Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda hornet 600

Pozdrav svima,

 

Otvaram ovu temu u nadi da jos ima ljubitelja pomenutog motora u naslovu.

Ja ili ne umem da nadjem ili nema nigde skorasnjeg foruma ove 2016 godine vezano za ovaj motor.

Ako neko moze da pomogne sto se tice rezervnih delova  (plastike i ostalih stvari) evo nove teme, a ako ima nek uputi pa moze da se brise ovaj post..

 

Skorasnji sam vozac motora, svega mesec dana.Sredjivao sam motor sto se tice izgleda ali ima tu jos, pa da vidimo sta moze da se nadje ili ne.

 

evo fotkice

 

 

 

Srdacan pozdrav

post-39765-0-12714700-1464379914.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MC Coyote, 273 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda CBR1000 F

Zdravo druze. Vozio sam kivija pet godina i lepo sam se navozao sa njime. Te plastike sto trazis msm da jedino na aliekspresu mnozes da nadjes. Meni je ostalo nesto delova, sajle, nozne komande i nesto elektrike jer je otisao u delovima. Pozdrav. Srki.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda hornet 600

Hvala prijatelju, pogledacu..

A ujedno da pitam da ti nije ostao mozda feder od nogice motora da ga ne cimam stalno na one velike, i treba da nadjem kako kaye masjtor neku kockicu  valjda sa alternatora ako sam dobro razumeo jer mi malo secka od kad idem malo brze..

 

Pozz i hvala na odgovoru

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova

E cao, 

 

Ja sam isto kupio motor bez tih plastika pre nekih 4 godine, ali nisam siguran, tako nesto i uspeo sam da ih nadjem u Madautu ( Madauto d.o.o ) u krusevcu, znam da sam ih platio oko 8000 ali nisam ni to siguran. Znam da su imali problema sa nabavkom pa sam cekao neko vreme. A sto se tice rezervnih delova, meni do sada nista nije ni trebalo, osim reglera koji neki lik iz Krusevca pravi po narudzbini.

Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Aprilia rs125

E cao, 

 

Ja sam isto kupio motor bez tih plastika pre nekih 4 godine, ali nisam siguran, tako nesto i uspeo sam da ih nadjem u Madautu ( Madauto d.o.o ) u krusevcu, znam da sam ih platio oko 8000 ali nisam ni to siguran. Znam da su imali problema sa nabavkom pa sam cekao neko vreme. A sto se tice rezervnih delova, meni do sada nista nije ni trebalo, osim reglera koji neki lik iz Krusevca pravi po narudzbini.

Pozz

Pozz ..mislim da nema nikakbih delova zs keeway jer je drug par puta svracao za sajlu i rekli se da ne nabavljaju delova za te motore jer je firma propala i samo su uzeli broj telefona kao ce da ga zovu i nista ...ali ti ako si negde blizu proveri ..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja