Jump to content

Moto Zajednica

Od Tirane do nirvane

Recommended Posts

  • Политички некоректан, 858 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda CB 1100 SF X - Eleven

Ova priča zapravo je nastavak teme „Odeljenska zajednica na ekskurziji“ i počinje onoga dana kada smo Boxi i ja ostali sami, u sred Malog Stona, prepušteni jedno drugom na milost i nemilost. Oboje puno očekujemo od ovog putovanja, kome se već dugo radujemo.

 

Boxi je ovo prvo duže putovanje na suvozačkom sedištu. Istrpela je „mušku“ vožnju, da ne kažem „divljanje“ kolone, naročito deonicu od Jajca do Mostara. I duge vožnje, i kratke pauze. Iako je bila jedino žensko, nismo je osetili. Bravo Boxi!

 

To jutro otputovali su prvo Mile Fazer i Zoki za Pulu, a ekipa sa severa Evrope Milan, Gajo i Mile polako jadranskom „cestom“, ka Dolomitima i dalje kući. Konstatujemo da su obe ekipe sjajne: Miletovog druga Zokija kao da znamo 100 godina (a Mileta već znamo), a severnoevropska ekipa funkcioniše kao sat – svi za jednog, jedan za sve! Fantastični momci!

 

IMG_6537.jpg

 

IMG_6575.jpg

 

Pošto je prethodnih dana tempo bio žestok, dogovor je da smanjimo gas i pravimo češće pauze.

 

Polako se pakujemo i krećemo vrlo lagano oko 10 časova.

 

IMG_6578.jpg

 

Rezervoar je ostao prazan, posle 40-ak Km. na rezervi, i molim Boga da ne stanemo na putu. Vozim u 5.-oj, mali gas, kvačilo na nizbardicama, i posle 5-6 Km. stižemo na Jadransku magistralu. Desno je Dubrovnik, pravac kojim idemo, a mi skrećemo par stotina Metara levo, ka Splitu, sipamo gorivo i krećemo ka Dubrovniku!

 

Ubrzo sledi slikanje na jednom stajalištu.

 

IMG_6594.jpg

 

IMG_6595.jpg

 

Stižemo do Dubrovnika. Prvi utisak je zaista Impresivan most sa zapadne strane grada, koji nosi ime Franja Tuđmana. Prvi put ga vidim.

 

IMG_6601.jpg

 

IMG_6618.jpg

 

Već tu „vrebaju“ turiste nudeći smeštaj. „Mudra starina“ nam prilazi. Popričali smo malo sa njim, on nas je slikao i dao nam svoju vizitku. Kada smo krenuli posle par desetina metara smo zastali, on se ponovo pojavio niotkuda i prišao sa identičnim rečima, kao da nas prvi put vidi. Valjda nas nije prepoznao pod kacigama, iako se raspitivao o našem putovanju.....

 

IMG_6619.jpg

 

Ulazimo u Dubrovnik. Prilazimo starom gradu. Naviru nam uspomene. Veći deo detinjstva letovao sam na Dubrovačkoj rivijeri, Boxi je bila jednom. Ne pamtim ovakav metež i gužvu, ni u špicu sezone. Mnogo je turista. Previše... Naročito „kosookih“ – naoružani su kamerama, fotoaparatima, i naravno – selfi stikovima sa Iphone-ima. Nema mesta za parking, iako su cene parkinga visoke. Uspeli smo da nađemo mesto na par metara od kapije grada. Gotovo neverovatno. Poneo sam sajlu za vezivanje kaciga i jakni, ali nisam ključ od te sajle. Poneo sam i lanac sa katancem, ali katanac je predebeo i ne može da prođe kroz lanac. Bravo majstore, kažem sebi! Krećemo u stari grad sa jaknama i  opremom u rukama...  Dogovaramo se da ništa ne sme da nam pokvari raspoloženje u ovom prelepom gradu.

 

IMG_6620.jpg

 

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Политички некоректан, 858 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda CB 1100 SF X - Eleven

Vreme u Dubrovniku je bilo idealno - ni toplo, ni hladno, sto nam je bilo jako bitno s obzirom na to da je plan da ovde ostanemo par sati. Namera nam je bila da se malo promuvamo po Stradunu, da se slikamo par puta za uspomenu i da popijemo kapucino u nekoj lepoj basti.... Kako smo planirali – tako je i bilo. Posle šetnje seli smo u baštu pored mora, i kao dva guštera upijali sunce. 

 

IMG_6624.jpg

 

IMG_6629.jpg

 

IMG_6688.jpg

 

IMG_6690.jpg

 

Dosta je bilo, putovanje nas zove dalje! Odlazimo do motora, oblačimo jakne, stavljamo kacige i sedamo na Violetu koja nas je verno čekala na parkingu... Nije joj falila ni dlaka s glave, a ni kornjaca okacena na volanu.

 

Moramo da napomenemo da je izlazak iz Dubrovnika bio jako mučan i naporan. Jedna reč koja opisuje ovaj predivni grad je – GUŽVA! U saobraćaju vlada veliki haos. Kolona stoji, sunce pžzi,  ja se nerviram pod punom opremom, Boksi me kulira... Konacno napustamo Dubrovnik i izvlačimo se iz gužve, srećni sto smo se domogli magistrale i otvorenog puta.

 

Pamtim dobro deonicu do Cavtata  i vozače lokalnih autobusa koji su volan vrteli jednom rukom, dok su se drugom drzali za  šipku da ne ispadnu iz sedista. I putnici su, naravno, morali da se drže. Činilo mi se tada da su svi neostvareni reli vozači, pa mi je posmatranje te veštine teranja autobusa do krajnjih granica, donekle odvlačilo pažnju od pejzaža. Vozim polako  i ako je put prazan, a grip fantastičan. S obzirom na to da smo se u Dubrovniku zadržali poduže, preskačemo Cavtat, po meni najlepse mesto na Jadranu. Jeste subjektivno, ali i ambasador Montgomeri, svojevremeno „gazda“ u regionu,  je to mesto izabrao za svoje utočište.

 

Jos u Dubrovniku smo primetili da oblaci idu na istok. Put je sve vlazniji, ali kišu izbegavamo. Na prelazu zatičemo nekokiko motorista u kišnim odelima. U CG putevi su potpuno mokri - srećom, promašili smo jak pljusak. Prolazimo Herceg Novi, ulazimo u Bokokotorski zaliv. O trajektu ni ne razmišljamo, nastavljamo dalje, stajemo blizu Perasta i slikamo se tako da se vidi ostrvo Svetog Đorđa i Gospa od skrpjela.

 

IMG_6700.jpg

 

 

 

IMG_6699.jpg

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Политички некоректан, 858 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda CB 1100 SF X - Eleven

Dolazimo do Kotora i parkiramo Violetu ispred zidina starog grada. U Kotoru smo ostali nekoliko sati, proveli divno popodne i pojeli sladoled. 

 

IMG_6715.jpg

 

IMG_6719.jpg

 

IMG_6722.jpg

 

IMG_6726.jpg

 

IMG_6740.jpg

 

IMG_6746.jpg

 

IMG_6754.jpg

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Политички некоректан, 858 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda CB 1100 SF X - Eleven

U Budvu ne svraćamo, ali to nije dovoljno da izbegnemo haos. Kao da je tema ovog putovanja: "Veliki infrastrukturni radovi u regionu". Jer, nijedne nismo preskočili, ali o ostalim - kasnije.

 

Kod Budve se radi i gradi, mi grad prolazimo oko 4 - 5 sati popodne, u vreme špica, a magistrala je zakrčena građevinskim mašinama, i kilometarske kolone se propuštaju jednom trakom neizmenično preko neke zemlje i kamenja. Najmanje sat vremena sam "dobio" vozeći između kola i po trotoaru, ali i pored toga, zadržali smo se više od sat vremena, samo u tranzitu kroz taj grad. 

 

Odmaramo kod Svetog Stefana. Nailazi, takođe da se slika, momak sa malim skuterom od 50 kubika. Guma mu se skroz "učetvrtastila" - kao valjak, ali on kaže da je to za ravnicu OK,. Ovde mu je posao blizu smeštaja, pa nije ni važno. Moped je doterao vozom, a ovde radi preko sezone u nekom restoranu. On nas slika. I mi njega.

 

IMG_6766.jpg

 

IMG_6769.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Политички некоректан, 858 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda CB 1100 SF X - Eleven

Na ulasku u Bar, nova, veličanstvena crkva!

 

IMG_6786.jpg

 

Odlazimo u centar, nalazimo restoran sa netom ispred kojeg možemo da parkiramo motor i klopamo.

 

E tu sad stvar, što bi rekao Dr. Lovegood u onom filmu, "počinje da se lomi":

Kuda ćemo i šta ćemo, već je pola osam uveče?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 219 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V-Strom

Odlicno...pratim od 'Odeljenske zajednice'!

Vidim na jednoj slici iz Dubrovnika da je tablica prekrivena, jeste tu parkirali pa iz predostroznosti prekrili?

Prosle godine ja sam bas na danasnji dan bio u Dubrovniku samo sam ja isao suprotnim pravcem od Bara, Njegusi, Lovcen, Kotor pa Dubrovnik. Bila je isto guzva, jedva sam parkirao motor na ulazu u stari grad, zadnji deo nekako sam okrenuo ka zidu (za svaki slucaj)!!!post-25679-0-10064400-1463871166.jpg Ostaci snega na Lovcenu.   post-25679-0-51283100-1463871506.jpg Tivatski aerodrom u pozadini i deo zaliva post-25679-0-34110500-1463871189.jpg Dubrovnik

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Политички некоректан, 858 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda CB 1100 SF X - Eleven

Odlicno...pratim od 'Odeljenske zajednice'!

Vidim na jednoj slici iz Dubrovnika da je tablica prekrivena, jeste tu parkirali pa iz predostroznosti prekrili?

Prosle godine ja sam bas na danasnji dan bio u Dubrovniku samo sam ja isao suprotnim pravcem od Bara, Njegusi, Lovcen, Kotor pa Dubrovnik. Bila je isto guzva, jedva sam parkirao motor na ulazu u stari grad, zadnji deo nekako sam okrenuo ka zidu (za svaki slucaj)!!!

 

Da, tablica je prekrivena za "Ne daj Bože", iako ni najmanji problem nismo imali.

 

Čisto predostrožnost, jer su upravo tada, u okolini, maturanti slavili kraj škole: Bilo ih je mnogo, svi u majicama sa natpisima škola. Išli su pored nas u kolonama, vrišteći, zviždeći, i pevajući srpske narodnjake - kao jedan! Neke kolone su pratila kola sa decom koja sede u prozorima sa rukama na krovu, i "Cecom" otčepljenom do daske. E da, bilo je tu i alkoholisanosti, prilično, pa rekoh sebi - ko se čuva i Bog ga čuva, da ja ipak ostavim da se malo prosuši ta marama.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

U Budvu ne svraćamo, ali to nije dovoljno da izbegnemo haos. Kao da je tema ovog putovanja: "Veliki infrastrukturni radovi u regionu". Jer, nijedne nismo preskočili, ali o ostalim - kasnije.

 

Kod Budve se radi i gradi, mi grad prolazimo oko 4 - 5 sati popodne, u vreme špica, a magistrala je zakrčena građevinskim mašinama, i kilometarske kolone se propuštaju jednom trakom neizmenično preko neke zemlje i kamenja. Najmanje sat vremena sam "dobio" vozeći između kola i po trotoaru, ali i pored toga, zadržali smo se više od sat vremena, samo u tranzitu kroz taj grad. 

 

Odmaramo kod Svetog Stefana. Nailazi, takođe da se slika, momak sa malim skuterom od 50 kubika. Guma mu se skroz "učetvrtastila" - kao valjak, ali on kaže da je to za ravnicu OK,. Ovde mu je posao blizu smeštaja, pa nije ni važno. Moped je doterao vozom, a ovde radi preko sezone u nekom restoranu. On nas slika. I mi njega.

 

IMG_6766.jpg

 

 

 

Bas ste se prolljepsali... dobro, neki malo vise, a neki malo manje (s leva na desno) .. :D

 

LM, I ja sam upao u guzvu, motorom, i to na autoputu u D. Tzv. baustela, suzeno, a 20 km red. A ja skrenuo da ugrabim 10 km, izbjegnem dosadni komad. Malo se provlacio, ali kilavo, preusko. Jos 5 km do mog izlaza.

Tad vidjeh nekog gusara kako skrenu autom desno niz neki sljunak na lokalni put, pa kud poneki turak... :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Pratim vas , mislim ovde na forumu a i dalje se kiselim ovde na lefkadi sa onim potpisom i policijom. Sve radim kako si mi rekao. Pozdrav iz lokala kod ukrajinke. Izgleda da joj italijan zabranio da prica samnom ccccc

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Политички некоректан, 858 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda CB 1100 SF X - Eleven

Putovanje nam ne da da pišemo. Biće vremena za to kada se vratimo u Zemun.

 

Mi smo već tri dana prilično južno: Geografska širina približna Siciliji i Gibraltaru, južnije od severne Afrike - Metoni na jugozapadu Peloponeza. 

 

Prelepa venecijanska tvrđava:

 

IMG_7436.jpg

 

IMG_7599.jpg

 

IMG_7644.jpg

 

IMG_7657.jpg

 

Sutra na istok: Koroni, Kalamata, Monemvasia....

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Политички некоректан, 858 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda CB 1100 SF X - Eleven

Jao kakav lep i ocuvan rimski akvadukt. Veoma bih voleo da vidim jedan, po mogucstvu odozgo

 

Izgleda kao akvadukt, ali u stvari je samo ulaz u grad. Tvrđava je ogromna, i taj ulaz je na drugoj, kopnenoj strani, a ostale fotke su sa najisturenijeg dela okrenutog ka moru..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Политички некоректан, 858 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda CB 1100 SF X - Eleven

20160525_074333.jpg

 

Stigli u Monemvasiu. 

 

Put je bio fantazija, naročito deonica Kalamata - Sparti!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Политички некоректан, 858 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda CB 1100 SF X - Eleven

Monemvasia: 

 

IMG_20160525_191753.jpg

 

IMG_20160525_192419.jpg

 

IMG_20160525_195009.jpg

 

IMG_20160525_201940.jpg

 

IMG_20160525_192906.jpg

 

IMG_20160525_202902.jpg

 

IMG_20160525_202953_1.jpg

 

Do sada oko 3000 Km od polaska. Vreme je da se kreće polako na sever.

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Политички некоректан, 858 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda CB 1100 SF X - Eleven

Nekoliko o reči o trećem, najvažnijem i najzaslužnijem članu naše male ekipe: Violeta je rasna gradska devojka, malo opterećena nekim detaljima koje joj kvare estetiku zarad funkcionalnosti. Reč je naked XX-u (CBR 1100 XX), sa malo manje konja, više obrtnog momenta i bez oklopa, i sa samo 5 brzina. Agregat, ubrizgavanje, izduv i vešanje su isti kao kod starijeg brata, XX-a. Kršteno ime Honda CB 1100 SF X 11, a Violeta od Milošte. Dodat joj je rol bar, vizir i nosači tri kofera. Tako je rasna lepotica osposobljena za duže ture. Vuče a zamalo i koči isto i samo sa jednim vozačem, i sa suvozačem i teretom. A od tereta trenutno ima: dva bočna kofera sa po 22-23 Kg, top case sa 25-27 Kg, na njemu velika Louis torba sa 7-8 Kg, plus tank torba. Nije baš po specifikacijama proizvođača .... ! Nije značajno povećala potrošnju pod ovolikom opterećenjem. Za 2800 Km, u krajnje zahtevnim uslovima vožnje, potrošila je 2 dl ulja (kao novi BMW do Bukulje  ;) ). Inače, uglavnom se ni ne doliva između dve zamene ulja,  možda zato što je ova sjajna devojka u najboljim godinama - 2000. godište. 

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

Nekoliko o reči o trećem, najvažnijem i najzaslužnijem članu naše male ekipe: Violeta je rasna gradska devojka, malo opterećena nekim detaljima koje joj kvare estetiku zarad funkcionalnosti. Reč je naked XX-u (CBR 1100 XX), sa malo manje konja, više obrtnog momenta i bez oklopa, i sa samo 5 brzina. Agregat, ubrizgavanje, izduv i vešanje su isti kao kod starijeg brata, XX-a. Kršteno ime Honda CB 1100 SF X 11, a Violeta od Milošte. Dodat joj je rol bar, vizir i nosači tri kofera. Tako je rasna lepotica osposobljena za duže ture. Vuče a zamalo i koči isto i samo sa jednim vozačem, i sa suvozačem i teretom. A od tereta trenutno ima: dva bočna kofera sa po 22-23 Kg, top case sa 25-27 Kg, na njemu velika Louis torba sa 7-8 Kg, plus tank torba. Nije baš po specifikacijama proizvođača .... ! Nije značajno povećala potrošnju pod ovolikom opterećenjem. Za 2800 Km, u krajnje zahtevnim uslovima vožnje, potrošila je 2 dl ulja (kao novi BMW do Bukulje  ;) ). Inače, uglavnom se ni ne doliva između dve zamene ulja,  možda zato što je ova sjajna devojka u najboljim godinama - 2000. godište. 

to je bitno ali i ti je ganjaš, pozdravljam vas.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Политички некоректан, 858 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda CB 1100 SF X - Eleven

Odlazimo u centar, nalazimo restoran sa netom ispred kojeg možemo da parkiramo motor i klopamo.

 

E tu sad stvar, što bi rekao Dr. Lovegood u onom filmu, "počinje da se lomi":

Kuda ćemo i šta ćemo, već je pola osam uveče?

 

Sa pričom smo zastali prvog dana putovanja, u Baru, u gore navedeno vreme.

 

Plan je bio da se tu noć spava u Tirani, ali prolazno vreme nam je slabo... Alternativa je da se spava u Ulcinju, pa sutra da se vozi do Sarande, sa kratkim razgledanjem Tirane. Gledam onaj put na GPS-u (IGO na Androidu), i nije mi baš sve najjasnije. Pitam osoblje u punom kafiću - niko ništa ne znna: Koliko god da im je ta granica geografski blizu, toliko je i daleko: "E, ne znam ti ja ništa o tome, nikada tamo nisam bio....". Na kraju prilaazim trojici mlađih momaka za jednim stolom, oni oduševljeno i vrlo ljubazno  daju krajnje precizne podatke: "Kreneš tim putem desno iz centra, i onda ti put ide u brda. Put je jako uzak i možeš da pomisliš da si pogrešio, ali nisi - to je to. Ideš samo pravo, prelaz Vladimir, odatle za Skadar. Pređeš most sa desne strane, u Skadru pratiš znak za Tiranu  i ne možeš da promašiš!". 

 

Krenusmo. Put je uzak, ograde imanja su često na samom putu, tako da se negde vozila teže mimoilaze. Usput ima vše manjih naselja. Ljudi se, čini se, bave pretežno stočarstvom. Na pola puta do granice, već je noć. Kako se približavamo granici, naselja su veća i malo življa, a put potpuno nov na dvadesetak Km od granice. Iznenađuje intenzitet saobraćaja u tim malim mestima  u večernjim satima - oseća se da se približavamo prelazu. Na granici, koja je ovde zajednička, Crnogorsko - Albanska, pozivaju nas preko reda, uskim putem između kućice za kontrolu pasoša i zgrade. A gužva je prilična: Uglavnom kombiji, čini se da se ozbiljno trguje, Boga pitaj kojom robom u kom pravcu.

 

Prolazimo i ulazimo u Albaniju. Oseća se promena. Naselja su veća i ima ih više. Takođe živo i posle deset sati uveče. Brojne kafanice imaju pune parkinge. Pešaci na ivicama kolovoza, trotoara nigde. Uličnog osvetljenja takođe nema. Put solidan, ali treba žestoko paziti na decu, ostale pešake i bicikliste. Čini se da je neki lokalni običaj da se vozilo ostavi u suprotnom smeru sa upaljenim dugim svetlima. To stvarno smeta. Vozimo polako i ne verujemo koji je stepen nekog čudnog meteža na tom putu. 

 

Bez promena je do Skadra. Žao mi je što taj lepi grad nismo videli po danu, ali na samom ulazu u grad su  iznikla dva ogromna, nova objekta, od 5- spratova, usred ničega, izgrađeni sa dosta neukusa. Posle toga skrećemo desno i prelazimo most. Sa druge strane mosta je lepo uređen kružni tok, hoteli, restorani i luna park, koji upravo radi punom parom. 

 

Pravac Tirana je valjano obeležen  i mi krećemo na jug.

 

Put je odličan. Da nije toliko hladno vozio bih brže, ovako smo na oko 110 Km/h. 

 

U Tirani i Draču sam bio nekoliko puta pre par godina, poslom, kolima. Moja iskustva su bila pozitivna. Ali tada sam primetio nešto, o čemu sa čitao i na ovom Forumu, što se od onda nije promenilo: Ogromne gužve na prilazu gradu, kao posledica radova na putu, već na 30-ak Km od grada!. To izgleda ovako: Voziš 120 ili više, i odjednom dolazi deo puta sa satruganih 5 Cm asfalta. Kočiš, jer je racionalna brzina da se sa toga siđe i na asfalt ponovo popne, oko 5 Km/h. I tako – „svako malo“. Normalno je, naročito za velike kamione, da pređu u suprotnu traku, kako bi izbegli tu diletaciju. Gužva nesnosna! I tako u dužini od oko 10-15 Km do samog predgrađa Tirane.

 

Na periferiji grada ulazimo u ulicu dugu nekoliko kilometara, široki bulevar sa drvoredom na sredini. Nema ulične rasvete. Stižemo do centra, prolazimo kroz tunel  i izbijamo na lep široki bulevar, koji oko 11 sati uveče ima dosta vozila. Stižemo u centar  i uz pomoć GPS-a nalazimo naš smeštaj, rezervisan u Baru preko Bookinga, na svega par stotina metara od centralnog gradskog trga. To je manja kuća, koja ima desetak soba. Vlasnici ljubazno otvaraju vrata omanjeg dvorišta i mi Violetu parkiramo unutra. Raspakivanje!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Политички некоректан, 858 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda CB 1100 SF X - Eleven

Malo da se vratimo u realno vreme:

 

Danas od Monemvasie, preko Sparte na Tripoli. Put do Sparte lep, ali od Sparte do Tripolija - Fantazija! 

 

Zatim Korint (moreuz), pa Atina.

 

Smestili se u hotel u centru grada. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja