam imao DR 750..malo stariji,malo samo kraci hod klipa i sta vec pa je zato 750. Znam da su je prethodni vlasnici silovali lepo (saznao kasnije i video) a ja nikakvih problema nisam imao. Neke od mana koje bih naveo su malo vece vibracije (svojevremeno je bio najveci jednocilindras u serijskoj proizvodnji) i prednje kocnice su slabije (jedan disk,golem motor). Sa druge strane prilicno dobro izgleda za svoje godine (model ko model) i 800 ccm na jednom klipu daje ekstra zvuk sa dobrim topom! Jedino sto se meni tu ne svidja jeste registracija jer prelazi 800 kubika..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1869 postova
  • Lokacija: Mostar-Nevesinje-Novi Sad - Minhen

A jest dobar i jeftin, odlično je očuvan, stvarno je dobar. Kod nas ga nema ispod 2000e da išta vrijedi. Ovaj bi kod nas bio 2500e. Meni se sviđa i ja bih ga kupio.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja