Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem Kawasaki KLX 650

Recommended Posts

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Nema na čemu !  :takoje: Oglas je malo "potonuo" jer vlasniku nije zapelo za kintu pa ga ne podiže non-stop.  Gledaj tu negde 6.,7. stranu. Meni ni iz džepa ni u džep, cena možda jeste malo jača, ali koliko sam video nema nikakvih daljih ulaganja, tako da je više nego opravdana. A i daje čovek brdo nekih gedžeta i raznih džidža-bidža uz njega ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

I šta bi ? Jesi l' kupio na kraju ? Baš u vreme kada si ovde postavio da kupuješ "iskrsnuo" je jedan KLX na oglasima polovni-automobili, i vidim naredni dan ga nema ... Jesi l' njega pazario ?  :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Padina
  • Motocikl: Kawasaki KMX125 / KLX650
On 16.6.2016. at 16:17, RaS je napisao:

I šta bi ? Jesi l' kupio na kraju ? Baš u vreme kada si ovde postavio da kupuješ "iskrsnuo" je jedan KLX na oglasima polovni-automobili, i vidim naredni dan ga nema ... Jesi l' njega pazario ?  :)

 

On 16.6.2016. at 16:17, RaS je napisao:

I šta bi ? Jesi l' kupio na kraju ? Baš u vreme kada si ovde postavio da kupuješ "iskrsnuo" je jedan KLX na oglasima polovni-automobili, i vidim naredni dan ga nema ... Jesi l' njega pazario ?  :)

Da uzeo je moj burazer bio je na oglasima dan ili dva :D:D A sad ja trazim sa za sebe klx-a :D:D pa visim na forumu , tak sad vidim tvoj odgovor posle 2godine :D:D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Ništa strašno, dešavalo se da ljudi ovde odgovaraju na postove u temama starim i po pet i više godina...  ti si makar vaskrsnuo svoju...  :D

 

I za dve godine svašta može da se desi... Evo ja sam na primer od jahača KLX-a za to vreme prvo spao na kinesko magare od 125 kubika, a nakon toga i njega prodao, i od tada okrećem pedale jbg.

 

Elem, klx koji je onda bio moj od pre neki dan je ponovo u oglasima, čisto da znaš...  ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Padina
  • Motocikl: Kawasaki KMX125 / KLX650
On 1.6.2018. at 23:53, RaS je napisao:

Ništa strašno, dešavalo se da ljudi ovde odgovaraju na postove u temama starim i po pet i više godina...  ti si makar vaskrsnuo svoju...  :D

 

I za dve godine svašta može da se desi... Evo ja sam na primer od jahača KLX-a za to vreme prvo spao na kinesko magare od 125 kubika, a nakon toga i njega prodao, i od tada okrećem pedale jbg.

 

Elem, klx koji je onda bio moj od pre neki dan je ponovo u oglasima, čisto da znaš...  ;)

 

Bas taj i gledam svidja mi se al niako da odem da ga vidim, po opisu mi izgleda super, videcemo mozda sad za vikend odem :D:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja