Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem enduro

Recommended Posts

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Podgorica

Jedan prijatelj trazi da kupi enduro motor, 500-650ccm, samo za offroad, nesto tipa XT, DR, NX ili slicno. Bitno je da bude stariji/jeftiniji :)

 

Eko neko ima nesto slicno neka ponudi.

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Podgorica

Ne moraš napisati šta je kupio i pošto. Nemoj ni sliku postaviti.

Ne interesuje nas.

Dobio je šta je hteo i ovi što su učestvovali su dobili hvala. Dovoljno.

Sigurno svi jedva čekamo tako da još neko traži savet i mi učestvujemo i na kraju dobijemo hvala doviđenja.

 

Kupio je Dominatora, 1994-to godiste, osrednje stanje, 1100 eura, neregistrivan. Slike nemam, ali zamolicu ga da mi posalje pa cu ih postaviti.

 

E sad, ne vidim razloga za ljutnju i ovakav komentar. Nisam trazio savjet, nego sam u dijelu foruma sa oglasima postavio oglas da kupujem motor. Ljudi su nudili, sto na forumu, sto na PM. Motor je kupljen i ja sam se svima zahvalio na ponudama (nismo mogli od svih kupiti motor). Posto ja ne vidim sta sam lose uradio, zamolio bih te da mi objasnis. A ti niti si savjetovao niti si nudio i ne znam odakle ti pravo da ovako pises,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

TTR ocarinjen 2000g?

 

Koliko je para taj ttr...drugar trazi tako nesto.....aj ako imas neku sliku pusti na privatnu poruku ili na viber 0643719786.......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Podgorica

Ako neko ne komentariše ne znači da nije pratio. 

Na nekoj drugoj temi će učestvovati, ali ako se završi sa samo hvala doviđenja onda možda i neće.

Uvek gledam malo šire.

Ako javno traži savet za kupovinu onda ne vidim razlog za misterioznost oko kupljenog bajka i cene, pogotovo ovde.

Nadam se da te stvarno interesovao odgovor, a ne da si samo uvređen i vraćaš loptu.

 

OK. Mislio sam da, posto je strana sa oglasima, ljudi nisu previse zainteresovani da opisujem motor koji je uzet. Ocigledno da nisam bio u pravu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja