Jump to content

Moto Zajednica

Evropski sampionat u motokrosu - Globare

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5348 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Srećno oranje! Da se nauživate, nadam se i bez ikakvih povreda, da veselje može biti kompletno. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: krusevac
  • Motocikl: gsx-r 750 к1

Пошто сам на 3км од њих био сам да погледам како напредује проширење стазе у смислу изградње мото кампа, паркинга, асфалтирања итд... Власници су моји другари, живе у Швици, возе моторе нормални људи скроз. Надају се да ће ове године ово бити најбољи тркачки викенд одкада се вози код њих, такође се надају да ће добити од федерације организацију светске лиге, ко се разуме у мото крос зна шта то значи. Када бисте знали од какве вукојебине људи направише стазу да се сада вози првенство европе чудили би се  :)

пс: ако неком треба нека информација слободно може да ме контактира  :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 750 K5, Yamaha TDR

Danas su samo bili treninzi, a sutra ide bodovanje, i danas mislim da bi trebala jedna trka da se odrzi, da ne bude sve sutra..

Atmosfera je opustena, organizacija je odlicna, pljeskavica fenomenalna, a majstori na krosevima su "ju lele majkoooo"... Evo i slike, nadam se sa ce sutra biti mnogo lepse, slikacu i sutra i okaciti, cisto da se vidi.. :):)

f7eb92ab138ef819d7b3d4bc298e9061.jpg53ceb0de8c4bc4858e97c3e2c083a7b8.jpg78ea76d59aa1d3e2163a7175a043469d.jpgeea9c0e29a1c827eaead06fb87306e45.jpgef6e3fdbf9aa126b4a46e41dbcc48cc1.jpgccf9f544ffcea71536b0cbb0c0cc4e9a.jpg18aac6c15826d716c2a94b9763ba9d35.jpg2f054690c6bc3b95a3d9e9a23ab9597d.jpg

Tapatalk ce malo pokvariti slike, ali nadam se da ce se videti..

Pozdrav

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: krusevac
  • Motocikl: gsx-r 750 к1

Да, у праву си. Две трке се возе данас, прва је мислим у 17:45ч. Следеће недеље се на истој стази вози првенство Србије.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 750 K5, Yamaha TDR

Dvlns, ako veceras nahvatam nekog iz organizacije, pitacu pa cu ti javiti..

Aca-ks, hvala na dopuni mog posta.. Daj i ti koji fotku, ako imas..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5764 postova

Hvala mislim da moze biti zanimljivo ljudima. Ja nemam motor za to ali dosta mojih prijatelja ima. Neka organizacija poput Navaka bi mozda bila zanimljiva.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5492 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Svratih danas na kratko i mogu da kazem da sam maksimalno iznenadjen u pozitivnom smislu! Nisam mogao ni da pretpostavim koliko sve ozbiljno izgleda!  :takoje:  :sampion:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: krusevac
  • Motocikl: gsx-r 750 к1

http://www.plumrace.com/2016/06/globare-u-znaku-stranaca/...

Dexason Нисам сликао друже, ја још увек користим неке праисторијске мобилне хех...

 

dvlns Уколико постоји интересовање сигуран сам да бих могао нешто да средим. Прве године знам да су неки момци долазили да тренирају, али то је било пре 7-8 год. Попричаћу сутра са њима о томе.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 750 K5, Yamaha TDR

Danas ce biti jos bolje i jos vece posecenost nego juce..

@dvlns, ovako, razgovarao sam sinoc, ovako, izdavanje staze, nesto u tipu Navaka, nece biti, ali radi se na tome i u interesu im je, ali za sada nista, jer je procedura velika, mora da se prijavi dogadjaj, kako policiji, tako i hitnoj pomoci, da budu prisutni (npr. juce su dva mlada momka povredjena u voznji), ai mora staza da se pokvasi i pripremi, moze npr da se organizuju dvoje troje da dodju i da provezu stazu posle treninga, kad imaju nasi, a kad bi dosla malo veca grupa, npr. 10-tak clana, to bi bilo sve na sopstvenu odgovornost i to nije resenje za tako nesto, jer su povrede moguce, tako da za sada ostaje da se radi na tome, da se staza omoguci za izdavanje preko cele godine, ali pitanje da li ce to da zazivi ove godine.. Nadam se da sam uspeo lepo da prenesem, jer je bila jaka muzika i dobar Jeger :):)

Nadam se da ce i @aca-ks, dati detaljniji odgovor, ako nista, onda ostaje ovo sto sam ja napisao..

Bice danas jos slike..

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5764 postova

Hvala na odgovorima. Treba ljudi da razmisle svakako o tome pa i da zarade neki dinar bilo bi mi drago. Nece se obogatiti ali i par lepih radnih mesta da otvore nekim mladim ljudima koji bi radili posao koji vole pa je nesto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1953 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere

Da nisam video svojim ocima ne bih verovao da ovaqkva staza postoji u Srbiji. Da je srece da vlasnicima pomogne MSS u kome izglkeda samo brinu kako da namaknu sto vise para od licenci i slicnih dazbina padasestaza dovede u standarde Svetskog sampionata mogli bi i mi da vidimo one najbolje. Samo bojim se da od toga nema nista. Nazalost!!! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 750 K5, Yamaha TDR

Danas je bilo bas puno publike, vreme je bilo toliko glupo da nije moglo da se izdrzi, dosao sam da ispostujem neke ljude, odgledao par trke i vratio se.. Nazalost slika nema..

Za sledecu godinu planirane su jos velike investicije u prosiravanju staze, kao i u objekte, tako da sledece godine bice jos bolje!!

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: krusevac
  • Motocikl: gsx-r 750 к1
Dexason Данас нисам успео да попричам са њима због њихових обавеза, али отићи ћу до њих ових дана па ћу видети, мада ако су теби тако рекли онда је то тако, не верујем да би мени нешто другачије рекли. А што се тиче проширивања, ако си приметио ону њиву са пшеницом преко пута старта, е том власнику њиве су ови давали 10к еура и трособан стан у КШ-у и тај није хтео да им прода. 

 

 

 

 

 

Arso Лепо сам ја рекао од какве вукојебине људи направише стазу за Европска такмичења. А што се тиче Светског шампионата, тешко да ће бити изводљиво, највише због инфраструктуре како ми рекоше. Ове год као донацију града Крушевца добили су преко 100 камиона песка, шљунка итд...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1953 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere

Svratih danas na kratko i mogu da kazem da sam maksimalno iznenadjen u pozitivnom smislu! Nisam mogao ni da pretpostavim koliko sve ozbiljno izgleda!  :takoje:  :sampion:

Videh  tvoju STeneru parkiranu pored puta. Kraljica!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 750 K5, Yamaha TDR

Samo da podsetim da je u petak, subotu i nedelju moto kros trka, tj u petak i subotu su treninzi, u nedelju trke...

Vidimo se...cee50285c68ac1b1396e9fcaa45dc086.jpg6910d2bfcec89768f89d9bc7b5c1fac8.jpgaab3f4b1d04498b3b600dffe23c8eefb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja